Wolfeslive - Stań się prawdziwym wilkiem. Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Inne światy
Autor Wiadomość
Dinthius 
Samiec Betha
Est Sularus Oth Mithas

Partner: Najkrótsza droga do obłędu wiedzie przez samotność.
HP: 1oo/1oo
Znaki Szczególne: Sylwetka okalana licznymi bliznami o budowie podobnej do psów rasy Alaskan malamute co jest zapewne zasługą półkrwistości owego wilka, który choć to wiadome z jego wyglądu, panicznie przed innymi to skrywa. Tajemnicze bielmo na jego lewym to oku, wynik prawdopodobnie druzgocącego ciosu.
Umiejętności: Ogromna siła i bezwzględność czy odwaga oraz zuchwałość to cechy ów weterana wprawionego w bojach, potrafiącego czasami zniwelować sam zaś ból zadawany jego cielesnej okowie, by kosztem swojej witalności urosnąć w jeszcze większą to siłę, igrając tym samym z własną czarą gasnącego płomyka jego życia.
Choroby: ~
Urodziny: Pora Śnieżnego Puchu
Wysłany: 2012-10-21, 13:34   Inne światy
   Tytuły: Questgiver || Grafik, Wielki Pomocnik Pani Puszkowej xD, Najmroczniejsza postać 12.09', Najlepszy pisarz stycznia 2012r.

Witam,
Piszę i zakładam owy temacik ze względów takich iż ostatnio na wolvie wręcz tragicznie nic się nie dzieje =\ a na dodatek moje alternatywne forum "Granica" z niewiadomych powodów zostało zamknięte =(
Dlatego też zwracam się grzecznie do ludzi z podobnymi zainteresowaniami oraz podobnym upodobaniem do spędzania wolnego to czasu na pisaniu =)
Aby, jeżeli posiadają ów wiedzę na temat innych i na pewno ciekawych for, które nadal żyją i mają aktywnych użytkowników oraz solidny dorobek który byłoby z bólem zatracić, to niech piszą do mnie na PM'a z adresami owych for, by móc wspomóc je swoją osobą =)

Co do moich zainteresowań, to mogą być wilcze (oczywiście w guście większego realizmu aniżeli jakiś pokręconych wolv'ów pseudo rpg, tu chyba każdy się domyśli o jakim to forum myślę =P) Oraz stanowczo rasowych Fantasy z elfami, smoczyskami czy rycerzami =]

Mam nadzieje że owym temat nie złamałem żadnego ptk w regulaminie =)

I na koniec, uwaga dla tych co być może mogli by spanikować lub źle odebrać mój postulat, nie Odchodzę i jak na razie jeszcze nie zamierzam, po prostu szukam alternatywy by móc pisać a nie tylko przeglądać puste tematy i czekać w nich w nieskończoność na kolejnego to posta, zanim stracę w nich już swój wątek =P

Mglista Noc 
Samotnik
~Ruda~

HP: 100%
Wygląd: Wyróżnia się nietypowym umaszczeniem. Jej sierść jest bowiem ogniście ruda, a na pysku, brzuchu i końcach łap oraz ogona przechodzi w biel. Sprawia to, że Noc przywodzi na myśl lisa. Efekt ten wzmacnia jej postura - jest dość niska i bardzo szczupła, niemal chuda. Mimo to na jej łapach wyraźnie zarysowują się mięśnie, dając dowód jej doskonałej kondycji. Wadera może poszczycić się także długim, puszystym ogonem, a przede wszystkim oczami w kolorze bursztynu, o bystrym, przenikliwym spojrzeniu. Na jej smukłym pysku gości zazwyczaj niemal niedostrzegalny cień nonszalanckiego, nieco nieobecnego uśmiechu. Na lewym uchu Rudej dostrzec można bliznę i lekki ubytek - pamiątkę po stoczonej w młodości walce z rysiem. Nadaje to jej nieco szelmowskiego wyrazu.
Znaki Szczególne: Nieco wyszczerbione lewe ucho; nietypowe umaszczenie
Choroby: zdrowa
Wysłany: 2012-10-21, 18:37   
   Tytuły: Questgiver || Pomysłodawca || MG || Stały bywalec || Glistnik Złośliwy || Paskuda || Najciekawsza wadera

Dinek, jak od daaawna się rozglądam za klimatycznym fantasy i jakoś nie mogę nic znaleźć. Zawsze coś mnie odstrasza, jak choćby postaci -piękne, wszechmocne, niepokonane...niczym, cholera, tolkienowscy Valarowie. A porządne fantasy musi mieć w sobie coś ze smrodu średniowiecza ;)
Gdybyś coś takiego znalazł - koniecznie daj mi znać, dobrze?
    którego nigdy nie słyszałam

Bo znów pogański samum wieje
    w pędach, zawrotach, burzach, blaskach!

Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
    Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!

barbnowa
Obcy

Choroby: zdrowy
Wysłany: 2016-09-27, 11:55   odp

To prawda, forum prawie umarło, zachęcam wszystkich by się bardziej udzielali, pozdrawiam, wilczyca Barbara:)

smakoszpl 
Obcy

Choroby: zdrowy
Wysłany: 2017-09-20, 16:28   

Dokładnie

Odpowiedz do tematu