Wolfeslive - Stań się prawdziwym wilkiem. Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Karta Waszego Zwierzęcia
Autor Wiadomość
Cera 
Umarły

Partner: Zirael
HP: -0
Wygląd: Niematerialne wilcze ciało, otoczone pozytywną aurą. Niektórzy mogą kątem oka spostrzec ją na ćwierć sekundy, stojącą niedaleko i obserwującą czułymi oczami swoich bliskich.
Choroby: skręt żołądka
Wysłany: 2008-06-23, 14:33   Karta Waszego Zwierzęcia
   Tytuły: Stały bywalec | Pisarz

Kod:
[b]Imię:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Płeć:[/b]
[b]Gatunek:[/b]
[b]Skąd go masz:[/b]
[b]Ulubione zajęcia:[/b]
[b]Karma:[/b]
[b]Sztuczki:[/b]
[b]Zalety:[/b]
[b]Wady:[/b]
[b]Wygląd:[/b]
[b]Charakter:[/b]
[b]Zdarzenie, które utkwiło ci w pamięci:[/b]
[b]Jego przyjaciele:[/b]
[b]Wrogowie:[/b]
[b]Zdjęcie:[/b]

Imię: Tofik
Gatunek: pies
Skąd go masz: z 'pseudo' hodowli, nie ma rodowodu
Ulubione zajęcia: szczekanie, spanie, pieszczoty xD
Sztuczki: obrót, przybij piątkę i podstawowe komendy: siad (dobrze), leżeć (słabo), zostań (ale słabo), podaj łape (s) i chyba tyle xD kiedyś umiał więcej, ale dawno z nim nie ćwiczyłam. I tak robi co mu mówię ^^
Zalety: zadziorny, przyjacielski dla przyjaciół, nieufny dla obcych, spokojny, ładny xD
Wady: zadziorny, leniwy, zbyt się wierci po mieszkaniu i ciągle drapie w drzwi
Wygląd: york, obcięty, ciemnostalowy z piaskowym łbem i łapami, tak jak york, tyle, że ciemniejszy. Na szyi ma czarny pasek rpzypominający garnitur xD
Charakter: było wyżej
Zdarzenie, które utkwiło ci w pamięci: bylł młody i wlazł najpierw na moje łóżko, a potem na kaloryfer, żeby wyjrzeć przez okno xD
Jego przyjaciele: ja, Łezka (suczka Quieridy), Misia (suczka babci Quieridy), Cika (dalmatynka) i inne suczki
Wrogowie: samce z paroma wyjątkami ^^
Zdjęcie: sami sobie szukajcie na moim devie xD

Z twoich ramion widzę niebo drżące rozkoszą...
Spadła gwiazda. I druga, i trzecia. Prawdziwa to epidemia!
Widać dzisiaj niebem jest ziemia,
dlatego się gwiazdy przenoszą.

Alecto 
Wilk podporządkowany
świat jakby zgubił się we mgle...

HP: 100/100
Choroby: Zdrowa.
Wysłany: 2008-06-23, 14:54   
   Tytuły: Edytor - Pomocnik Breen

Imię: Bej (nie pytać o_o)
Gatunek: mieszaniec
Skąd go masz: 12 lat temu został kupiony od znajomego.
Ulubione zajęcia: leżenie na balkonie, szczekanie na koty. (xD)
Sztuczki: "podaj łapę", "połóż się", "waruj", "siad", "poproś".
Zalety: duży, gdy stanie na tylnych łapach jest chyba większy ode mnie (ja niska nie jestem ;)), potrafi obronić.
Wady: Hmn...8 lat pilnował domu jednorodzinnego zanim zamieszkałam w blokach. Skutek - agresywny dla obcych, nikt z klasy/znajomych do mojego domu przyjść nie może. A jak przyjdzie, to w jednym pokoju musi siedzieć. ;p
Wygląd: (patrz zdjęcie)
Charakter: agresywny dla obcych, potulny dla swoich, ciekawy wszystkiego, czasami nieco leniwy.
Zdarzenie, które utkwiło ci w pamięci: hmn...porwanie dziś rano kanapki przez niego ;p
Jego przyjaciele: na pewno nie okoliczne koty.
Wrogowie: koty.
Zdjęcie: http://i29.tinypic.com/bdkxo3.jpg

Imię: Golden/Emilia
Gatunek: chomik syryjski/chomik syryjski
Skąd go masz: kupione w sklepie zoologicznym.
Ulubione zajęcia: chodzenie po sprężynach, obgryzanie kolby, spanie.
Sztuczki: wskakuje na zawołanie na ręcę, umie robić "stójkę" / a to to dzikus taki jest ;p
Zalety: potulny kłębek futra / wariacki kłębek futra
Wady: czasami zbyt leniwy / gryzie.
Wygląd: (patrz zdjęcie)
Charakter: ciekawe wszystkiego, hałasujące nocą, czasami nieco leniwe, ogólnie przyjaźnie nastawione do ludzi. (wyjątkiem jest Emilia ;p)
Zdarzenie, które utkwiło ci w pamięci: jak wskoczył z mojej ręki na firankę / nic oO
Jego przyjaciele: Emilia/Golden
Wrogowie: ...palce mojej matki.
Zdjęcie: Golden : (zdjęcie nie moje, ale wygląda IDENTYCZNIE)
Emilia : (przytulona do Goldena) <3

Trudno to zrozumieć, lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część w konstrukcji zdarzeń pękła
Chciałem zreperować świat, a oto widzę, że sam
Jestem jednym z tych cholernych drani i świń.

Oto, dlaczego tak nisko upada ktoś
Kto nie wypełnił swego czasu w pokorze
Oto, dlaczego tak się obawiam
Że za minutę trzeba będzie wstać i żyć.

I trzeba będzie dumnym krokiem iść bez twarzy w kolejny dzień.

Śnieżna Wichura 
Przywódca Wojowników
When you're strange.

HP: Sto.
Wygląd: Turkusowe ślepia - to jej znak rozpoznawczy. Przybierają one jaskrawy cyjanowy odcień, gdy Śnieżna Wichura jest zirytowana. Smukła sylwetka, jej ciało pokrywa szarobura sierść, mieniąca się setkami różnych barw i odcieni. Aż trudno określić jej barwę, więc niektórzy po prostu mówią na nią wielokolorowa lub po prostu Bura.
Charakter: Jej charakter ujawnia się najwyraźniej i najczyściej, kiedy zostaje odsunięta od swego codziennego otoczenia i zostaje postawiona przed czymś zupełnie nowym.
Znaki Szczególne: Charakterystyczne cyjanowe ślepia, nikt w tej krainie nie ma tak przenikliwych oczu jak ona.
Umiejętności: Doskonale włada kłami i pazurami. To jest jej sprawdzona broń.
Choroby: Zdrowa (oprócz psychopatycznych skłonności do odbierania facetów Adv)...
Wysłany: 2008-06-23, 19:40   
   Tytuły: Questgiver || MG, Pisarz, Stały bywalec, Zombiak, Autor reklamy WL gru 10, Posiadaczka najładniejszego podpisu - styczeń 2012 || Babcia Stasia || BEZCZELNA ZŁODZIEJKA ERICA (oskarżona: ŚNIEŻNA WICHURA; poszkodowana: ADVARIS; sędzina: ADVARIS, mwahaha) ;c

Imię: Ups. | Zwany: Upsikiem, Puckańską Pacuńką, Upzozordem, Pucem, Usiem, Puśkiem, Upsiolem, Upsiątkiem itp, itd... No i uwaga... Dupsik. xDDDD
Gatunek: Pies, kundelek. <3
Skąd go masz: Z ulicy, biedak pałętał się, kuśtykał, oczy mu ropiały, wręcz błagał o litość, a wstrętni ludzie go tylko przeganiali, teraz dopiero mówią " jaki miły pieseczek". Żałosne.
Ulubione zajęcia: Zabawa, bieganie, kopanie dziur w celu znalezienia ryjówki, którą potem chce zeżreć. oO' Kocha szczekać, ale bieg to jego życie.
Karma: Karmy nie lubi, ale z suchych to czasem memla Chappi, mokra to taka z Tesco, która już mu zbrzydła. On woli mięsko, kości i inne smaczniejsze kąski.
Sztuczki: Wykonuje najczęściej za żarcie. Łapa, Siad, Leżeć, Daj Głos, umie aportować i grać w piłkę, o.
Zalety: Słodkiii, skory do zabawy, fajnie kica po polach i po prostu czasem tak potrafi rozśmieszyć, że wiję się po podłodze.
Wady: Brudas, tarza się w krowich gównach, zjada kupy, gryzie kości co śmierdziały raz jak mocz, w samochodzie strraaasznie wariuje i boi się wody. No i wykopuje ryjówki. oO' Nie chce spać ze mną! ;_;
Wygląd: Średnie, czarne stworzonko z budowy podobne do likaona. Łapki ma czekoladowo-brązowe ( takie skarpetki ), ciepłe, mądre bursztynowo-miedźiane oczka, końcóweczka ogona bielutka, jak i brzuch. Szczupły, ma obdarcie przy nosie i małą bliznę pod okiem. Na szyi ma czarną obróżkę przeplecioną żółtą nicią.
Zdarzenie, które utkwiło ci w pamięci: Jak mi uciekł na Denkówek, że przyjaciółka musiała mnie informować, że zwiał, albo jak żywcem zjadł wykopane stworzonko jakieś ( wyglądało jak jakiś nowonarodzony szczur czy ryjówka)
Jego przyjaciele: Rambo ( zaniedbany, baardzo sympatyczny szczeniolek pijaków takich ), Rudy ( też był tych samych sąsiadów, ale zabił go samochód, a oni nawet chyba się nie kapnęli... Łajdaki ) , kundel z Denkówka ( ta mała łajza za nim się szlaja xD ) Gretta ( suka wyglądająca jak hiena, wieeelka miłość Upsa. Pięć razy większa od niego ) no i rodzinka.
Wrogowie: Pudel snobów z sąsiedztwa.
Zdjęcie: kilka starych mam:
http://s6.photoblog.pl/photos/2B/7E/11781441.jpg
http://s5.photoblog.pl/photos/68/07/11781583.jpg
http://91.121.98.95/photos/04/4D/11855933.jpg
http://91.121.98.95/photos/07/CE/11530766.jpg

Kocham tego mojego kundeleczka. <3 Ja mu uratowałam życie, on mi odpłaca miłością.

Płytki żal i płytka miłość żyją długo. Wielka miłość i wielki ból giną od własnego nadmiaru.

Wataha: Od wielu lat wiernie służy w Watasze Wiatru.
Kariera: Młoda Krew - Wojownik - Przywódca Wojowników - Alfa WW - Weteran.

Wiek: To tylko marne lata, przez które starasz się by być zapamiętanym.

zarezerwowane dla mojej postaci. 

Przyjaciele: Błękitna Kometa, Black Pearl, Kira, Shinen, Mglista Noc.
Wrogowie: Z wiekiem straciła ich i nie czuje po nich żadnej pustki.

......

......~ Rodzice: Złoty Brzask & Śnieżna Zamieć.
......~ Partner: Wszystko się skończyło.
......~ Ex: Nocny Szept, Ognisty Płomień, Chocolate. ERIC (teraz jest Adv)
......~ Szczenięta: Dorośli. Rozsypali się po świecie.

* I miot: Cherry, Amaretto, Capriz, Sunset, Night Run, Strawberry, Satine.
* II miot: Orli Wrzask, Stracona Nadzieja, Śmiertelny Pocałunek,
Niespełnione Marzenie, Jaskółcze Pióro, Poranna Rosa, Morska Bryza.

Dyplom. Snow Gale's theme.

Cera 
Umarły

Wygląd: Niematerialne wilcze ciało, otoczone pozytywną aurą. Niektórzy mogą kątem oka spostrzec ją na ćwierć sekundy, stojącą niedaleko i obserwującą czułymi oczami swoich bliskich.
Wysłany: 2008-06-24, 12:25   

Aż bym chciała go spotkać w realu jak go tak łechtasz ^^

Saventh 
Wilk podporządkowany

Partner: Wiele wiosen temu.
HP: 100%
Wygląd: Średniej wielkości śnieżno biały wilk. Nie ma lewej przedniej łapy, na której kikucie nosi jej metalową 3-częściową podobiznę. Maska, którą nosi wilk przykrywa miejsce jego boleści, wilk bowiem nie posiada fizycznie łba, a tylko szkarłatne ślepia jarzące się jak węgliki w otworach maski. Na pozostałych łapach, pod zgięciem w łokciu są obwiązane bandaże kryjące blizny. Jeśli wilk zdjąłby maskę widać byłoby coś, czego nikt dobrowolnie oglądać by nie chciał. Ciało wilka jest czymś podobnym do iluzji, jest recesywne w stosunku do kości. Jednak tą słodką tajemnicą się nie dzieli.
Charakter: Zawsze zachowuje stoicki spokój. Uprzejmy, szarmancki i staroświecki.
Znaki Szczególne: Czaszka co się w jej oczodołach jarzą dwa czerwone świetliki.
Umiejętności: Bardzo dobry medyk.
Choroby: Zdrowy.
Wysłany: 2008-06-24, 14:57   

Imię: Dora | znana również jako: Piesa, Owieczka, Kotek, Dorus, Doris
Gatunek: Kundelek (owczarkowata)
Skąd go masz: Jej mamę wzięła ze schroniska moja babcia, matka się oszczeniła, a kiedy Dora miała lat 4 wzięłam ją do siebie. ^^
Ulubione zajęcia: spanie, leżenie i bycie głaskaną, jedzenie xD
Karma: Lord? oO" nie pamiętam, teraz to jakaś dietetyczna.
Sztuczki: Siada, waruje, daje łapę, uczy się udawać trupa |D
Zalety: słodka, przytulaśna, włochata xD
Wady: bojaźliwa, objętościowa(XDDDDDDD), uparta
Wygląd: Średniego wzrostu, czarna podpalana o boskich(duużych) bursztynowych ślepkach
Charakter: Miła, przyjacielska w stosunku do domowników, zadziorna w stosunku do obcych(zwłąszcza mężczyzn) na swoim terenie.
Zdarzenie, które utkwiło ci w pamięci: Kiedy prawie zagryzła królika brata, kiedy nademną skakała i biegała po mnie o_o"
Jego przyjaciele: Medor(brat), Doxa(matka), Joguś[*](pies dziewczyny brata)
Wrogowie: Margo(królik brata), Saba(pies z naprzeciwka)
Zdjęcie: na dA. <3

Ja trwam nad wieczność - i ból milionów
z moim się jednym nie równa bólem.
Ja wódz więzionych śmiercią legionów -
śmierć im zbłękitnia gwiazdy lazurem.
Poję rycerstwo harfy mej gniewem
i w burz piekielnych strącam otchłanie -
aż mgłą się staną - zimnym powiewem -

.+. i tylko gwiazd mych lazur zostanie .+.

Mroczna Przyszłość 
Weteran
through the darkness follow me

Partner: och, a ktoś mnie chce..? [Czarna Krew]
HP: 90 pkt
Wygląd: niewysoka, wychudła biała wilczyca o przenikliwym spojrzeniu czerwonych ślepi. Sierść na karku dłuższa, poskręcana w warkoczyki - to pamiątka po spotkaniu z ludźmi, a konkretniej małą dziewczynką, która znalazła wilczycę w lesie w stanie skrajnego wyczerpania i karmiła ją owocami, a także mięsem ukradzionym z domu. Na białym pysku odcinają się ślady krwi z pyska, to nienaturalnie długie kły ranią wargi. Choć krok ma długi i posuwisty to kuleje lekko na lewą przednią łapę jednak nie zauważy tego niewprawne oko. Pod obfitym futrem skrywa blizny po walce z rysiem i niedźwiedziem o pożywienie, a także po kilku wilczych potyczkach. Od jakiegoś czasu nie ma ogona, a właściwie ma, ale tylko końcówkę, może 4 kręgi.
Charakter: Och, kobieta zmienną jest, a nastawienie MP do świata i otaczających ją stworzeń potrafi zmieniać się szybko. Nic nie znaczy dla niej wataha, z jakiej pochodzi wilk, choć ona sama jest Alphą jednej z nich.
Znaki Szczególne: Trudno nie zauważyć nadnaturalnie długich kłów wilczycy, które wiecznie ranią jej pysk. Wyróżniają ją też szkarłatne oczy.
Choroby: -
Urodziny: Pora Lodowych Okruchów
Wysłany: 2008-06-24, 15:21   
   Tytuły: Mop podłogowy / Wróżka Aloiza

Imię: Bora
Gatunek: pies, labrador retriever
Skąd go masz: Sielanka - targowisko psów.
Ulubione zajęcia: siedzenie na balkonie i oglądanie ludzi w dole (10 pietro), pływanie, zabawa ze mną, maltretowanie mnie, pogoń za liśćmi, płatkami, owadami itp.
Sztuczki: *siad
*waruj
*zostań
*buzi (dotyka nosem ust)
*dotknij (nudziłam się i nauczyłam ją :) dotyka nosem dłoni)
*tulululu! (turlanie xD)
* łapa
* nosi zakupy
* zmiany pozycji (ale tylko z waruj na siad i odwrotnie)
* przechodzenie na lewą nogę
* czołganie się
* dawanie głosu
* proszenie
* noszenie zakupów
Zalety: przyjacielska, chętna do nauki, zawsze chetna do zabawy, przytulaśna
Wady: nadpobudliwa, wiecznie gotowa do akcji, nigdy się nie męczy, może aportować od rana do wieczora, szczekliwa, flejtuch
Wygląd: ok. 55 cm w kłębie, biszkoptowa labradorka o urzekających oczach i pyszczku, ktory z matką uwielbiamy całować.
Charakter: przyjacielska, skora do zabawy, intelignetna, zakochana we mnie po uszy, wszędzie za mną chodzi. strasznie ciekawska. gdy je marchewkę jej kawałki rozwalone są po całym pokoju. Jest wszystkożerna (cebula, pomicod, ogórki kiszone, surowe, papryka, drożdże.. ).
Zdarzenie, które utkwiło ci w pamięci: Gdy złapała w pełni sprawnego i zdrowego gołębia w pysk po czym zaczęła z nim biegać naokoło mnie z dumną miną. Dla gołębia nie bylo to przyjemne, ale widząc błysk w jej oczach nie mogłam się nie uśmiechnąć.
Jego przyjaciele: Lubi koty, szczury, myszy, psy.. wszystko.
Wrogowie: brak
Zdjęcie:

Boroscape

from hidding

Bororun

W wodzie

I miss you so much..

wiecej fot tutaj:
http://yadira-szara.deviantart.com/

Od Vampira | Nocą.. | Czerwono.

Niektórych ludzi prześladują demony. Chryste, ona czuje, jakby miała w mózgownicy całe pieprzone niebo i piekło. Hej, wy tam! W mojej głowie jest party, wszyscy są zaproszeni. Przynieście własne topory.

Wrogowie/Przyjaciele:Stara się być ze wszystkimi na neutralnej stopie, a jednak.. Dinthius. Podpadłeś.
Znajomi: Perlisz, jej największa przyjaciółka. Dosłownie.

Forgive, but never forget.

___

No wealth, no ruin, no silver, no gold
Nothing satisfies me but your soul

Amaretto 
Przywódca Łowców
Oskarżyli, zohydzili w larwę przemienili.

Partner: A gdy odwróciłem się, nie ujrzałem nikogo, tylko własny, próżny cień.
HP: 100%
Wygląd: Z pośród innych wilków wyróżnia go naturalnie kolor tęczówek. Lśnią w kilku kolorach, a mianowicie zieleń, błękit i brąz to wszystko wymieszane tworzy barwny, jasny odcień przegnitych liści. W kształcie odzwierciedlają migdały o bardzo szerokich źrenicach. Nie charakteryzuje go anorektyczna budowa ciała, wręcz przeciwnie jest dobrze zbudowany, grubo kostny. Nie żałuje sobie pożywienia. Mocne łapy noszą na swoich barkach całą sylwetkę wilka. Jest dość wysoki. Ogon długi, opadający blisko ziemi nieco zadarty ku górze. Ciało Amaretto pokrywa bardzo gęsta, miła w dotyku bura sierść. Trudno jest określić prawidłowy kolor, to mieszanka różnych barw i określenie bura jest w tym przypadku jak najbardziej trafne. Kufa długa, zaokrąglona zakończona czarnym nosem. Uszy zwisają swobodnie po obu stronach głowy wilka, jedno z nich - lewe jest lekko nadgryzione, jednak nie rzuca się to, aż tak bardzo w oczy.
Charakter: Jedna z bardziej zawiłych części osobowości tego burego wilka. Jedni mówili, że jego zachowanie świadczy o nielichej próżności, wiedział o tym. No i co z tego? Czy kiedykolwiek mówił, że nie jest próżny? Wzniósł próżność na poziom poetycki, przetransponował próżność w poezję. Czasami bywał bezlitosny, obrazoburczy i egoistyczny do szpiku kości, ale czy można było go winić za kochanie tych, którzy przychodzili do niego z miłością? Sam jest w sobie zakochany. Ma skłonność do teatralnych gestów i chorobliwego uporu. Nie zna umiaru, gdy chodzi o przesadę. Lubi zmiatać z drogi wszystkie przeszkody. Chorobliwie nie cierpi, gdy ktoś mu się naprzykrza. To budzi jego gniew i złośliwość.
Znaki Szczególne: Jako takich nie widać.
Choroby: Zdrowy
Urodziny: Pora Świergotu Ptaków
Wysłany: 2008-06-25, 11:25   
   Tytuły: Stały bywalec || Misster WL styczeń 2012

Imię:Fatum
Gatunek:Dachowiec?
Skąd go masz:Schronisko
Ulubione zajęcia:Spanie na mojej bluzie
Sztuczki:skacze na firany,łapie swój własny ogon,turla się za jedzenie oczywiście^^
Zalety:chętna do zabawy,przyjacielska,lubi się przytulać
Wady:gryzie buty,czasem drapie,rzuca się na fretki brata i muchyO_o,strasznie linieje xddd
Wygląd:Czarna kotka o zielono-żółtych oczach,długie futro na karku mała biała plamka,kiedy wziąłem ją ze schroniska miała źle zrośniętą łapkę ale jest już lepiej trochę na nią utyka.
Charakter:ciekawska,inteligentna,uwielbia się bawić
Zdarzenie, które utkwiło ci w pamięci:kiedyś schowała się w pralce i jak się kąpałem wskoczyła mi z impetem do wanny xdd,kiedyś wytarza się w lukrze od pączków musiałem ją kąpać xdd
Jego przyjaciele:rybka zośka,pies Wafel,gekon Edward[kolegi]
Wrogowie:fretki brata Fredek i Maniek,Blue kot sąsiadki
Zdjęcie:
trochę nie wyraźne..:
http://img146.imageshack....dsc00322wj5.jpg
http://img261.imageshack....dsc00323ui2.jpg

Gość

Wysłany: 2008-06-25, 12:19   

Imię: Dina
Gatunek: Pies mieszaniec Rottwailera i Owczarka Niemieckiego majaca lwie serce za drzwiami mieszkanie a tak naprawde bedaca pospolitym tchuzem i leniem - Wyjatkowo podla mieszanka zoologiczna XP
Skąd go masz: To jest dluga Historia ale powiem ja w skrocie. Wiec piec lat teu poszlam z mama i babcia do Tesco (jeszcze meiszkalam w polsce wtedy xD) poszlysm na normalne zakupy ale nie dotarlysmy nawet pod drzwi sklepy gdyz kawalek wczesneij byla wielka akcja ''Pomoz w Shroniski przezyc zime''. Mozna bylo wziasc psa zadarmo wystarczylo miec przy sobie dowod osobisty i tyle. Jak ja zobaczylam Dinusie to nie bylo 'zlituj' tylko ta i koniec. No i tak jeszcze wty po imieniem Nida. Trafila do mnei do domu.^^
Ulubione zajęcia: Spanie na kanapie ale nie tak jak to psy maja w zwycczaju. dina lezy na kanapie z lbem n apoduszce i jescze czesto zagrzebuje si epod koc! ^^, Obszczekiwanie listonosza tak ze gosciu za kazdym razem przezywa zawal jak podchodiz do drzwi.,Warczenie na sasiadow oraz ulotkarza, no i oczywiscie wladywanie mi si ena kolana gdyz Dina mysli ze jest malym pieskiem ktorego na rekach mozna nosic XP
Karma: Suchej karmy to ona nie lubi ale jak jest to sobie lubi pogrysc takie kostki Pedigree. Tak to je mieso surowe i gotowana oraz to co podczas obiadu i sniadania czasem nawet i kolacji przez przypadek spadnei na ziemie.
Sztuczki: Do sztuczek to ona jest lewa tak samo jak ja do nauki ale mimo to z wielkim trudem i ciezka praca nauczylam ja podstawowych komend. Czyli:
-Siad
-Daj lape
-Lezec
-Zostan
-Chodz
-Przeskocz
-gray jeszcze w gre znajdywajke. pod jedna nakretka jest smakolyk a pod dwiema pozostalymi nie ma nic. Za kazdym razem znajduje ta odpowiednia nawet jesli zamaist smakolyka jest pod nia cos innego.
- i najczesciej uzywana przezemnie 'komenda' czyli ''Zamknij sie!''
Zalety: Jest kochanym pieskiem, potrafi obronic czlowieka jak jest taka potrzeba a jak takowej nei ma to sama zwieje najpierw XP, Jest oddana nam calym sercem i mimo tego co spotkalo ja w przeszlosci ufa nam bezgranicznie, jest wesola oraz kocha robic rozne psikusy domownikom. Np. chowa zeczy po kontach, kladzie si ena srodku przedpokoju ze przejsc nie mozna, Skacze na czlowieka nie po to by sie przywiatac jelcz po to by sie przeciagnac niczym kot. A jej ulubiona zabawa jest tak zwane znikajace jedzenie. Ktore nigdy sie nie odnajduj.e XDD
Wady: Jest szczekliwa i to strasznie. W przeszlosci byla wychowana na psa obronnego ktory mial bronic posiadlosci wiec teraz nikt nie moze przyjsc do mnei do domu a jak juz przyjdzi eot musi siedziec w jednym pokoju a jak sie niedajborze chce przemiescic po domu to Dina szczeka i ujada ale nei atakuje tylko sie wydziera. Dotego jest 'smeiciara' co znajdzi ena polu do jedzenia to to zezre, kiedys to nawet golebia chleb suchy zabrala ale jej nie smakowal wiec go zakopala pod drzewem, lubi kopac i to strasznie. Co chwila podkopuje antene satelitarna w ogrodku bo rozy sie nie dalo.
Wygląd: Z budowy klatki piersiowej i tlowia wyglada jak rottek jednaj ja dlugie mocne lapy jak u Owczarka Niemieckiego. Pysk tez ma dluzszy i smuklejszy oraz bardziej puchaty i dlugi ogon. Uszy ma do polowy stojace od polowy oklapniete. Masc jest jak u prawdziwego rottka jednak siersc jest gestrza i dluzsza. Ma piekne brazowe wrecz 'sarnie' oczy ktore wiecznie blyszcza,na klatce piersiowej ma jedna biala patke.
Charakter: Duzo by tu pisac. Jest to len pospolity ktoy robi cos jak musi, ale oprocz tego jest straszna przylepa i milosniczka pieszczot. Potrafi godzinami lezec na kanapie i tylko zeby ja ktos mizial i drapal, uparta jak cos chce to to dostanie. Strachliwa - panicznie boi sie buzy i wyszczalow, Szczekliwa oraz zadziorna. Ograniczajaca sie do koneicznego minimum. Kochan ai oddana kochajaca calym sercem,mimo tego co przezyla ufa nam bezgranicznei. Wogule kochany z niej psiurek.
Zdarzenie, które utkwiło ci w pamięci: Pierwszego dnia kiedy ja dostalam mama polozyla na stole polmisek z wedlina Dina przyszla popatrzyla czy nikogo nei ma w poblizu po cyzm wziela jeden plasterek z polmiska ale zrobila to samym koniuszkiem pyska. Albo jak kiedy babcia zrobila kurczala i polozyla kawalek na talezu po czym wyszla na chwile bo telefon dzwonil jak wrocila to nawet kosci nie bylo, i jeszcze byla taka sytuacja ze poszla z nia babcia na spacer i przy okazji chciala isc do tekiego jednego sklepu. Dina jej uciekla no to babcia przeszukala caly park pobliskie alejki. Potem poszla przejsc kolo jakiego malego sklepiku az wkoncu poszla do tego sklepu gdzie chciala pojsc wczesniej. Idzie i patrzy a pod sklepem siedzi Dina i czkea. Poprostu wiedziala gdzie ida i poszla pod sklep czekajac na babcie.^^
Jego przyjaciele: Nero wielka milosc z sasiedztwa (w polsce) byl to Owczarek Niemeicki z chora tylna lapa,Bingo maly kundelek z osiedla, Benji (Bendzi) czarny lablador, [*] Jacke (dzejk) pierwsza milosc Diny wielki meiszaniec.
Wrogowie: Miska - suka rasy Wielki Pirenejski. Rambo Doberman z sasiedniego bloku (wredny piec), Taka jedna suka owczarka niemeickiego (do tej pory nie znam jej imienia), Szaman Bokser z naprzeciwka, no i jeszcze pies sasiadow z gory mieszanka Labradora z czyms tam XP
Zdjęcie: Neima obecnie na tym kompie zadnego ale jak bedize to dam.

Black Pearl 
Alpha Watahy Ognia
Armagedon nadciaga wielkimi susami...

Partner: Wolnym duchem na zawsze pozostanę...
HP: 100
Wygląd: Trudno jej nie zauważyć. Ogromnego, acz smukłego, cielska o przydługiej kruczoczarnej sierści. Białe końce łap i czubek pyska są jedynymi jaśniejszymi elementami jej szaty. Długie uszyska zakończone frędzelkami jak u wiewiórki są wiecznie skierowane w tył. Budowa jej czaszki uniemożliwia jej bowiem postawienie ich na sztorc. Bursztynowo-brązowe ślepia są bystre, głębokie niczym studnie i roziskrzone jak dwa płomienie. Odbijają się jasnym blaskiem na tle (paradoksalnie) czarnych białek. Biczowaty ogon przecina powietrze raz za razem a przydługie futro wije się i faluje pryz każdym miękkim kroku patykowatych łap. Długi pysk mieści w sobie wzbogacony o trzy pary kłów urozmaicających cały arsenał ostrych jak brzytwy zębów.
Charakter: Nieposkromiona, nieprzewidywalna, dzika. Istny ogień w cielesnej postaci.
Znaki Szczególne: Jej rozmiary,(wyższe wilki sięgają łbem jej jedynie do brzucha.) wiecznie skierowane w tył uszy, bez możliwości postawienia ich na sztorc. Biczowaty ogon i długie, zakończone frędzelkami jak u wiewiórki uszy. Płomienny charakter oraz oczy które nie zaznały łez.
Umiejętności: Nieprzewidywalność i maniakalne wręcz roztrzepanie. Wspinanie się niemalże po każdej z możliwych powierzchni (jako jedyna potrafi chodzić po drzewach i poruszać się po nich równie szybko i zwinnie jak po ziemi) oraz wrodzony talent do kłopotów.
Choroby: Nie licząc chorób umysłowych, to jest zdrowa.
Wysłany: 2008-06-25, 12:20   
   Tytuły: MG || Questgiver || Zakała watahy || Grabarz || Panna Ziemniakówna || Pisarz || Najlepszy pisarz (cze '10) || Najciekawsza wadera (cze '10) || Najzabawniejsza postać (mar '10) || Hipolit Trzeci || Pokémaniac (IV 2012)

ech...znowu mnie wylogowalo to na gorze to bylam ja XP

''Taki z ciebie przeciwnik, jak z koziej rzyci trąba'

• Imię: Podmuch ciepłego wiatru niesie je w nieznaną dal ~ Black Pearl.
• Wiek: Nikt go nigdy nie poznał.. Może Tobie się uda Gość?
• Wataha: Ukochała tę jedną i trwa w niej niezmiennie ~ Ogień ~ To jej żywioł i przeznaczenie, z którym nie zamierza walczyć, lecz pozwoli mu wyplatać ścieżki na swej drodze, aż po kres swego istnienia.
• Wygląd: Jej ciało jest smoliście czarne, oprócz zakończeń wszystkich czterech łap i pyska. Spośród tej czerni na świat spoglądają dwa bursztynowe punkciki - oczy, które zazwyczaj wyrażają wszelkie emocje, jakie nią targają. Zazwyczaj, bo jeszcze nikt nie widział tej wadery płaczącej. Czyżby tego nie potrafiła?
• Charakter: Perls uchodzi za niemałą wariatkę na tych terenach. Pełna entuzjazmu, pomysłów.. Jej spotkanie nie wróży nigdy niczego dobrego ~ gdy przebywasz w towarzystwie Czarnej musisz być przygotowany dosłownie na wszystko, gdyż nigdy nie wiadomo co jej strzeli do łba. Choć i tak zdoła Cię zaskoczyć.
• Przyjaciele & Rodzina: O biologicznej rodzinie Alphy Ognia nic nie wiadomo, jednakże wilki, które nazywa przyjaciółmi są dla niej zastępstwe tej 'rodziny', którą dawno temu utraciła.. ~ {Breena, Mglista Noc, Śniezna Wichura, Błekitna Kometa i wielu innych, w tym Gość}
• Znaki szczególne: Cała jej postać się do nich zalicza, jej nietypowy wygląd.. Zresztą gdy już ją spotkasz dowiesz się, że jest jedyna i niepowtarzalna w swoim rodzaju.

Krea 
Wilk podporządkowany
w moich kręgach już wielu odpadło ._

Partner: proszę inne pytanie.
HP: 40
Choroby: Zdrowa
Wysłany: 2008-06-26, 13:20   
   Tytuły: Stały bywalec

Imię:Marysia
Gatunek:Szczur xd
Skąd go masz:Z zoologicznego. niestety ; /
Ulubione zajęcia:spaanie
Sztuczki: - - xd
Zalety: kochana,w miare grzeczna przeciwnieństwo coli
Wady:czasem jak sie schowa to troche sie jej naszukam
Wygląd: mhm. to czarny kapturek ;)
Charakter: przyjacielska jest i tylee xd
Zdarzenie, które utkwiło ci w pamięci: -
Jego przyjaciele:Cola
Wrogowie:Pies xdd
Zdjęcie:

Śnieżna Wichura 
Przywódca Wojowników
When you're strange.

Wygląd: Turkusowe ślepia - to jej znak rozpoznawczy. Przybierają one jaskrawy cyjanowy odcień, gdy Śnieżna Wichura jest zirytowana. Smukła sylwetka, jej ciało pokrywa szarobura sierść, mieniąca się setkami różnych barw i odcieni. Aż trudno określić jej barwę, więc niektórzy po prostu mówią na nią wielokolorowa lub po prostu Bura.
Charakter: Jej charakter ujawnia się najwyraźniej i najczyściej, kiedy zostaje odsunięta od swego codziennego otoczenia i zostaje postawiona przed czymś zupełnie nowym.
Znaki Szczególne: Charakterystyczne cyjanowe ślepia, nikt w tej krainie nie ma tak przenikliwych oczu jak ona.
Choroby: Zdrowa (oprócz psychopatycznych skłonności do odbierania facetów Adv)...
Wysłany: 2008-06-26, 16:34   
   Tytuły: Questgiver || MG, Pisarz, Stały bywalec, Zombiak, Autor reklamy WL gru 10, Posiadaczka najładniejszego podpisu - styczeń 2012 || Babcia Stasia || BEZCZELNA ZŁODZIEJKA ERICA (oskarżona: ŚNIEŻNA WICHURA; poszkodowana: ADVARIS; sędzina: ADVARIS, mwahaha) ;c

jesteście wielcy, że bierzecie ziwerzaki ze schroniska. ;");-)

Płytki żal i płytka miłość żyją długo. Wielka miłość i wielki ból giną od własnego nadmiaru.

......

Tessla 
Obcy
Kiedy rozum śpi, budzą się Demony...

HP: 100/100
Choroby: -
Wysłany: 2008-06-26, 17:27   

Imię: Sasza
Gatunek: pies
Skąd go masz: ze schroniska
Ulubione zajęcia: spanie, domaganie sie drapania za uchem, robienie wrażenia
Sztuczki: robienie pięknych oczu?
Zalety: ładny, ogółem maskotka do tulenia i częściowego tarmoszenia. Broni mnie (a co xD)
Wady: wariat, ciagle szczeka, nawet bez powodu, rzuca sie na wszystko w zasięgu wzroku, czasem nieprzywidywalny
Wygląd: rudo-brązowy wilczur (gdzieś tam ma zapewne krewnego Owczarka belgijskiego) duzy, lecz nie wysoki. Poł długie futro z czarnymi oznaczeniami
Charakter: łaszący sie do wszystkich kobiet, nieprzewidywalny wariat. Coś jeszcze?
Zdarzenie, które utkwiło ci w pamięci: Wypadek, amorów mu sie zachciało po drugiej stronie ulicy pobiegł i samochó trzepnął go w udo. Do dzisiaj kuleje, ale żyje. Jeden weterynarz- konował chciał go uśpić.
Jego przyjaciele: Mięsko, mój Tata, ja
Wrogowie: od groma i ciut ciut
Zdjęcie: brak na kompie

Imię: Peugotka (Pezia, Pyzia, Pezisława)
Gatunek: szczur
Skąd go masz: zoologiczny
Ulubione zajęcia: spanie, dziabanie mnie w palce
Karma: dla szczurów, chleb, marchewka. Wczoraj piła mi mleko z kubka.
Sztuczki: łazi po całej klatce - obojętne jej czy zwisa głową w dół czy nie
Zalety: hmmm... ciekawość?
Wady: mogłaby mnie nie dziabać
Wygląd: cała czarna, mała z białym brzuchem i jaśniejszą końcówką ogona
Charakter: zwykle spokojne, senne stworzonko nocne. Ma charakterek
Zdarzenie, które utkwiło ci w pamięci: za krótko ją mam.
Jego przyjaciele: ja, mam nadzieje.
Wrogowie: -
Zdjęcie: -

Śnieżna Wichura 
Przywódca Wojowników
When you're strange.

Wysłany: 2008-06-27, 12:57   

a ja znalazłam zdjęcie Saszy. :mrgreen: http://gothicum-wolf.devi.../Sasha-38526120

cudny psiak, dobrze, że przeżył wypadek, a weterynarz z tego faceta taki jak z koziej dupy trąbka jak od razu chciał usypiać bez walki o życie. ;/

......

Cera 
Umarły

Wysłany: 2008-06-27, 13:53   

Oż..... Kocham takie psy! Ukradnę Ci go xD

Saphira 
Obcy
Wyrzutek

HP: Jak najwięcej
Wygląd: Saphira jest śnieżno-białą wilczycą, a w słońcu jej futro mieni się w niektórych miejscach srebrem. Oczy ma błękitne, nos koloru normalnego, pazury nie przerośnięte. Ogon dość długi i puszysty. Ma również bardzo białe zęby.
Charakter: Kiedyś tajemnicza i wredna, teraz raczej tajemnicza i ostrożna.
Znaki Szczególne: Saphira ma piękne, błękitne oczy, teraz pełne smutku. Na obu policzkach srebrny znak, jednak mniej widoczny - nie tak bardzo rzucający się w oczy
Choroby: Zdrowa
Wysłany: 2008-06-27, 13:59   

Imię: Nutka
Gatunek: Świnka morska
Skąd go masz: Ze sklepu
Ulubione zajęcia: Jedzenie ^^
Karma: Ojj... Sałata, marchewka, cykoria, jabłka itp, pokarm podstawowy, kolby. I wiele więcej.
Sztuczki: Bardzo dobrze umie wymuszać jedzenie.
Zalety: Słodka, przyjacielska itp.
Wady: Jak czasami gryzie pręty od klatki, to po prostu szału dostaję o_O
Wygląd: Gładkowłosa, czarna z rudymi paskami.
Charakter: Raczej spokojna ^^
Zdarzenie, które utkwiło ci w pamięci: Jak wlazła za lodówkę
Jego przyjaciele: Ja i moja rodzina ^^
Wrogowie: He?
Zdjęcie: Może kiedy indziej ;P

by Perłowa Gwiazda

Odpowiedz do tematu