Wolfeslive - Stań się prawdziwym wilkiem. Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Klif
Autor Wiadomość
Rudy Aksamit 
Obcy
Tak oszalały z samotności

Partner: Basior po przejściach- kto by go chciał?
HP: 100
Wygląd: Dawniej błyszcząca, ruda sierść zmatowiała i wyleniała, pozostawiając gołe placki skóry na szyi. Złote oczy stały się szare, a sterczące uszy oklapły. Ogon postrzępił się, a u łap brakuje kilka pazurów. Sierść jest skołtuniona i zlepiona piaskiem. Pysk Rudego umazany jest zaschniętą krwią. Wiele ran i sińców wykwitających fioletowymi plamami pod skórą świadczy o wielu próbach pozbawienia się życia. To wszystko składa się na nędzny wizerunek wraku wilka.
Charakter: Tak inny, tak podobny. Zmiany nastąpią, jednak zawsze coś pozostanie...
Znaki Szczególne: blizna na piersi ukryta pod futrem
Umiejętności: Jest wyjątkowo skoczny i szybki. Doskonale poluje.
Choroby: psychoza, rozdwojenie jaźni, masochizm
Wysłany: 2011-08-23, 17:22   

Zakołysałem się, wpatrując się w zimną przestrzeń. Nie potrafiłem, nie mogłem. Niech jego syn myśli, że jest szczęśliwy, że nie pragnie śmierci.
-Tak, synu. Ja... idę odpocząć.-wymamrotałem i wstałem. Udałem uśmiech. Nim młody się spostrzegł, wybiegłem, pragnąc uciec przed samym sobą.
z.t.

Mimoza 
Łowca
Szczurołap
Gwiazda na niebie...

HP: 90%
Wygląd: Opis jej wyglądu jest tylko zlepkiem różnych słów. Lecz pofatyguję się i napiszę jak wygląda. Jest to biała wilczyca o średno długiej, aczkolwiek bardzo puchatej sierści. Jej oczy są koloru perlistego błękitu. W nocy pojawia się w nich książyc niezależnie czy Mimoza akurat na niego patrzy, czy też nie. Na szyi ma zawieszoną saszetkę z różnymi ziołami. To chyba tyle. Nie wyszło długo, ale zwięźle i to najważniejsze jest.
Charakter: Hmm. Kolejny zlepek słów. Można by tu użyć wielu słów, albo tylko kilku. Opiszę charakter, a wyjdzie jak wyjdzie. Zagadkowa i tajemnicza. Nie ukazuje swojego pełnego oblicza. Jej charakter to prawdziwa zagadka i choć by doczekała się szczeniąt stadka to i tak zostanie to zagadka. Czasem uszczypliwa jest, ale wierna jak pies. Ten kto ją pozna nigdy jej nie zapomni
Znaki Szczególne: Znaki szczególne, hm... Na szyi nosi saszetkę z ziołami to po pierwsze. Po drugie jej biełe uszyska mają czarne obwódki. A po trzecie i ostatnie w nocy w jej oczach jest widoczny księżyc.
Umiejętności: Czyli co umie, czego inni nie umieją? Świetnie pływa i poluje. Ma talent do bycia tajemniczą.
Choroby: Raczej zdrowa, nie licząc tego, że w przeszłości coś poprzestawiało jej się w głowie.
Urodziny: Pora Budyniowego Szału
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-08-28, 13:15   

Biała jak śnieg wadera weszła na klif z dziwnym błyskiem w oku.
-Witam. - rzuciła do basiora.
Jej ogon ruszał się na boki dość leniwie. Nie miała dzisiaj dobrego dnia więc lepiej nie było jej drażnić. Usiadła na samym końcu skały. Nie bała się, że spadnie. Właściwie to było dla niej obojętne.

You love me?
Me you love?
I love you.
You love me to.
Great love is in us.

We love the heat warms.
And never goes out ...

XxXx

Horei 
Młoda Krew
Wszystko jest możliwe

Partner: Nie ma
HP: 100/100
Wygląd: Jego sierść jest koloru szarego. Do tego jest bardzo puszysta. Jedyną rzeczą, która go wyróżnia jest jest mała ruda kreseczka na pysku. Jest odrobinę mniejszy od innych wilków. Nie widać na jego ciele wielkich mięśni, ale także nie jest bardzo chudy, jest normalny. Gdy spojrzysz w jego bursztynowe oczy ujrzysz tam jakby wypisane "Ten wilk musi umrzeć", ale dostrzerzesz też ogrom nadziei
Charakter: Myśliciel
Umiejętności: Miłuje się w biegu i nikt go nie prześcignie.
Choroby: zdrowy
Wysłany: 2011-08-28, 13:35   

Ojciec powiedział, że idzie odpocząć. Mimo to Horei nie poczuł się uspokojony. Widać było, że z Rudym Aksamitem, wilkiem który powinien być idolem, dobrym przykładem dzieje się coś złego. Skoro on traci nadzieję to po kim syn ją odziedziczył. Biedny Horei sam nie wiedział co o tym wszystkim myśleć.
W tym momencie biała wadera wkroczyła i od razu się przywitała. Horei spojrzał na nią i natychmiast odwrócił pysk. Wbił smutny wzrok w ziemię. Takie przygnębienie po euforii, która jeszcze niedawno go ogarnęła. Martwił się o swoją rodzinę, czy przetrwają ten czas próby.
- Masz rodzinę? - zapytał ją. Nieśmiałość przy obcych go opuściła. Nie mógł teraz myśleć o unikaniu nieznajomych, zbyt dużo działo się w jego życiu. Nim wadera zdążyła cokolwiek odpowiedzieć on kontynuował - Z moją stało się coś bardzo złego. Mój ojciec pragnął zakończyć raz na zawsze swój żywot. Moja matka z jakiegoś powodu jest strasznie chora, nawet nie dowiedziałem się dlaczego - w oku zatoczyła mu się łza - i jest duża szansa, że nie zdoła tego przeżyć. Najgorsze jest, że nie wiem za co los aż tak bardzo mnie każe.
Spojrzał waderze w oczy i znów spuścił wzrok na ziemię. Ziemia, kiedyś wszystkich pochłonie, ale dlaczego tak wcześnie. Chyba zasłużył na rodzinę, każdy na nią zasłużył, ale podły los lubi bawić się nami i nas okrutnie ranić.

Mimoza 
Łowca
Szczurołap
Gwiazda na niebie...

Wygląd: Opis jej wyglądu jest tylko zlepkiem różnych słów. Lecz pofatyguję się i napiszę jak wygląda. Jest to biała wilczyca o średno długiej, aczkolwiek bardzo puchatej sierści. Jej oczy są koloru perlistego błękitu. W nocy pojawia się w nich książyc niezależnie czy Mimoza akurat na niego patrzy, czy też nie. Na szyi ma zawieszoną saszetkę z różnymi ziołami. To chyba tyle. Nie wyszło długo, ale zwięźle i to najważniejsze jest.
Charakter: Hmm. Kolejny zlepek słów. Można by tu użyć wielu słów, albo tylko kilku. Opiszę charakter, a wyjdzie jak wyjdzie. Zagadkowa i tajemnicza. Nie ukazuje swojego pełnego oblicza. Jej charakter to prawdziwa zagadka i choć by doczekała się szczeniąt stadka to i tak zostanie to zagadka. Czasem uszczypliwa jest, ale wierna jak pies. Ten kto ją pozna nigdy jej nie zapomni
Znaki Szczególne: Znaki szczególne, hm... Na szyi nosi saszetkę z ziołami to po pierwsze. Po drugie jej biełe uszyska mają czarne obwódki. A po trzecie i ostatnie w nocy w jej oczach jest widoczny księżyc.
Umiejętności: Czyli co umie, czego inni nie umieją? Świetnie pływa i poluje. Ma talent do bycia tajemniczą.
Choroby: Raczej zdrowa, nie licząc tego, że w przeszłości coś poprzestawiało jej się w głowie.
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-08-28, 14:32   

Zaskoczona pytaniem Mimi odwróciła się do basiora i spojrzała na niego.
-Mam matkę i chyba ojca... - nie dokończyła -Właściwie to nie wiem nawet czy mama żyje. - dodała smutnym głosem -Co do ojca to zniknął.
Jej wzrok skierował się w fale. Wtedy na jednym z kamieni zobaczyła coś brązowego. Z szybkością błyskawicy zbiegła z klifu, wskoczyła do wody najdalej jak mogła i popłynęła do skały. Zobaczyła swoją saszetkę na zioła! Wzięła ją w pysk i dopłynęła do brzegu. Obejrzała zawartość saszetki. Były wszystkie zioła, jakie zabrała. Trochę mokre, ale były.

You love me?
Me you love?
I love you.
You love me to.
Great love is in us.

We love the heat warms.
And never goes out ...

XxXx

Horei 
Młoda Krew
Wszystko jest możliwe

Wygląd: Jego sierść jest koloru szarego. Do tego jest bardzo puszysta. Jedyną rzeczą, która go wyróżnia jest jest mała ruda kreseczka na pysku. Jest odrobinę mniejszy od innych wilków. Nie widać na jego ciele wielkich mięśni, ale także nie jest bardzo chudy, jest normalny. Gdy spojrzysz w jego bursztynowe oczy ujrzysz tam jakby wypisane "Ten wilk musi umrzeć", ale dostrzerzesz też ogrom nadziei
Wysłany: 2011-08-28, 21:32   

Tak, wadera również nie miała życia usłanego różami. W dzisiejszych czasach mało kto ma takie. Los stał się bardzo brutalny i skrzywdził wiele wilków. Właściwie to mało który nie napotkał jakiś traumatycznych zdarzeń na krętej ścieżce życia. Życie właśnie na tym polega. Są chwile lepsze i gorsze. To jedna wielka próba, sprawdza czy zdołasz się podnieść z upadków, przezwyciężyć lęki i czy poradzisz sobie w życiu gdy ci najbliżsi twojemu sercu nie zdołają cię już wspomóc.
Nagle wilczyca wystrzeliła jak z procy. Wskoczyła do wody i zaczęła gdzieś płynąć. Horeiego zastanawiało co takie mogła ujrzeć tam gdzieś w falach, że postanowiła tam jak najszybciej dotrzeć. Każdym kierują jakieś cele, małe i duże, czasem planowane od lat, a innym razem postanowione w jednej chwili. Tak na prawdę w naszym życiu są miliony celi. Często jest się ciekawym motywów postępowania innych, można wtedy ich lepiej poznać, zrozumieć. Ta tajemnica rozwiązała się bardzo szybko. Natychmiast gdy wadera dopłynęła do brzegu wyrzuciła z pyska saszetkę. Z jej środka dobiegał zapach najróżniejszych ziół.
Horei spojrzał z zaciekawieniem na waderę. Zainteresowało go po co jej taka saszetka. Być może jest ona (lub kiedyś była) medykiem jednej z watah. Może po prostu zna się na ziołach. Mogła również być szamanem. Oni też czasem wykorzystują różne rośliny.
- Do czego wykorzystujesz te zioła? -zapytał, jedno pytanie, a tyle możliwych odpowiedzi.

Mimoza 
Łowca
Szczurołap
Gwiazda na niebie...

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-08-29, 09:57   

-Kiedyś tułałam się po świecie i musiałam nauczyć się przyrządzać lekarstwa, aby wyleczyć jakąś ranę. Byłam taką wędrowną medyczką. - wytłumaczyła.
Zaczęła wyjmować zioła na kamień, żeby się wysuszyły.
-Mięta, rumianek, kocimiętka, lawenda, dziewanna... - mruczała pod nosem.
Wtedy na rumianku pojawił się pająk. Inna wadera pewnie podskoczyłaby z piskiem, ale nie Mimi. Ona wzięła pająka na łapkę.

You love me?
Me you love?
I love you.
You love me to.
Great love is in us.

We love the heat warms.
And never goes out ...

XxXx

Horei 
Młoda Krew
Wszystko jest możliwe

Wysłany: 2011-08-29, 13:51   

A więc tak, jest medyczką, ale samą sobie. Nie służy żadnej z watah. Nim jednak Horei zdążył się nad tym głębiej zastanowić i bardziej poroztrząsać sprawę, zadać następne pytania wadera zaczęła wyliczać całą zawartość saszetki. On nigdy nie znał się na żadnych ziołach i podziwiał za to medyków, że posiadają taką ogromną wiedzę na temat różnych chorób, działań roślin leczniczych a także za to, że z taką ochotą pomagają wszystkim napotkanym wilkom.
Nagle przestała. Basior zastanawiał się dlaczego (ach to najpiękniejsze z pytań). Szybko jednak dostał odpowiedź, na płatku rumianka siedział pajączek. Był taki malutki, czarniuteńki. Nie wydawał mu się straszny, niektórzy ich się boją, ale nie on. Horei mało czego się bał. Patrzył z zaciekawieniem na jego poczynania, jak zszedł śmiało z kwiatka na łapę wadery. Postanowił również zaingerować tą chwile jego życia. Przystawił swoją łapę do łapy wilczycy. Pajączek bez wahania przeskoczył. Potem podniósł ją do nosa, zwierzątko znów posłusznie się przeniosło. Przystanął na chwilę i spojrzał głęboko w wielkie oczy Horeiego po czym szybkimi krokami ruszył w górę tego robaczkowego Mount Everestu. Nie minęło kilka chwil, a już znajdował się na ogonie. Wilk przystawił go do rumianka, na którym pająk przycupnął. Basior przybliżył pysk i obserwował to małe stworzonko. Zdawało się, że jest zrozpaczone. Przeszedł taki szmat drogi i znowu wylądował w tym samym miejscu! Te podłe wielkie potwory zabawiają się nim jakby był jakąś kukłą!
- Zwróć mu wolność - rzekł spokojnie Horei - nawet taki mały pajączek zasłużył by samemu podejmować decyzje o swoim losie.
Tak, znowu powraca los. Wśród owadów szczególnie okrutny, tam nie ma żadnych skrupułów, ale wolność jest w życiu najważniejsza. Ktoś pozbawiony wolności nie jest tak na prawdę sobą, a bycie sobą to najważniejszy cel do, którego warto dążyć.

Necro 
Szpieg
Hyc, o podłogę, i dziecko bęc!

Wygląd: Jestem. I co? Widzisz, czyś może ślepy. Podróżniczka ze mnie. Czarne futro, lśniące, w niektórych miejscach wymiętolone, ale to tylko dodaje mi uroku. Wątpisz? Błyskam jadowicie turkusowymi oczętami, w których zawsze widnieją emocje. Popatrz na ogon. Kita, wielka, puszysta, jedwabista, długa, ciągnęła by się po ziemi, ale ogon zawsze przy końcówce mam elegancko wywinięty. Pazury przydałoby sie podciąć, za to zębom nie można niczego zarzucić! Ach, no i uszy, wielkie uszy, które często są miętoszone.
Charakter: Jedyna w swoim rodzaju. Albo się mnie lubi, albo nienawidzi.
Znaki Szczególne: Nie widać? Przecie mnie się nie da zapomnieć! Tych blizn na łapie już prawie nie widać... ale za to trochę szram mam na policzku, to po walkach.
Umiejętności: Talent do zabijania nudy. Poza tym, jestem całkiem dobrym taktykiem. Nie będę wspominać o moim przepięknym chodzie i skokach pełnych gracji. I o talencie do polowania i zgadywania czyiś imion. A to ostatnie rzadko się objawia.
Choroby: zdrowa... chyba
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-08-29, 15:04   
   Tytuły: Najzabawniejsza postać lipca 2011

Dup, dup, dup, fruuu! Kilka sekund później na biednym Horeiku wylądowała czarna kupa futra. Kupa futra miała wyszczerzone w uśmiechu zęby i błyszczące, turkusowe oczęta.
-A gdzież jest mój ukochany siostrzeniec?-spytała, rozglądając się na boki, by po chwili zauważyć biednego basiora pod sobą.
-Aaa, tu jesteś!- Nec łaskawie zlazła z młodego i usiadła obok- Kopę lat! Pamiętam, jak byłeś jeszcze małym szczeniaczkiem! Aleś wyrósł!
Dopiero po chwili zauważyła waderę, zastygłą ze zdziwienia.
-Necro jestem, postrach lasu i wrzosowiska!- pacnęła białą w bark łapą, pozostawiając tam ciemną plamę z błota.
-O! Przekąska!- i nim się spostrzegli, Necrolog zeżarł biednego pajączka. W końcu czarna to Bear Grylls, nie? Dużo białka!

~*~Gdy życie przystawi ci nóż do gardła, uśmiechnij się. Na pewno je wkurzysz.~*~

Imię , zawsze was to interesuje. Wiedz więc, że mam na imię Necro.
Wiek? Jak nawet śmiesz pytać?! |siedem wiosen.
Partner Zawsze jemu wierna.
Rodzina Jest jak sufitowy kot - pojawia się i znika. |Dzieci: Pierwszy miot: Srebrna Tafla, Zapomniana Przepowiednia, Morelowy Deszcz
Drugi miot: Faworek, Anubis
siostra: Shatria
Były: Sakudoshi

Przyjaciele Było, minęło, ona pamięta... |Shatria, Paradoks, Paili, Sezur, Mleczny Sen, Sakudoshi.
Wrogowie Niech mi nawet się na oczy nie pokazują!
[color=LightPink]Wataha
Druga rodzina. [i]|Ognia

Kocham Takie piękne słowo, tak rzadko używane... | 2

Sing it from the heart, sing it till you're nuts!
Sing it out for the ones that'll hate your guts
Sing it for the world, sing it for the
world!

Mimoza 
Łowca
Szczurołap
Gwiazda na niebie...

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-08-29, 15:12   

Już miała odłożyć pajączka na miejsce kiedy Necro go zjadła.
-Taa, miło poznać. Ja jestem Mimoza. - przedstawiła się.
Pośpiesznie pochowała wszystkie zioła w obawie, że czarna też je zje. Spojrzała na basiora. Pewnie byli rodziną. Czy ona kiedykolwiek będzie miała się do kogo przytulić?

You love me?
Me you love?
I love you.
You love me to.
Great love is in us.

We love the heat warms.
And never goes out ...

XxXx

Horei 
Młoda Krew
Wszystko jest możliwe

Wysłany: 2011-08-29, 16:02   

Patrzy jak wadera wypuszcza pajączka aż tu nagle jego przestrzeń osobista została gwałtownie naruszona. Nie wiadomo jak to się stało, ale jego ciotka (która dopiero co na niego wskoczyła) siedząc na nim nie wiedziała gdzie się znajduje. Zawsze była odrobinę nierozgarnięta. Z radością odkryła (no zależy dla kogo z radością), że jej kochany siostrzeniec znajduje się pod nią. Pierwsze co Horei ujrzał gdy Necro raczyła z niego zejść to jej wyszczerzone zębiska. Ona chyba nigdy nie traciła dobrego humoru. Na jej potok słów (których w większości nie zrozumiał z powodu szybkości z jaką je wypowiadała) odpowiedziała tylko i to dość smętnie:
- Witaj ciociu.
Później Necro przedstawiła się waderze, która właśnie miała wypuszczać pajączka. Nie zdążyła jednak, bo kochana cioteczka postanowiła go zjeść. Nie mając już nic innego do roboty Mimoza (bo tak właśnie powiedział, że ma na imię) również przedstawiła się i zaczęła szybko chować zioła. Brzuch ciotki Necro jest bezdenny, a w każdym razie bardzo duży. Horei przypatrzył się dokładnie. Faktycznie nienaturalnie duży.
- Ciociu, nie sądzisz że powinnaś się ograniczać? - zapytał - Moje imię to Horei - dodał szybko przypominając sobie, że jeszcze się nie przedstawił.
W jego głowie powstał zamęt, przez ciotkę Necro zdarzyło się tyle rzeczy, że nie potrafił ich analizować. Biednemu Horeiemu mózg się przegrzewał.

Necro 
Szpieg

Wygląd: Jestem. I co? Widzisz, czyś może ślepy. Podróżniczka ze mnie. Czarne futro, lśniące, w niektórych miejscach wymiętolone, ale to tylko dodaje mi uroku. Wątpisz? Błyskam jadowicie turkusowymi oczętami, w których zawsze widnieją emocje. Popatrz na ogon. Kita, wielka, puszysta, jedwabista, długa, ciągnęła by się po ziemi, ale ogon zawsze przy końcówce mam elegancko wywinięty. Pazury przydałoby sie podciąć, za to zębom nie można niczego zarzucić! Ach, no i uszy, wielkie uszy, które często są miętoszone.
Znaki Szczególne: Nie widać? Przecie mnie się nie da zapomnieć! Tych blizn na łapie już prawie nie widać... ale za to trochę szram mam na policzku, to po walkach.
Umiejętności: Talent do zabijania nudy. Poza tym, jestem całkiem dobrym taktykiem. Nie będę wspominać o moim przepięknym chodzie i skokach pełnych gracji. I o talencie do polowania i zgadywania czyiś imion. A to ostatnie rzadko się objawia.
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-08-29, 16:21   

-Troszcz się o swój nos.-parsknęła w jego stronę. Odwróciła głowę w kierunku wadery.
-Czyżbym słyszała o kocimiętce? Masz kocimiętkę?- postawiła uszy niczym radary, spoglądając porządająco w stronę sakiewki.
Nec lubiła wszelakie ziółka odurzające. Reagowała w podobnym stopniu co Perliszka na Ogniste zioła.
Nagle zatrzymała wesołe spojrzenie, patrząc to na siostrzeńca, to na waderę.
-Przeszkadzam? -spytała i przysunęła się do Mimozy.- Nie martw się koja droga, on zawsze lekko przymulony. Może się trochę wstydzić, ale to dodaje pikanterii.
Zachichotała złośliwie, błyskając turkusowymi oczyma.

~*~Gdy życie przystawi ci nóż do gardła, uśmiechnij się. Na pewno je wkurzysz.~*~

Rodzina Jest jak sufitowy kot - pojawia się i znika. |Dzieci: Pierwszy miot: Srebrna Tafla, Zapomniana Przepowiednia, Morelowy Deszcz

Przyjaciele Było, minęło, ona pamięta... |Shatria, Paradoks, Paili, Sezur, Mleczny Sen, Sakudoshi.
[color=LightPink]Wataha
Druga rodzina. [i]|Ognia

world!

Mimoza 
Łowca
Szczurołap
Gwiazda na niebie...

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-08-29, 17:39   

-Tak mam kocimiętkę. - odpowiedziała na pytanie Necro -Jak chcesz to mogę ci trochę dać. - zaproponowała.
Przyjrzała się bliżej wilczycy.
"Czarna, turkusowe oczy, puchaty ogon... Też chciałabym taka być..." rozmarzyła się....

You love me?
Me you love?
I love you.
You love me to.
Great love is in us.

We love the heat warms.
And never goes out ...

XxXx

Horei 
Młoda Krew
Wszystko jest możliwe

Wysłany: 2011-08-30, 11:10   

Troszczyć się o swój nos? Chyba powinno się zwracać uwagę innym, a w szczególności rodzinie jeżeli popada w różne choroby, na przykład otyłość.
No nie, do tego jeszcze narkotyki, ciocia Necro była najgorszym wilkiem do naśladowania jakiego w życiu spotkał. Wyprzedziła nawet jego ojca. Lepiej czynić nieudane próby samobójstwa niż tak zatruwać swoje życie. A ciotka porządnie wykorzystywała życie na wszystkie możliwe sposoby. Przydałoby się żeby wujaszek Sakudoshi pogonił ją trochę z wałkiem. Może to by jej przywróciło odrobinę rozumu i zauważyłaby, że porządnemu wilkowi tak nie wypada.
Jeszcze tylko tego brakowało! Teraz zaczyna go swatać z Mimozą. Horei przeżywał ogromny wstyd za ciotkę. Chciał się zapaść pod ziemię, wystrzelić w kosmos, wypić jakiś eliksirek niewidzialności od szamana nawet gdyby miał jakieś straszne skutki uboczne w stylu drugiej głowy. To on wolał wujka Sakudoshiego. Wydawał się bardziej hmmm... normalny.
Wycofał się do tyłu starając się by obie wadery tego nie zauważyły. Niech sobie razem rozmawiają o czym tam chcą, on sobie postoi z boku, nikomu nie zawadzi. Zaczeka aż kochana cioteczka raczy sobie pójść. Niestety rodziny się nie wybiera...

Necro 
Szpieg

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-08-31, 09:48   

-A ty gdzie?!- wszędobylska łapa Necro przyciągnęła siostrzeńca do swojego boku.
-Och, nie kłopocz się, nie mogę jeść teraz kocimięty. Jeszcze dziecku coś się stanie.- tu położyła drugą łapę na brzuchu
Pociamkała chwilę, pomruczała, rozglądając się na boki. Jakoś tak nudnawo...
-No nic, przeszkadzać wam nie będę. Możecie sobie poskakać z klifu, pogoda na to dobra.
Puściła biednego Horeika i poszła powoli do lasu, a brzuch kołysał się jej na lewo i prawo.
z.t.

[color=LightPink]Wataha
Druga rodzina. [i]|Ognia

world!

Leia 
Umarły

Partner: Żądny Krwi
HP: 0%
Wygląd: Czyli jak wyglądała za życia. Była to średniej wielkości wadera o dość długiej biało szarej sierści. Jej sylwetka przypomina sylwetkę basiora. Jej oczy w blasku księżyca przybierają szmaragdowy odcień. Lewe oko zostało oszpecone blizną. Na szyi ma zawieszoną pętlę przegryzionej linki. To pamiątka po niewoli. Nosi też naszyjnik, który dostała od przyjaciółki.
Charakter: Jej charakter kiedy jeszcze żyła był następujący. Nigdy nie przejawiała agresji bez powodu. Była waleczna i odważna, zawsze stawała w obronie słąbszych. Na pierwszy rzut oka wydawała się zrównoważona, ale to nie prawda. Targały nią różne emocje. Jak każda inna wadera Leia była bardzo opiekuńcza. Trudno jest było zawierać nowe znajomości. Była trochę nieśmiała.
Znaki Szczególne: Aktualnie tego nie widać... Jej znakami szczególnymi były blizna przechodząca od początku do końca jej lewego oka. Pętla przegryzionej liny na jej szyi. Szmaragdowe oczy. Upodobanie do patrzenia w niebo. silne szczęki pomagające jej szybko zabić zwierzynę.
Umiejętności: Taka była kiedyś.... Była to bardzo szybka i zwinna wadera. Skakała wyżej niż inne wilki w jej wieku. Była bardzo dobrą łowczynią.
Choroby: Żywi chorują, ale umarli tak jak ona nie....
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-08-31, 10:57   

Leia ledwo wdrapała się na klif. Spojrzała na basiora później na waderę. Wydawała się jej dziwnie znajoma.
-Mimi? - zapytała z niedowierzaniem.
Dobiegła do niej i polizała.
-Gdzie ty byłaś? Martwiłam się. - powiedziała.
W oczach miała łzy szczęścia.
Zeszła z klifu i zniknęła w oddali.

Gra na forum nie polega na pisaniu samemu ze sobą. I drugi raz nie będę ostrzegać w ten sposób.
Partner: Żądny Krwi
Przyjaciele: Apheoliatara
Wrogowie: Jager

Odpowiedz do tematu