Wolfeslive - Stań się prawdziwym wilkiem. Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
poslysznypies.pl
Autor Wiadomość
Mroczna Przyszłość 
Weteran
through the darkness follow me

Partner: och, a ktoś mnie chce..? [Czarna Krew]
HP: 90 pkt
Wygląd: niewysoka, wychudła biała wilczyca o przenikliwym spojrzeniu czerwonych ślepi. Sierść na karku dłuższa, poskręcana w warkoczyki - to pamiątka po spotkaniu z ludźmi, a konkretniej małą dziewczynką, która znalazła wilczycę w lesie w stanie skrajnego wyczerpania i karmiła ją owocami, a także mięsem ukradzionym z domu. Na białym pysku odcinają się ślady krwi z pyska, to nienaturalnie długie kły ranią wargi. Choć krok ma długi i posuwisty to kuleje lekko na lewą przednią łapę jednak nie zauważy tego niewprawne oko. Pod obfitym futrem skrywa blizny po walce z rysiem i niedźwiedziem o pożywienie, a także po kilku wilczych potyczkach. Od jakiegoś czasu nie ma ogona, a właściwie ma, ale tylko końcówkę, może 4 kręgi.
Charakter: Och, kobieta zmienną jest, a nastawienie MP do świata i otaczających ją stworzeń potrafi zmieniać się szybko. Nic nie znaczy dla niej wataha, z jakiej pochodzi wilk, choć ona sama jest Alphą jednej z nich.
Znaki Szczególne: Trudno nie zauważyć nadnaturalnie długich kłów wilczycy, które wiecznie ranią jej pysk. Wyróżniają ją też szkarłatne oczy.
Choroby: -
Urodziny: Pora Lodowych Okruchów
Wysłany: 2010-06-10, 15:31   poslysznypies.pl
   Tytuły: Mop podłogowy / Wróżka Aloiza

www.poslusznypies.pl

co o tym sądzicie?
kolejna metoda zdobycia kasy, czy cos ciekawego? zapisałam sie po te 'próbne' działy na e-maila i poczytam, zobaczymy co z tego wyjdzie..

Od Vampira | Nocą.. | Czerwono.

Niektórych ludzi prześladują demony. Chryste, ona czuje, jakby miała w mózgownicy całe pieprzone niebo i piekło. Hej, wy tam! W mojej głowie jest party, wszyscy są zaproszeni. Przynieście własne topory.

Wrogowie/Przyjaciele:Stara się być ze wszystkimi na neutralnej stopie, a jednak.. Dinthius. Podpadłeś.
Znajomi: Perlisz, jej największa przyjaciółka. Dosłownie.

Forgive, but never forget.

___

No wealth, no ruin, no silver, no gold
Nothing satisfies me but your soul

Burzowy Gniew 
Wojownik
Pogarda wobec życia, pogarda wobec śmierci.

Partner: czy znajdzie się wilczyca na tyle odważna...?
HP: 100
Wygląd: Dobrze zbudowany i umięśniony wilk. Zawdzięcza to licznym treningom, które odbywa. Szaro-biała, gęsta sierść. Przenikliwe spojrzenie. Widzisz? To zło w czystej postaci, obleczone w wilczą skórę.
Charakter: Nienawistny, chłodny, pełen pogardy. Zły do szpiku kości. Każdy spotkany na drodze może stać się wrogiem. Jedyną, szaleńczą wręcz miłością Burzowego Gniewu jest walka. Jeden z typów, którymi możnaby straszyć małe dzieci gdyby nie to, że dorośli sami boją się go tak bardzo, że wolą o nim nie wspominać.
Umiejętności: Kiedy wykonujemy coś z głębokim zapamiętaniem, musi pójść dobrze. Dlatego Burzowy Gniew jest trudnym przeciwnikiem podczas walki. Potrafi świetnie grać, więc często jego ofiary są zaskoczone nagłym atakiem.
Choroby: zdrowy
Wysłany: 2010-06-11, 18:13   

Zaczęłam przeglądać, ale szczerze mówiąc autor strony odstrasza mnie pewnością siebie i bezpośrednim podejściem.
Cytat:
Nie Zatrudniaj „Profesjonalnych Trenerów” - To Są „Profesjonalne Pijawki” Do Pieniędzy Z Zerową Skutecznością.

wtf??!?!

Ponadto ta strona wręcz ocieka emocjami. Te pogrubienia, caps... odrzuca mnie.

Cytat:
Ten typ szkolenia był obecny w kręgach trenerskich od dziesiątek lat. I tak, karanie psa za złe zachowanie (np. bicie go, używanie obroży z kolcami itp.) może być skuteczne i może nauczyć psa konkretnych czynności i zachowania... ALE OBRÓCI SIĘ PRZECIWKO TOBIE.

Twój pies zauważy że każdy trening wiąże się z bólem i przestanie chcieć się z Tobą uczyć, a co najgorsze skojarzy sobie przemoc i strach z Twoją osobą, przez co będzie się Ciebie bał i zacznie budować cichą agresję względem Ciebie. Słyszałeś o niespodziewanych atakach rzekomo potulnych i spokojnych psów na ich właścicieli? To o czym zapominają wspomnieć, to to że te psy były spokojnie i potulne bo były bite i się bały...a nagły atak był reakcją na przemoc.

Może mnie oświecicie, ale nie przemawia do mnie pogrubiony fragment?
Mam wrażenie, że zostanę spalona na stosie za krzyknięcie na psa.
Poza tym: jak pies może PLANOWAĆ żeby zrobić człowiekowi krzywdę? Proszę was.

Nie chce mi się jej dalej oglądać, ale może ten kurs będzie fajny mimo wszystko, napisz o nim, jesli możesz. ;)

............. Jestem głód. Jestem pragnienie. To, co ugryzę
............. trzymam, aż umrę, a nawet po mojej śmierci
............. muszą wyciąć z ciała naszego wroga to, co
............. złapałem i pochować razem ze mną.
............. Mogę pościć sto lat i nie zdechnę.
............. Mogę leżeć sto nocy na lodzie i nie zmarznę.
............. Mogę wypić rzekę krwi i nie pęknę.
............. Pokażcie mi waszych wrogów.

Mroczna Przyszłość 
Weteran
through the darkness follow me

Partner: och, a ktoś mnie chce..? [Czarna Krew]
HP: 90 pkt
Wygląd: niewysoka, wychudła biała wilczyca o przenikliwym spojrzeniu czerwonych ślepi. Sierść na karku dłuższa, poskręcana w warkoczyki - to pamiątka po spotkaniu z ludźmi, a konkretniej małą dziewczynką, która znalazła wilczycę w lesie w stanie skrajnego wyczerpania i karmiła ją owocami, a także mięsem ukradzionym z domu. Na białym pysku odcinają się ślady krwi z pyska, to nienaturalnie długie kły ranią wargi. Choć krok ma długi i posuwisty to kuleje lekko na lewą przednią łapę jednak nie zauważy tego niewprawne oko. Pod obfitym futrem skrywa blizny po walce z rysiem i niedźwiedziem o pożywienie, a także po kilku wilczych potyczkach. Od jakiegoś czasu nie ma ogona, a właściwie ma, ale tylko końcówkę, może 4 kręgi.
Charakter: Och, kobieta zmienną jest, a nastawienie MP do świata i otaczających ją stworzeń potrafi zmieniać się szybko. Nic nie znaczy dla niej wataha, z jakiej pochodzi wilk, choć ona sama jest Alphą jednej z nich.
Znaki Szczególne: Trudno nie zauważyć nadnaturalnie długich kłów wilczycy, które wiecznie ranią jej pysk. Wyróżniają ją też szkarłatne oczy.
Choroby: -
Urodziny: Pora Lodowych Okruchów
Wysłany: 2010-06-11, 23:09   
   Tytuły: Mop podłogowy / Wróżka Aloiza

Żeby psy planowały to też nie rozumiem.. Mam uwierzyć, że np. moja Bora wlaśnie knuje przeciwko mnie spisek? 8< XD
To juz trochę przesada, a tekst jest tak napisany żeby laikowi wszedł na psyche..

zaraz odczytam maila i moze co nieco napiszę

Od Vampira | Nocą.. | Czerwono.

Niektórych ludzi prześladują demony. Chryste, ona czuje, jakby miała w mózgownicy całe pieprzone niebo i piekło. Hej, wy tam! W mojej głowie jest party, wszyscy są zaproszeni. Przynieście własne topory.

Wrogowie/Przyjaciele:Stara się być ze wszystkimi na neutralnej stopie, a jednak.. Dinthius. Podpadłeś.
Znajomi: Perlisz, jej największa przyjaciółka. Dosłownie.

Forgive, but never forget.

___

No wealth, no ruin, no silver, no gold
Nothing satisfies me but your soul

Odpowiedz do tematu