Wolfeslive - Stań się prawdziwym wilkiem. Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania.
Autor Wiadomość
Amaretto 
Przywódca Łowców
Oskarżyli, zohydzili w larwę przemienili.

Partner: A gdy odwróciłem się, nie ujrzałem nikogo, tylko własny, próżny cień.
HP: 100%
Wygląd: Z pośród innych wilków wyróżnia go naturalnie kolor tęczówek. Lśnią w kilku kolorach, a mianowicie zieleń, błękit i brąz to wszystko wymieszane tworzy barwny, jasny odcień przegnitych liści. W kształcie odzwierciedlają migdały o bardzo szerokich źrenicach. Nie charakteryzuje go anorektyczna budowa ciała, wręcz przeciwnie jest dobrze zbudowany, grubo kostny. Nie żałuje sobie pożywienia. Mocne łapy noszą na swoich barkach całą sylwetkę wilka. Jest dość wysoki. Ogon długi, opadający blisko ziemi nieco zadarty ku górze. Ciało Amaretto pokrywa bardzo gęsta, miła w dotyku bura sierść. Trudno jest określić prawidłowy kolor, to mieszanka różnych barw i określenie bura jest w tym przypadku jak najbardziej trafne. Kufa długa, zaokrąglona zakończona czarnym nosem. Uszy zwisają swobodnie po obu stronach głowy wilka, jedno z nich - lewe jest lekko nadgryzione, jednak nie rzuca się to, aż tak bardzo w oczy.
Charakter: Jedna z bardziej zawiłych części osobowości tego burego wilka. Jedni mówili, że jego zachowanie świadczy o nielichej próżności, wiedział o tym. No i co z tego? Czy kiedykolwiek mówił, że nie jest próżny? Wzniósł próżność na poziom poetycki, przetransponował próżność w poezję. Czasami bywał bezlitosny, obrazoburczy i egoistyczny do szpiku kości, ale czy można było go winić za kochanie tych, którzy przychodzili do niego z miłością? Sam jest w sobie zakochany. Ma skłonność do teatralnych gestów i chorobliwego uporu. Nie zna umiaru, gdy chodzi o przesadę. Lubi zmiatać z drogi wszystkie przeszkody. Chorobliwie nie cierpi, gdy ktoś mu się naprzykrza. To budzi jego gniew i złośliwość.
Znaki Szczególne: Jako takich nie widać.
Choroby: Zdrowy
Urodziny: Pora Świergotu Ptaków
Wysłany: 2012-04-10, 09:15   
   Tytuły: Stały bywalec || Misster WL styczeń 2012

Tak Perl właśnie mi o to chodziło, że tam pisze przywódcy rang a ja jestem przywódcą łowców a nie jestem questgiverem ;d

Haruhiko 
Alpha Watahy Księżyca

HP: 100/100
Charakter: Przyznajmy szczerze, Haruhiko to przypadek szczególny. Jest typową buntowniczką o nietypowym usposobieniu. Nieprzewidywalna jak morze i zmienna jak wiatr. Zamknięta w sobie i zaciekle broniąca przystępu do własnej duszy. Samotnik śle znoszący towarzystwo osób otwartych i wesołych, rozgadanych oraz większych grup wilków.
Choroby: Problemy psychiczne.
Wysłany: 2012-04-10, 09:20   
   Tytuły: Questgiver || Najsympatyczniejszy użytkownik (kwie '10) || Najlepszy pisarz (kwie '10) || Najciekawsza wadera (luty '12) || Najładniejszy avatar (sty '12) || Najsympatyczniejszy użytkownik (luty '12) || Najciekawsza wadera (luty '12) || Hary || Kiruśkowy Naleśnik

Nie jeste s, bo dopiero niedawno zyskałeś tę rangę, a ja nie miałam jak Cię dodać do grupy.

przyjaciele: byli, obiecali cuda, a potem przepadli bez śladu.
    partner: żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek.
    wrogowie: panie doktorze, czasami słyszę głosy w mojej głowie.

To ta wojna, którą musimy wygrać,
jesteśmy jak
z jasnego nieba grom.
a
słowa to nasza broń, broń.

towarzysz: jedyny punkt zaczepienia trzymający mnie na tym świecie.
    potomstwo: każda zgryźliwa uwaga wypływająca z wilczego pyska.
    miłość: och, czyżbym wychowała się na zimną sukę?

Czasami wolę być zupełnie sam
Niezdarnie tańczyć na granicy zła
I nawet stoczyć się na samo dno
Czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk.
    .........

Rezerwacja.

Shira 
Młoda Krew

HP: 90HP
Wygląd: Ma białą, w niektórych miejscach kremową, aksamitną sierść, której gładkość pokazuje, ile walk stoczyła. Ma łagodnie opadające uszy i ciemnobrązowe, wręcz czarne, szkliste oczy w kształcie migdałów. Jej łapy są długie, jej sylwetka idelanie zbudowana i wysportowana. Jej niezwykle wyrafinowany, porcelanowy chód pokazuje, że jest smukłą i atrakcyjną wilczycą. Spojrzenie ma mroźne i jednocześnie pełne tęsknoty.
Charakter: Tajemnicza wilczyca, agresywna jeżeli chodzi o obronę bliskich; silna i umysłowo niezniszczalna. Gdy raz ukształtuje jej się psychika, potem jest już to nieodwaracalne, na zawsze zapamięta czyjeś błędy. Jest bardzo lojalna pełna życia, nigdy, ngdy się nie podda. To nie leży w jej naturze. Jej natura jest dzika i nieokiełznana .
Znaki Szczególne: Pod przednią łapą mieści się jej głęboko ukryta warstwą futra blizna w kształcie błyskawicy .
Umiejętności: Potrafi zaciekle walczyć i nigdy, nawet w przypływie ostatecznej walki i bardzo silnego instynku przetrwania się nie poddaje. Zna oryginalne techniki walki .
Choroby: Rana na szyi.
Urodziny: Pora Kwitnącej Wiśni
Wysłany: 2012-08-09, 11:15   

Co to jest test praktyczny i jak go wykonać ? Gubię się w tym wszystkim .

Haruhiko 
Alpha Watahy Księżyca

HP: 100/100
Charakter: Przyznajmy szczerze, Haruhiko to przypadek szczególny. Jest typową buntowniczką o nietypowym usposobieniu. Nieprzewidywalna jak morze i zmienna jak wiatr. Zamknięta w sobie i zaciekle broniąca przystępu do własnej duszy. Samotnik śle znoszący towarzystwo osób otwartych i wesołych, rozgadanych oraz większych grup wilków.
Choroby: Problemy psychiczne.
Wysłany: 2012-08-09, 13:08   
   Tytuły: Questgiver || Najsympatyczniejszy użytkownik (kwie '10) || Najlepszy pisarz (kwie '10) || Najciekawsza wadera (luty '12) || Najładniejszy avatar (sty '12) || Najsympatyczniejszy użytkownik (luty '12) || Najciekawsza wadera (luty '12) || Hary || Kiruśkowy Naleśnik

Test praktyczny prowadzi zwykle Alfa/Przywódca danej rangi/inna osoba upoważniona.
Musisz poczekać na post Noisette w temacie z Twoim testem na rangę. Akcja będzie się toczyć na fabule, czyli będziesz już normalnie 'grać' postacią.

przyjaciele: byli, obiecali cuda, a potem przepadli bez śladu.
    partner: żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek.
    wrogowie: panie doktorze, czasami słyszę głosy w mojej głowie.

jesteśmy jak
z jasnego nieba grom.
a
słowa to nasza broń, broń.

towarzysz: jedyny punkt zaczepienia trzymający mnie na tym świecie.
    potomstwo: każda zgryźliwa uwaga wypływająca z wilczego pyska.
    miłość: och, czyżbym wychowała się na zimną sukę?

Czasami wolę być zupełnie sam
Niezdarnie tańczyć na granicy zła
I nawet stoczyć się na samo dno
Czasami wolę to niż czułość waszych obcych rąk.
    .........

Rezerwacja.

Shira 
Młoda Krew

HP: 90HP
Wygląd: Ma białą, w niektórych miejscach kremową, aksamitną sierść, której gładkość pokazuje, ile walk stoczyła. Ma łagodnie opadające uszy i ciemnobrązowe, wręcz czarne, szkliste oczy w kształcie migdałów. Jej łapy są długie, jej sylwetka idelanie zbudowana i wysportowana. Jej niezwykle wyrafinowany, porcelanowy chód pokazuje, że jest smukłą i atrakcyjną wilczycą. Spojrzenie ma mroźne i jednocześnie pełne tęsknoty.
Charakter: Tajemnicza wilczyca, agresywna jeżeli chodzi o obronę bliskich; silna i umysłowo niezniszczalna. Gdy raz ukształtuje jej się psychika, potem jest już to nieodwaracalne, na zawsze zapamięta czyjeś błędy. Jest bardzo lojalna pełna życia, nigdy, ngdy się nie podda. To nie leży w jej naturze. Jej natura jest dzika i nieokiełznana .
Znaki Szczególne: Pod przednią łapą mieści się jej głęboko ukryta warstwą futra blizna w kształcie błyskawicy .
Umiejętności: Potrafi zaciekle walczyć i nigdy, nawet w przypływie ostatecznej walki i bardzo silnego instynku przetrwania się nie poddaje. Zna oryginalne techniki walki .
Choroby: Rana na szyi.
Urodziny: Pora Kwitnącej Wiśni
Wysłany: 2012-08-09, 13:31   

Dziękuję :)

[ Dodano: 2012-09-06, 19:54 ]
Jak można całkiem usunąć konto ?

dare34k
Obcy

HP: 100
Choroby: zdrowy
Wysłany: 2016-11-16, 16:22   

Witam serdecznie,
To jest krótkie ogłoszenie o charakterze niedochodowym. Zakładam, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to temat nieco odbiegający od zagadnień forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, z którą współpracuję zaprasza każdego zainteresowanego do tegorocznej edycji akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeżeli w swojej pracy zorganizujesz zbiórkę na rzecz dowolnego domu dziecka – możesz jako rekompensatę wygrać darmowe szkolenia dla swojej firmy. Udział w zajęciach finansuje nasza fundacja. Tutaj dane o programie i rekrutacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W przeszłości warsztaty wygrały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Ciekawe było to, że przesyłano zaskakująco różnorodne projekty charytatywne: od remontów świetlic przez wycieczki i zielone szkoły po wsparcie psychoterapeutyczne. Nie tylko dotacje na konto domu dziecka.
Jeżeli ktoś nie ma możliwości aplikować w najbliższej odsłonie projektu, zapraszamy na kolejne. Rekrutacja odbywa się każdej jesieni.
Najlepszego,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako spamu – chodzi o wsparcie non profit dla organizacji charytatywnych.

Odpowiedz do tematu