Wolfeslive - Stań się prawdziwym wilkiem. Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Samotna Jabłoń
Autor Wiadomość
Kodi 
Zwiadowca
Nowicjusz

Partner: Tymczasowy Brak
HP: 100%
Wygląd: Kodi to szczupły, młody wilk o brązowo - rudej sierści. Jest średniego wzrostu i ma grzywkę wyczesaną na bok. Kolor oczu: Niebieskie.
Charakter: Kodi jest miłym i towarzyskim wilkiem. Jest mądry - potrafi wybrnąć z każdego kłopotu. Lęka się zadzierać z silniejszymi. Jest bardzo towarzyski, lojalny i uczciwy. Przez samców wyśmiewany, przez samice nazywany
Znaki Szczególne: Nosi ząb niedźwiedzia przywieszony na szyi. Dostał go od starszego brata i nauczyciela tuż przed jego śmiercią.
Umiejętności: Jest słabym ale inteligentnym łowcą.
Choroby: zdrowy
Urodziny: Pora Kwitnącej Wiśni
Wysłany: 2014-02-07, 22:45   

Przydreptał kierując się tropem. Doszedł do dziwnego miejsca na które sam widok budził przeczucie że ktoś tu jest. Starał się węszyć ale zakłócał mu je zapach róż. Zapach kwiatów... To miejsce było dla niego podejrzane i na pewno odwiedzane. Szczerze mówiąc nawet troszkę się go bał. Spojrzał na swój amulet i szeptał pospiesznie :
- Och błagam by nie było tu żadnego człowieka, lub strasznego, potężnego wojownika okrutnych watah...
Potem zdenerwowany pomyślał: "No i po co ja się tak nastawiam? Ech... gdybym miał pewność że tu nikogo nie ma! Niestety... Prawda musi boleć... Wezmę się na odwagę i idę sprawdzić! Albo... Albo nie... Muszę, muszę..." Spojrzał przed siebie. Było tam drzewo a przy nim obcy basior. Przyjrzał mu się z bezpiecznej odległości. "Nie wygląda na wroga, droga wolna!". Podlazł pod same drzewo. Był tam jeszcze jeden wilk i jakaś suka.

Widząc że zastygli w bezruchu odszedł z tego miejsca w widocznym pośpiechu. Szukając watahy i schronienia.

Jak ja nienawidzę tego uczucia...
Kiedy ktoś mnie oszukuje...
Jak ja nienawidzę tego uczucia...
Gdy daję się oszukać...

Odpowiedz do tematu