Wolfeslive - Stań się prawdziwym wilkiem. Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Spoktanie z wilkami
Autor Wiadomość
Hathor 
Matka
Pozory mylą...

HP: 100%
Choroby: Zdrowy jak śledź
Wysłany: 2008-12-07, 11:54   Spoktanie z wilkami
   Tytuły: Grafik

Słyszeliście może o takim miejscu, gdzie można przyjechać i poobserwować wilki, a nawet znaleźć się bezpośrednio przy nich?
Na pewnym forum czytałam o czymś takim, podobno świetne przeżycie :). Ktoś tam nawet podawał stronę, na której jest wszystko opisane, był podany kontakt itd. Tylko podobno jeśli chce się właśnie np. pogłaskać wilka, czy coś w tym stylu to trzeba się z konkretnym facetem skontaktować, bo w przeciwnym wypadku będzie można oglądać je jedynie zza krat.

http://stobnica.wolf.wild.art.pl/

Na imię mu: Hathor
Jest w wieku: ponad pięciu lat
Niewątpliwie jest: samcem
Jego znak rozpoznawczy to: błękitne ślepia i liczne blizny
Jego futro: jest czarne jak smoła

Do lubianych przez niego zajęć można zaliczyć: zabawianie się z obiadem
Natomiast do tych mniej lubianych: chyba nic
Można powiedzieć, że jest: trochę dziwny i nieobliczalny, przez co może stanowić niebezpieczeństwo dla środowiska, broń biologiczna
Posiada: niebywale ostre kły i niecodzienne pomysły

Miłością obdarzył: kwiatki i stokrotki
Wpadła mu w oko: Mucha Tse Tse i pewna wadera xD
Jego partnerka zwie się: bezimienna
Ufa jedynie: swojemu ósmemu zmysłowi i instynktowi
Członkowie jego rodziny: nie żyją od paru lat, z pewnym wyjątkiem - Silver Blood - siostrunia
Należy do: watahy ognia, w końcu to taki gorący chłopak
Pełni rolę: Medyka - strzeżcie się

Czarna Krew 
Weteran
~Czarny~

Partner: Raczej ma. Mroczna Przyszłość
HP: 1oo %
Wygląd: Wygląda niepozornie. Normalny czarny wilk. Ale bardziej spostrzegawczy zobaczą żółte tęczówki z pionowymi źrenicami dostosowującymi swoją szerokość do natężenia światła
Charakter: Stara się stać na neutralnej stopie. Nie można go nazwać duszą towarzystwa, trzyma tylko z dobrze znanymi mu wilkami.
Znaki Szczególne: Srebrny medalion w kształcie głowy wilka widzianej od przodu. Pionowe źrenice
Umiejętności: Walka jest jego dużym atutem. Jako wojownik posiada doświadczenie bojowe. Doświadczenie obdarzyło go też umiejętnościami medyka. Będąc przedstawicielem wiedźmińskiego fachu ma jeszcze jedno specjalne powołanie
Choroby: Immunitet
Wysłany: 2008-12-07, 13:14   
   Tytuły: Stały Wybalec || MG || Wujek Parszywek ^^ || Osobisty śrubokręt MoP'a xD || Mamusia xD || Łowca wrednych emotek >< || Perliszowy Głąb XD || I na co ziorasz CzaKlin? Nic Ci tutaj nie urosnie! XD||Gołąb(a jednak uroslo XD) || Mister WL czerwiec '10 || Blask || Wilczy Skowyt || Esencja Mądrości || Bambaryła (cokolwiek to jest XD) || Wielki Imperator Zjednoczonej Europy

Takim miejscem jest pewna mała osadka ( którą tak nazywam ) Czasami w nocy wilki niczym się nie przejmując wychodzą na główną piaskową drogę. Rozglądają się. Powęszą trochę i odejdą. Są to dzikie wilki. Można je obserwować tylko z okien albo z balkonu.
There is nothing more for me Need the end to set me free

~No one but me can save myself, but it to late
    Now I can't think, think why I should even try~

~Yesterday seems as though it never existed
Death Greets me warm, now I will just say good-bye~

Things are not what they used to be
    Missing one inside of me
    Deathly lost, this can't be real
    Cannot stand this hell I feel
I`m killing you.

Emptiness is filing me
To the point of agony
Growing darkness taking dawn
I was me, but now He's gone

xx

Płatek Śniegu 
Młoda Krew

HP: 1oo/1oo.
Wygląd: Śnieżna sierść wpadająca w odcień kredowej barwy. Srebrne, lodowe oczy, a w nich zdają się migoczeć gwiazdy. Wygląd basiorka od razu przywołuje na myśl pierwszy śnieg. Jest zupełnie inny z wyglądu niż jego matka i siostra.
Choroby: ADHD.
Wysłany: 2008-12-09, 19:10   
   Tytuły: Wielmożny i Potężny Król Silnego Mocarstwa Ognia, w skrócie WiPKSMO

Strasznie chciałabym tam pojechać, i mam nadzieję, że w następne wakacje mi się uda. ^^

{It's no secret that the stars
are falling from the sky
It's no secret that our world
is in darkness tonight
They say the sun is sometimes
eclipsed by a moon.}

Partnerka: Za młody na miłość... { Na razie brak. }
Kocham: Serce za głupie jest...
Podoba mi się: Księżyc w nowiu. Po za tym... nikt?
Szczenięta: Sam jest szczenięciem.

And when the rain begins to fall
You`ll ride my rainbow in the sky
And I will catch you if you fall
You'll never have to ask me why.

Rodzina: Black Pearl {matka}, Messayah {siostra}
Przyjaciele: Bez nich życie nie ma sensu...
Wrogowie: Prawdziwą wartość ma jedynie szacunek wroga.
Hierarchia: Szczenię - > ...

And when the rain begins to fall
I'll be the sunshine in your life
You know that we can have it all
And everything will be allright...

Mroczna Przyszłość 
Weteran
through the darkness follow me

Partner: och, a ktoś mnie chce..? [Czarna Krew]
HP: 90 pkt
Wygląd: niewysoka, wychudła biała wilczyca o przenikliwym spojrzeniu czerwonych ślepi. Sierść na karku dłuższa, poskręcana w warkoczyki - to pamiątka po spotkaniu z ludźmi, a konkretniej małą dziewczynką, która znalazła wilczycę w lesie w stanie skrajnego wyczerpania i karmiła ją owocami, a także mięsem ukradzionym z domu. Na białym pysku odcinają się ślady krwi z pyska, to nienaturalnie długie kły ranią wargi. Choć krok ma długi i posuwisty to kuleje lekko na lewą przednią łapę jednak nie zauważy tego niewprawne oko. Pod obfitym futrem skrywa blizny po walce z rysiem i niedźwiedziem o pożywienie, a także po kilku wilczych potyczkach. Od jakiegoś czasu nie ma ogona, a właściwie ma, ale tylko końcówkę, może 4 kręgi.
Charakter: Och, kobieta zmienną jest, a nastawienie MP do świata i otaczających ją stworzeń potrafi zmieniać się szybko. Nic nie znaczy dla niej wataha, z jakiej pochodzi wilk, choć ona sama jest Alphą jednej z nich.
Znaki Szczególne: Trudno nie zauważyć nadnaturalnie długich kłów wilczycy, które wiecznie ranią jej pysk. Wyróżniają ją też szkarłatne oczy.
Choroby: -
Urodziny: Pora Lodowych Okruchów
Wysłany: 2009-01-03, 19:06   
   Tytuły: Mop podłogowy / Wróżka Aloiza

Byłam w Stobnicy i widziałam tamtejsze wilki.. 'Specjalnie dla nas' swą pieśń rozpoczął najstarszy basior w Wilczym Parku, a później dołączyła cała reszta.. To było niesamowite uczucie, wystarczyło zamknąć oczy, wsłuchać się w szum drzew i wilczy koncert.

Od Vampira | Nocą.. | Czerwono.

Niektórych ludzi prześladują demony. Chryste, ona czuje, jakby miała w mózgownicy całe pieprzone niebo i piekło. Hej, wy tam! W mojej głowie jest party, wszyscy są zaproszeni. Przynieście własne topory.

Wrogowie/Przyjaciele:Stara się być ze wszystkimi na neutralnej stopie, a jednak.. Dinthius. Podpadłeś.
Znajomi: Perlisz, jej największa przyjaciółka. Dosłownie.

Forgive, but never forget.

___

No wealth, no ruin, no silver, no gold
Nothing satisfies me but your soul

Mglista Noc 
Samotnik
~Ruda~

Wygląd: Wyróżnia się nietypowym umaszczeniem. Jej sierść jest bowiem ogniście ruda, a na pysku, brzuchu i końcach łap oraz ogona przechodzi w biel. Sprawia to, że Noc przywodzi na myśl lisa. Efekt ten wzmacnia jej postura - jest dość niska i bardzo szczupła, niemal chuda. Mimo to na jej łapach wyraźnie zarysowują się mięśnie, dając dowód jej doskonałej kondycji. Wadera może poszczycić się także długim, puszystym ogonem, a przede wszystkim oczami w kolorze bursztynu, o bystrym, przenikliwym spojrzeniu. Na jej smukłym pysku gości zazwyczaj niemal niedostrzegalny cień nonszalanckiego, nieco nieobecnego uśmiechu. Na lewym uchu Rudej dostrzec można bliznę i lekki ubytek - pamiątkę po stoczonej w młodości walce z rysiem. Nadaje to jej nieco szelmowskiego wyrazu.
Znaki Szczególne: Nieco wyszczerbione lewe ucho; nietypowe umaszczenie
Choroby: zdrowa
Wysłany: 2009-01-03, 22:11   
   Tytuły: Questgiver || Pomysłodawca || MG || Stały bywalec || Glistnik Złośliwy || Paskuda || Najciekawsza wadera

Mmmm... i ja tam byłam (miodu nie piłam ;) )

Choć muszę przyznać, że wtedy pieśń rozpoczęły psy, wilki przyłączyły się po dłuższej chwili zastanowienia.
Z tych cudownych chwil zachowałam tylko zdjęcia, pocztówki no i odcisk wilczej łapy, wiszący na honorowym miejscu w moim pokoju.
    którego nigdy nie słyszałam

Bo znów pogański samum wieje
    w pędach, zawrotach, burzach, blaskach!

Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
    Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!

Nutella 
Obcy
Wilczyca

Partner: narazie brak
HP: 10
Wygląd: Czarna wilczyca z białą plamą na uchu.
Charakter: Silna i wojownicza
Znaki Szczególne: Biała plama na uchu
Umiejętności: Wysokie skoki
Choroby: Zdrowy
Wysłany: 2009-04-27, 16:41   

Może te spotkanie być niebezpieczne:(

Śnieżny Nów
Wygnaniec
wolny duch

Wygląd: śnieżnobiały basior obdarzony lodowatobłękitnymi oczami
Charakter: spokojny, do wszystkiego podchodzi z dystansem, nastawiony raczej przyjaźnie
Choroby: zdrowy
Wysłany: 2009-04-27, 17:03   

u mnie ze szkoły często 'Pan od Przyrody' organizuje różne takie wyjazdy, np. w Bieszczady i w nocy tropią sobie i wabią wilki, jelenie i inne zwierzaki ^^

Jakże mam nie być wilkiem stepowym i obdartym pustelnikiem,
skoro żyję w świecie, którego celów nie podzielam,
którego radości są mi wszystkie obce.

Świat nigdy nie znalazł dobrej definicji dla słowa wolność.

Jesienny Szept 
Obcy
Cała Nadzieja spala się na gorzki karmel.

Partner: A co to.
Wygląd: Mała, puchata kulka o radosnym wyrazie pyska. Futro miękkie, nieco potargane, jednak czyste. Różne odcienie brązu i bieli mienią się w słońcu. Jedno oko szczenię ma szare- tak to właśnie ono sprawia mu tyle problemów. Tp na to oko nic nie widzi. Drugie natomiast jest zdrowe. Barwę ma dość nietypową. Złoty przechodzi w... błękit.
Charakter: Jesienny, jak większość szczeniąt, jest beztroskim rozbójnikiem, któremu w głowie tylko figle. Wiecznie radosny, każdego potrafi zarazić swoim humorem. Nieco kapryśny i nie zbyt posłuszny jak na szczeniaka przystało. Pomimo swojego buntowniczego wieku potrafi zachować powagę w skrajnych przypadkach. Zdarza mu się też być nie w humorze. Wtedy jest markotny i nie ma na nic ochoty.
Znaki Szczególne: Jedno oko szare (ślepe) a drugie złoto- niebieskie.
Umiejętności: Jeszcze nie odkryte.
Choroby: Jest ślepy na jedno oko.
Wysłany: 2009-04-27, 19:45   

O kurde. To wasz ticzer to taki Jorge prosto z drzewa xD
Albo Tarzan.
Śmichowo ^^
U mnie nie ma żadnych takich wycieczek a szkoda. Kurde usłyszeć śpiew wilka na żywo ._.

Lubię kiedy niebo jasne jest, gdy nie pada deszcz
Powietrze pachnie wiosną tak, cieplej z każdym dniem
Wiem wtedy co naprawdę ważne jest, co potrzebne mi
Wszystko dzieje się naprawdę i chyba ma swój sens.

~ Mogę być wreszcie tym, kim chcę.
I

Śnieżny Nów
Wygnaniec
wolny duch

Wygląd: śnieżnobiały basior obdarzony lodowatobłękitnymi oczami
Charakter: spokojny, do wszystkiego podchodzi z dystansem, nastawiony raczej przyjaźnie
Choroby: zdrowy
Wysłany: 2009-04-27, 19:52   

no niestety nie mam z nim biologii, ale już drugi rok się zbieram, by z nim gdzieś pojechać xD teraz jadą na Bałkany i też bym sie chętnie zabrała ^^

Jakże mam nie być wilkiem stepowym i obdartym pustelnikiem,
skoro żyję w świecie, którego celów nie podzielam,
którego radości są mi wszystkie obce.

Świat nigdy nie znalazł dobrej definicji dla słowa wolność.

Mglista Noc 
Samotnik
~Ruda~

Wygląd: Wyróżnia się nietypowym umaszczeniem. Jej sierść jest bowiem ogniście ruda, a na pysku, brzuchu i końcach łap oraz ogona przechodzi w biel. Sprawia to, że Noc przywodzi na myśl lisa. Efekt ten wzmacnia jej postura - jest dość niska i bardzo szczupła, niemal chuda. Mimo to na jej łapach wyraźnie zarysowują się mięśnie, dając dowód jej doskonałej kondycji. Wadera może poszczycić się także długim, puszystym ogonem, a przede wszystkim oczami w kolorze bursztynu, o bystrym, przenikliwym spojrzeniu. Na jej smukłym pysku gości zazwyczaj niemal niedostrzegalny cień nonszalanckiego, nieco nieobecnego uśmiechu. Na lewym uchu Rudej dostrzec można bliznę i lekki ubytek - pamiątkę po stoczonej w młodości walce z rysiem. Nadaje to jej nieco szelmowskiego wyrazu.
Wysłany: 2009-04-27, 20:04   
   Tytuły: Questgiver || Pomysłodawca || MG || Stały bywalec || Glistnik Złośliwy || Paskuda || Najciekawsza wadera

jakby przypadkiem nasza Madame N. wytropiła jakieś wilki, to one by tam wszystkie padły na zawał. Z Madame się nie zadziera, nawet jeśli jest się wielkim czarnym basiorem xP
Na Bałkanach też coś będą tropić? ^^

Breena 
Alpha Watahy Wiatru
Zdrajczyni Nocy

Partner: Okruch lodu zamiast serca, nie potrafi kochać.
HP: 100 %
Wygląd: Mała, drobnej budowy biało ~ kremowa wilczyca. Jej oczy są soczyście zielone nakrapiane złocistymi plamkami, które pojawiają się w zależności od nastroju Breens. Aksamitna sierść raczej krótka, w niektórych miejscach dłuższa, przykrywa kilka znaczących blizn - pamiątki z przeszłości ~ tej dawnej i tej całkiem bliskiej. Niech Cię jednak nie zmyli jej niepozorny wygląd Przyjacielu, w tym ciele kryje się wiele tajemnic, których być może nie potrafisz sobie nawet wyobrazić.
Charakter: Ostatnimi czasy stała się jedną, wielką zagadką. Zimna, sucha, nadzwyczaj spokojna i opanowana ~ zupełnie nie przypomina dawnej siebie ~ tej niedoświadczonej i łatwo ulegającej emocjom wilczycy, która jakiś czas temu zawitała do Wolfeslive. Czyżby podróż którą nie tak dawno odbyła zmieniła ją całkowicie? A może to tylko kolejna gra pozorów, jedna z jej licznych masek? Może właśnie Ty zdołasz ją rozgryźć.. Oczywiście jeśli Ci na to pozwoli.
Choroby: Cierpi jedynie na samotność, lecz sama jest sobie winna.
Wysłany: 2009-04-27, 20:18   
   Tytuły: Stały bywalec || MG || Groźna Woźna Głównodowodząca || Postowa Włamywaczka || Pisarz

Na ba, wąpierze z pewnością XD

Masz rację Glistu Madame N. dzisiaj nieźle wymęczyła naszą koleżankę, która troszkę zasłabła na lekcji. xDD
"Niżej głowę pochyl"
"Między kolana"
"Rozszerz te nogi, i niżej głowa"

xDDD

~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~
• Znaki Szczególne: Na lewej łopatce mały znak wyglądem przypominający półksiężyc. Prawy bark zdobi blizna, w kształcie litery 'D' ~ podarunek od ‘czarnego Diara’ ~ aktualnie niewidoczna, zakryta futrem, z czego biało~kremowa jest niesamowicie zadowolona.
• Rodzina: Jak się niedawno okazało Breens posiada sporą rodzinę. Podczas wspólnej wędrówki z Diarem odnalazła rodziców, a także klan, z którego się wywodzi. Dowiedziała się, że posiada siostrę ~ Cienistą Zawieję ~ nawet spotkała ją tutaj, na terenach Wolfeslive, lecz wtedy nie miała pojęcia, kim owa wadera dla niej jest.
• Szczenięta:
~ Pierwszy miot: ~ Martwa Cisza, Cynamonowy Sen, Kokosowa Pokusa, Zbożowy Poranek, Pustynna Wichura, Ulotna Nadzieja, Szafirowy Świt, Turkusowy Trans, Śmierć; ~ Niestety, śmierć w czasie, gdy Breena powiła potomstwo zebrała ogromne żniwo. W wyniku dziwnej i szybko postępującej choroby skradła życie sześciu maleńkich kuleczek, sprawiając, że ich serca przestały bić..
~ Drugi miot: ~ Paranoja, Failvietté;
• Partner: W jej życiu przewinęło się sporo basiorów, lecz ona wybrała jednego, i tylko jemu zaufała ~ Diarmad, a on ją zdradził, zranił i oszukał. Lecz Breens tak łatwo się nie poddaje.. walczyła o swoją miłość i była pewna, że wygrała.. Diarmad dostał bardzo dużą ilość „drugich szans”, lecz pewnego dnia Breen po prostu zostawiła go samego, gdzieś na pustyni.
• Kocha: Wolność, piękne widoki, delikatny szum morza, przejrzyste wody górskich jezior, a także złocisty piasek pustyni i jej wszechogarniającą ciszę.
• Przyjaciele: Breen starannie dobiera swoich przyjaciół. Nie nadużywa tego słowa. Na to miano według niej w pełni zasługuje tylko Śnieżny Nów i Black Pearl.

• Historia: Bardzo długa i zawiła. Jeśli naprawdę chcesz ją poznać wsłuchaj się w szum wiatru..
    Możesz spotkać mnie tam, gdzie serce gra dla duszy..

Mglista Noc 
Samotnik
~Ruda~

Wysłany: 2009-04-27, 20:21   

Ja się bałam, że ona ją naprawdę wykończy xP

A zauważyłaś, że A. się zrobiło tak strasznie słabo, jak Madame kazała jej przygotować lekcję o szkielecie? xDDD

Breena 
Alpha Watahy Wiatru
Zdrajczyni Nocy

Wygląd: Mała, drobnej budowy biało ~ kremowa wilczyca. Jej oczy są soczyście zielone nakrapiane złocistymi plamkami, które pojawiają się w zależności od nastroju Breens. Aksamitna sierść raczej krótka, w niektórych miejscach dłuższa, przykrywa kilka znaczących blizn - pamiątki z przeszłości ~ tej dawnej i tej całkiem bliskiej. Niech Cię jednak nie zmyli jej niepozorny wygląd Przyjacielu, w tym ciele kryje się wiele tajemnic, których być może nie potrafisz sobie nawet wyobrazić.
Charakter: Ostatnimi czasy stała się jedną, wielką zagadką. Zimna, sucha, nadzwyczaj spokojna i opanowana ~ zupełnie nie przypomina dawnej siebie ~ tej niedoświadczonej i łatwo ulegającej emocjom wilczycy, która jakiś czas temu zawitała do Wolfeslive. Czyżby podróż którą nie tak dawno odbyła zmieniła ją całkowicie? A może to tylko kolejna gra pozorów, jedna z jej licznych masek? Może właśnie Ty zdołasz ją rozgryźć.. Oczywiście jeśli Ci na to pozwoli.
Wysłany: 2009-04-27, 20:23   
   Tytuły: Stały bywalec || MG || Groźna Woźna Głównodowodząca || Postowa Włamywaczka || Pisarz

Taaak XD

Jak wracała od pielęgniarki, to wyglądała na całkiem zdrową xDDD

• Znaki Szczególne: Na lewej łopatce mały znak wyglądem przypominający półksiężyc. Prawy bark zdobi blizna, w kształcie litery 'D' ~ podarunek od ‘czarnego Diara’ ~ aktualnie niewidoczna, zakryta futrem, z czego biało~kremowa jest niesamowicie zadowolona.
• Rodzina: Jak się niedawno okazało Breens posiada sporą rodzinę. Podczas wspólnej wędrówki z Diarem odnalazła rodziców, a także klan, z którego się wywodzi. Dowiedziała się, że posiada siostrę ~ Cienistą Zawieję ~ nawet spotkała ją tutaj, na terenach Wolfeslive, lecz wtedy nie miała pojęcia, kim owa wadera dla niej jest.
• Szczenięta:
~ Pierwszy miot: ~ Martwa Cisza, Cynamonowy Sen, Kokosowa Pokusa, Zbożowy Poranek, Pustynna Wichura, Ulotna Nadzieja, Szafirowy Świt, Turkusowy Trans, Śmierć; ~ Niestety, śmierć w czasie, gdy Breena powiła potomstwo zebrała ogromne żniwo. W wyniku dziwnej i szybko postępującej choroby skradła życie sześciu maleńkich kuleczek, sprawiając, że ich serca przestały bić..
• Partner: W jej życiu przewinęło się sporo basiorów, lecz ona wybrała jednego, i tylko jemu zaufała ~ Diarmad, a on ją zdradził, zranił i oszukał. Lecz Breens tak łatwo się nie poddaje.. walczyła o swoją miłość i była pewna, że wygrała.. Diarmad dostał bardzo dużą ilość „drugich szans”, lecz pewnego dnia Breen po prostu zostawiła go samego, gdzieś na pustyni.
• Kocha: Wolność, piękne widoki, delikatny szum morza, przejrzyste wody górskich jezior, a także złocisty piasek pustyni i jej wszechogarniającą ciszę.
• Przyjaciele: Breen starannie dobiera swoich przyjaciół. Nie nadużywa tego słowa. Na to miano według niej w pełni zasługuje tylko Śnieżny Nów i Black Pearl.

• Historia: Bardzo długa i zawiła. Jeśli naprawdę chcesz ją poznać wsłuchaj się w szum wiatru..

Mglista Noc 
Samotnik
~Ruda~

Wysłany: 2009-04-27, 20:25   

Bo wtedy lekcję o szkielecie miał już na głowie Adam xDDD

Breena 
Alpha Watahy Wiatru
Zdrajczyni Nocy

Wysłany: 2009-04-27, 20:32   

I pan B. ^^
Nie zapominaj o panu B (jakiż to ja jestem wspaniały!), który jutro będzie machał swoimi kończynami i będzie nudząco opowiadać o mięśniach, bleee.

• Szczenięta:

Odpowiedz do tematu