Wolfeslive - Stań się prawdziwym wilkiem. Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubione filmy
Autor Wiadomość
Wieczorny Cień 
Weteran

HP: 100
Charakter: Wilk o zmiennym charakterze. Czasem melanholijny, a czasem aż bije od niego pozytywna energia. Jest dość porywczy, pewnie to przez młody wiek. Często wdaje się w walki.
Choroby: Przeziębienie
Wysłany: 2009-11-29, 13:23   

Milva napisał/a:
~ Requiem dla snu.
Jednym słowem: miażdży. Oglądam go zawsze z zapartym tchem, no i muzyka... Jej się nie da opisać słowami.

Clint Mansell się postarał. kocham tą ścieżkę dźwiękową ; *

Mój jeden z ulubionych filmów to Źródło. Może ktoś oglądał? Tam też pisał muzykę Clint ; D

Kocham: Miłość często ślepa, trudna i nieszczęśliwa.
Ranga: Wik podporządkowany - Medyk - Samiec Betha - Weteran
Zainteresowania: Oczywiście medycyna.
Wygląd: Szcześcioletni basior o długich, chudych jak patyk nogach. Jego nędzne ciało pokrywa gęsta, szaro-czarna sierść. Prosty włóczęga.

She eyes me like a pisces when I am weak.
I`ve been locked inside your Heart-Shaped box for a week.
I was drawn into your magnet tar pit trap.
I wish I could eat your cancer when you turn back.
**

Przyjaciele: Nadira, MoP, Black Pearl.
Szczeniaki: Więzy krwi nigdy nie przerwane.
Towarzyszka: Ta wyśniona, jedyna.

* Tekst by The Beatles - Yesterday
** Tekst by Nirvana - Heart-shaped box

Czarna Krew 
Weteran
~Czarny~

Partner: Raczej ma. Mroczna Przyszłość
HP: 1oo %
Wygląd: Wygląda niepozornie. Normalny czarny wilk. Ale bardziej spostrzegawczy zobaczą żółte tęczówki z pionowymi źrenicami dostosowującymi swoją szerokość do natężenia światła
Charakter: Stara się stać na neutralnej stopie. Nie można go nazwać duszą towarzystwa, trzyma tylko z dobrze znanymi mu wilkami.
Znaki Szczególne: Srebrny medalion w kształcie głowy wilka widzianej od przodu. Pionowe źrenice
Umiejętności: Walka jest jego dużym atutem. Jako wojownik posiada doświadczenie bojowe. Doświadczenie obdarzyło go też umiejętnościami medyka. Będąc przedstawicielem wiedźmińskiego fachu ma jeszcze jedno specjalne powołanie
Choroby: Immunitet
Wysłany: 2009-11-29, 13:50   
   Tytuły: Stały Wybalec || MG || Wujek Parszywek ^^ || Osobisty śrubokręt MoP'a xD || Mamusia xD || Łowca wrednych emotek >< || Perliszowy Głąb XD || I na co ziorasz CzaKlin? Nic Ci tutaj nie urosnie! XD||Gołąb(a jednak uroslo XD) || Mister WL czerwiec '10 || Blask || Wilczy Skowyt || Esencja Mądrości || Bambaryła (cokolwiek to jest XD) || Wielki Imperator Zjednoczonej Europy

Piraci z Karaibów - Świetna gra aktorska, świetnie oddane czasy i ubiory i zachowania. Genialna ścieżka dźwiękowa.. i ten klimat
There is nothing more for me Need the end to set me free

~No one but me can save myself, but it to late
    Now I can't think, think why I should even try~

~Yesterday seems as though it never existed
Death Greets me warm, now I will just say good-bye~

Things are not what they used to be
    Missing one inside of me
    Deathly lost, this can't be real
    Cannot stand this hell I feel
I`m killing you.

Emptiness is filing me
To the point of agony
Growing darkness taking dawn
I was me, but now He's gone

xx

Dinthius 
Samiec Betha
Est Sularus Oth Mithas

Partner: Najkrótsza droga do obłędu wiedzie przez samotność.
HP: 1oo/1oo
Znaki Szczególne: Sylwetka okalana licznymi bliznami o budowie podobnej do psów rasy Alaskan malamute co jest zapewne zasługą półkrwistości owego wilka, który choć to wiadome z jego wyglądu, panicznie przed innymi to skrywa. Tajemnicze bielmo na jego lewym to oku, wynik prawdopodobnie druzgocącego ciosu.
Umiejętności: Ogromna siła i bezwzględność czy odwaga oraz zuchwałość to cechy ów weterana wprawionego w bojach, potrafiącego czasami zniwelować sam zaś ból zadawany jego cielesnej okowie, by kosztem swojej witalności urosnąć w jeszcze większą to siłę, igrając tym samym z własną czarą gasnącego płomyka jego życia.
Choroby: ~
Urodziny: Pora Śnieżnego Puchu
Wysłany: 2009-11-29, 14:29   
   Tytuły: Questgiver || Grafik, Wielki Pomocnik Pani Puszkowej xD, Najmroczniejsza postać 12.09', Najlepszy pisarz stycznia 2012r.

Lord of the Rings - Nie ma co, jedyny film co wpienil mnie w oslupienie w kinie, zwlaszcza sama bitwa pod Helmowym Jarem, ktorej lepiej sobie nie wyobrazalem niz przedstawiona ta w filmie - Co tutaj duzo mowic, najlepsza jak dotad ekranizacja ksiazki Tolkiena, istna protoplasta dla innych rezyserow jak to naprawde z jajem zekranizowac ksiazke :-)

Ale teraz czekam z zapratym tchem na kolejny majstersztyk, ktory po traileru zapowiada sie wrecz bardzo obiecujaco http://www.youtube.com/watch?v=lh-EoXYjB9g

Cytat:
Mój jeden z ulubionych filmów to Źródło. Może ktoś oglądał? Tam też pisał muzykę Clint

Hmm The Fountain ? Z glownym bohaterem co pragnie uratowac od raka swoja zone, ktora piszac ksiazke opowiada o mistycznym drzewie oraz gwiezdzcie majow - Jak tak, to ogladalem :-) Tez swietny tytul na spedzenie milo wolnego czasu.
Ostatnio zmieniony przez Dinthius 2009-11-29, 14:37, w całości zmieniany 1 raz  

Czarna Krew 
Weteran
~Czarny~

Wygląd: Wygląda niepozornie. Normalny czarny wilk. Ale bardziej spostrzegawczy zobaczą żółte tęczówki z pionowymi źrenicami dostosowującymi swoją szerokość do natężenia światła
Charakter: Stara się stać na neutralnej stopie. Nie można go nazwać duszą towarzystwa, trzyma tylko z dobrze znanymi mu wilkami.
Znaki Szczególne: Srebrny medalion w kształcie głowy wilka widzianej od przodu. Pionowe źrenice
Umiejętności: Walka jest jego dużym atutem. Jako wojownik posiada doświadczenie bojowe. Doświadczenie obdarzyło go też umiejętnościami medyka. Będąc przedstawicielem wiedźmińskiego fachu ma jeszcze jedno specjalne powołanie
Wysłany: 2009-11-29, 14:32   
   Tytuły: Stały Wybalec || MG || Wujek Parszywek ^^ || Osobisty śrubokręt MoP'a xD || Mamusia xD || Łowca wrednych emotek >< || Perliszowy Głąb XD || I na co ziorasz CzaKlin? Nic Ci tutaj nie urosnie! XD||Gołąb(a jednak uroslo XD) || Mister WL czerwiec '10 || Blask || Wilczy Skowyt || Esencja Mądrości || Bambaryła (cokolwiek to jest XD) || Wielki Imperator Zjednoczonej Europy

... Ten z Legolasem którego grał Orlando Bloom?

Nie za bardzo mi się podobał, jeżeli to o ten chodził, ale to pewnie dlatego, że żaden film nie odegra dobrze książki, a ta książka jest wspaniała.

Lepiej się nie wzorować na trailerach, bo one zawsze upiększają.

Missing one inside of me
I`m killing you.

Emptiness is filing me
To the point of agony

xx

Śnieżna Wichura 
Przywódca Wojowników
When you're strange.

HP: Sto.
Wygląd: Turkusowe ślepia - to jej znak rozpoznawczy. Przybierają one jaskrawy cyjanowy odcień, gdy Śnieżna Wichura jest zirytowana. Smukła sylwetka, jej ciało pokrywa szarobura sierść, mieniąca się setkami różnych barw i odcieni. Aż trudno określić jej barwę, więc niektórzy po prostu mówią na nią wielokolorowa lub po prostu Bura.
Charakter: Jej charakter ujawnia się najwyraźniej i najczyściej, kiedy zostaje odsunięta od swego codziennego otoczenia i zostaje postawiona przed czymś zupełnie nowym.
Znaki Szczególne: Charakterystyczne cyjanowe ślepia, nikt w tej krainie nie ma tak przenikliwych oczu jak ona.
Umiejętności: Doskonale włada kłami i pazurami. To jest jej sprawdzona broń.
Choroby: Zdrowa (oprócz psychopatycznych skłonności do odbierania facetów Adv)...
Wysłany: 2009-11-29, 14:39   
   Tytuły: Questgiver || MG, Pisarz, Stały bywalec, Zombiak, Autor reklamy WL gru 10, Posiadaczka najładniejszego podpisu - styczeń 2012 || Babcia Stasia || BEZCZELNA ZŁODZIEJKA ERICA (oskarżona: ŚNIEŻNA WICHURA; poszkodowana: ADVARIS; sędzina: ADVARIS, mwahaha) ;c

Wczoraj do listy moich ulubionych filmów dołączył Efekt Motyla. Dziwne, że tak się ociągałam z obejrzeniem go, bo był naprawdę dobry.
cvhoć momentami Kutcher mnie irytował. o,o

Płytki żal i płytka miłość żyją długo. Wielka miłość i wielki ból giną od własnego nadmiaru.

Wataha: Od wielu lat wiernie służy w Watasze Wiatru.
Kariera: Młoda Krew - Wojownik - Przywódca Wojowników - Alfa WW - Weteran.

Wiek: To tylko marne lata, przez które starasz się by być zapamiętanym.

zarezerwowane dla mojej postaci. 

Przyjaciele: Błękitna Kometa, Black Pearl, Kira, Shinen, Mglista Noc.
Wrogowie: Z wiekiem straciła ich i nie czuje po nich żadnej pustki.

......

......~ Rodzice: Złoty Brzask & Śnieżna Zamieć.
......~ Partner: Wszystko się skończyło.
......~ Ex: Nocny Szept, Ognisty Płomień, Chocolate. ERIC (teraz jest Adv)
......~ Szczenięta: Dorośli. Rozsypali się po świecie.

* I miot: Cherry, Amaretto, Capriz, Sunset, Night Run, Strawberry, Satine.
* II miot: Orli Wrzask, Stracona Nadzieja, Śmiertelny Pocałunek,
Niespełnione Marzenie, Jaskółcze Pióro, Poranna Rosa, Morska Bryza.

Dyplom. Snow Gale's theme.

Dinthius 
Samiec Betha
Est Sularus Oth Mithas

Znaki Szczególne: Sylwetka okalana licznymi bliznami o budowie podobnej do psów rasy Alaskan malamute co jest zapewne zasługą półkrwistości owego wilka, który choć to wiadome z jego wyglądu, panicznie przed innymi to skrywa. Tajemnicze bielmo na jego lewym to oku, wynik prawdopodobnie druzgocącego ciosu.
Umiejętności: Ogromna siła i bezwzględność czy odwaga oraz zuchwałość to cechy ów weterana wprawionego w bojach, potrafiącego czasami zniwelować sam zaś ból zadawany jego cielesnej okowie, by kosztem swojej witalności urosnąć w jeszcze większą to siłę, igrając tym samym z własną czarą gasnącego płomyka jego życia.
Wysłany: 2009-11-29, 14:43   
   Tytuły: Questgiver || Grafik, Wielki Pomocnik Pani Puszkowej xD, Najmroczniejsza postać 12.09', Najlepszy pisarz stycznia 2012r.

Cytat:
... Ten z Legolasem którego grał Orlando Bloom?

Nie za bardzo mi się podobał, jeżeli to o ten chodził, ale to pewnie dlatego, że żaden film nie odegra dobrze książki, a ta książka jest wspaniała.

Wiesz, ciezko napewno zekranizowac takie dzielo jak sam Lotr, ale jak dla mnie sam rezyser Peter Jackson stanal na wysokosci swojego zadania, fakt faktem pominal kilka waznych ujec czy watkow fabuly, ale zauwarz ze film sklada sie z 3 czesci, co kazda spokojnie trwa niecale 3h
Gdzie porownywac dzisiejsze ekranizacje ksiazek (Ot np taki Eragon) To i tak Lotr jest istnym idealem :-D

Czarna Krew 
Weteran
~Czarny~

Wysłany: 2009-11-29, 15:05   

Fakt, w porównaniu do innych ekranizacji to klękajcie narody xD

Missing one inside of me
I`m killing you.

Emptiness is filing me
To the point of agony

xx

Lukayo 
Obcy

Partner: Niezapominajka
HP: 100
Wygląd: Biały, dobrze zbudowany wilk, z czarnym nosem i wąskim czarnym paskiem który ciągnie się przez kawałek od nosa wzdłuż kufy.
Charakter: Lukayo znaczy po filipińsku "klown". Ironia, żarty, niedojrzały charakter, uganianie się za płcią przeciwną. Teraz juz wiesz?
Znaki Szczególne: Pióra przy uchu, malunki wokół oka.
Umiejętności: Mistrz walki we własnym mniemaniu. A ściślej mówiąc - mistrz wszystkiego.
Choroby: zdrowy
Wysłany: 2009-11-29, 20:16   
   Tytuły: Najzabawniejsza postać 12.09

mi się bardzo podobał film "Życie jest piękne" i jeśli ktoś ma, to prosiłabym o przesłanie mi ^^
ja oglądam strasznie mało filmów, wręcz mogłabym policzyć ile obejrzałam.

Podobały mi się jeszcze filmy takie jak:
- The Breed
- Siedem [Seven]
- Przeżyć z wilkami [HICIOR każdy powinien obejrzeć x333]
- Sekretne okno
- Pojutrze.

Taakie o, nic szczególnego, poza przeżyć z wilkami ;)

Tam, gdzie kończy się głupota, powinna zaczynać się mądrość - a jednak tak nie jest.
    Oto podstawowy przykład na niezgodność teorii z praktyką.

Nie ma nic gorszego niż aktywna głupota. - co więc z głupotą nad aktywną?

Niech pan wreszcie zmądrzeje!
Ma pan żyć i nauczyć się śmiechu.
Musi pan nauczyć się słuchać tej
przeklętej radiowej muzyki życia,
wielbić ją, śmiać się z jej niepotrzebnej wrzawy.
Koniec, więcej się od pana nie żąda.

Śnieżna Wichura 
Przywódca Wojowników
When you're strange.

HP: Sto.
Wygląd: Turkusowe ślepia - to jej znak rozpoznawczy. Przybierają one jaskrawy cyjanowy odcień, gdy Śnieżna Wichura jest zirytowana. Smukła sylwetka, jej ciało pokrywa szarobura sierść, mieniąca się setkami różnych barw i odcieni. Aż trudno określić jej barwę, więc niektórzy po prostu mówią na nią wielokolorowa lub po prostu Bura.
Charakter: Jej charakter ujawnia się najwyraźniej i najczyściej, kiedy zostaje odsunięta od swego codziennego otoczenia i zostaje postawiona przed czymś zupełnie nowym.
Znaki Szczególne: Charakterystyczne cyjanowe ślepia, nikt w tej krainie nie ma tak przenikliwych oczu jak ona.
Umiejętności: Doskonale włada kłami i pazurami. To jest jej sprawdzona broń.
Choroby: Zdrowa (oprócz psychopatycznych skłonności do odbierania facetów Adv)...
Wysłany: 2009-12-30, 16:02   
   Tytuły: Questgiver || MG, Pisarz, Stały bywalec, Zombiak, Autor reklamy WL gru 10, Posiadaczka najładniejszego podpisu - styczeń 2012 || Babcia Stasia || BEZCZELNA ZŁODZIEJKA ERICA (oskarżona: ŚNIEŻNA WICHURA; poszkodowana: ADVARIS; sędzina: ADVARIS, mwahaha) ;c

Świeża lista moich ukochanych filmów. ^^
kolejność nie ma znaczenia. :3

1. Forrest Gump.
Bardzo ciepły film, na którym się wzruszyłam. Rzadko kiedy trafia się tak dobry film jak 'Forrest Gump', mogłabym go oglądać dużo razy, a zawsze uronię chociaż jedną symboliczną łzę. :)

2. Marzyciel.
Szukam odpowiedniego przymiotnika i powiem, że podpasował mi "bajeczny". Rola Deppa ~ genialna. Naprawdę przenosi do innego świata... Do Nibylandii. No i nie można pominąć soundtracka. Kaczmarek, nasz rodak, spisał się doskonale.

3. Upiór w operze.
4. Moulin Rouge!
Cóż... Moja cholerna słabość do musicali. XDD'

Ojej, a po cóż ja to wszystko wypusuję.
http://www.filmweb.pl/user/Velluto/filmFavorites
no, tu wszystko gromadzę w jednym miejscu. xD

Płytki żal i płytka miłość żyją długo. Wielka miłość i wielki ból giną od własnego nadmiaru.

Wataha: Od wielu lat wiernie służy w Watasze Wiatru.
Kariera: Młoda Krew - Wojownik - Przywódca Wojowników - Alfa WW - Weteran.

Wiek: To tylko marne lata, przez które starasz się by być zapamiętanym.

zarezerwowane dla mojej postaci. 

Przyjaciele: Błękitna Kometa, Black Pearl, Kira, Shinen, Mglista Noc.
Wrogowie: Z wiekiem straciła ich i nie czuje po nich żadnej pustki.

......

......~ Rodzice: Złoty Brzask & Śnieżna Zamieć.
......~ Partner: Wszystko się skończyło.
......~ Ex: Nocny Szept, Ognisty Płomień, Chocolate. ERIC (teraz jest Adv)
......~ Szczenięta: Dorośli. Rozsypali się po świecie.

* I miot: Cherry, Amaretto, Capriz, Sunset, Night Run, Strawberry, Satine.
* II miot: Orli Wrzask, Stracona Nadzieja, Śmiertelny Pocałunek,
Niespełnione Marzenie, Jaskółcze Pióro, Poranna Rosa, Morska Bryza.

Dyplom. Snow Gale's theme.

Puszysta Łapa 
Zwiadowca
Wartownik
Architect.

HP: 100/100
Wygląd: Potężnych rozmiarów basior o grubym, puszystym futrze, co wturuje jego mianu, barwami miotającymi się od jasnego brązu i kończąc na ostrej czerni, wiecznie wwiercające ciekawskie spojrzenie seledynowo-zielonych oczu w najmniej interesujący przedmiot.
Choroby: Zdrowy.
Wysłany: 2010-07-01, 12:52   
   Tytuły: MG, Grafik, Najciekawszy basior 12.09, autor bannerów 2011

Wanted / Ścigani.
Świetny film akcji. Gołąb mówi, że to tylko kopia Matrixa, ale to łatwiej pojąć, Matrixów to ja nigdy nie rozumiałam <3 Chłopak normalnie szkolony jest na zabójcę i zabija ojca, bo mu wmawiają, że to nie jego ojciec. Ładnie zrobiony, ciekawa fabuła, świetni aktorzy ( m. in. James McAvoy, Angelina Jollie ), no i ładnie zrobione.

Transformersyy <333
i to przez wanisza, mrah :D
pamiętam jak oglądałam z tatą pierwszą część. wszystko mi tłumaczył i w ogóle oO a, że jestem fanką filmów akcji, a romansidła są do d., to musiałam się w nim zakochać ; d wczoraj przez namowę wanilkowej utopiłam się w dwójce i teraz nie mogę się od niej odlepić >d właśnie ściągam z lektorem, żebym mogła wieczorkiem z tatuśkiem i głupawką oglądnąć. <3

Gwiezdne Wojny >d
fanka wszystkich części jestem, nawet tych odcinków takich <3 mama kupuje mi komiksy, ale ostatnio żeśmy się zatrzymały, bo na Bułgarię musimy coś w końcu uzbierać c: mogłabym oglądać te filmy x10000000000000000 i i tak by mi się nie znudziły <3 a anakin w trzeciej serii jest mru. >D

władcy pierścieni
te enty są zajefajne >d a Legolas śliczny <3 i te jego kłaki boskie, normalnie napatrzeć się nie mogę. i fajne z niego żarty sobie robią, hah >D

i reszta to seriale ; d jak sobie przypomnę, to jeszcze edytnę, bo ego jest mega dużo :D

I woke up the next morning and I didn't see it coming.

____________________Who do you think you are?

The shortest distance between two
points is the line from me to you

Dinthius 
Samiec Betha
Est Sularus Oth Mithas

Wysłany: 2010-08-07, 18:34   

No, pisząc tutaj mógłbym równie dobrze napisać i w temacie "Ostatnio obejrzałem" ale po głębszym zastanowieniu, postanowiłem coś nabazgrać tutaj bowiem ten tytuł na pewno pozostanie bardzo długo w mojej pamięci :-) A mowa o filmie Hachiko: A Dogs Story o którym dowiedziałem się całkiem niedawno i równie przypadkiem, oglądając jeden z ulubionych programów na Animal Planet (tylko mnie nie zabijać śmiechem co ? :-D ) 101 Dog's, oraz bohaterem owego programiku którym były Akita Inu, podobno jedne z najwierniejszych psów świata, oraz krótka wzmianka o słynnej historii tytułowego bohatera filmu psa Hachiko (która ówdzie niegdyś, gdzieś tam obiła mi się o uszy :-P ) oraz tym iż pracują nad realizacją owego filmu.
Oczywiście nim ten program wyświetlił się u "nas" to już dawno przeminął czas owej realizacji, po czym (Ciut troszkę zdziwiony że w kinach, po których dość często chadzam, nie zauważyłem choć plakatu o tym iż taki film miałby być wyświetlany, a to nie staroć, mowa o 2009 roku ;-) ) No ale dobra bo się nadto rozpisałem :-P Zatem zrobiwszy szybkie na komputerze "klik, klik" szybko odnalazłem owy tytuł i go obejrzałem :-)

O samym filmie mogę powiedzieć jedno iż nie jest to kolejna wystrzałowa produkcja która ma wyprać widzowi mózg swoimi efektami i wszystkim co możliwe "naj" tylko zwyczajna i prosta konstrukcja która ma na celu opowiedzenie nam całej ujmującej historii o wierności do pana ów zwierzaka oraz późniejszy los jakim go obdarowało samo życie w którym udowodnił swoją niezaprzeczalną miłość do swojego pana czy nawet wielkiego przyjaciela. Sam filmik ogląda się przyjemnie, a w ucho wpadają wspaniałe utwory Kaczmarka który już pokazał "swoje" w filmie Marzyciel, który jak zauważyłem nadmieniła Śnieżna.
Sam filmik jak dla mnie jest wartą propozycją do obejrzenia w wolne i nudne popołudnie czy nawet wieczorek, zwłaszcza iż po raz kolejny historia udowadnia nam iż to nie są bezmyślne zwierzęta jak to starają się twierdzić inni i dla samej końcówki która wręcz jak nigdy dotąd, co nie zdarza mi się nazbyt często na filmach, wręcz wycisnęła ze mnie jak z dziecka lik łez smutku i refleksji :-)

Co do filmu dla zainteresowanych to kieruję tutaj:
http://www.efilmy.net/fil...009-napisy.html
Nie trzeba się rejestrować, wystarczy wybrać opcje Limitowaną i oglądać ze spokojem 54min filmu, by później zresetować wasz modem i poczekać na nowy adres IP i obejrzeć resztę (wybrać miejsce na pasku filmu gdzie skonczyliście, czyli w waszym wypadku 54 minuta filmu)
A dla tych co nie mają zmiennego, hmm no cóż trzeba czekać 12h na zdjęcie limitu.
Co do samych napisów to nie udało mi się znaleźć wersji z lektorem i chyba prawdopodobnie takowej nie znajdę jak w ogóle był on puszczany w kinach u "nas"

Noisette 
Alpha Watahy Nocy

Partner: Własny cień.
HP: 100/100
Wygląd: KP.
Charakter: KP.
Umiejętności: zdolność określania stopnia odporności psychicznej postaci.
Choroby: zdrowa, żadną zarazą nietknięta.
Wysłany: 2011-07-14, 13:46   
   Tytuły: Questgiver || Naczelny malarz WLowy ^^ || Nois, spal się >:3 || MG || Autor nowego loga || NOS. || Autor najlepszego zestawu marzec '12

Dinthius napisał/a:
Lord of the Rings - Nie ma co, jedyny film co wpienil mnie w oslupienie w kinie

Cóż, jeden z filmów, który można obejrzeć trzysta razy razy pod rząd, ale i tak co jakiś czas się do niego będzie wracać.
Osobiście twierdzę podobnie jak Czak, nie oddał on w zupełności całej tej wyśmienitości, jaka zawarta była w książce. Mimo to kocham sobie co jakiś czas wracać do oglądania Władcy.

Wczoraj, po raz enty oglądałam V jak Vendetta. Nie będę się rozwodzić na ten temat (; Po prostu, wspaniały film, dający dużo do myślenia.
Co jeszcze lubię? Jest tych filmów od cholery... Incepcję trochę już przereklamowano, jednak nadal uwielbiam. W ogóle większość filmów z Di Caprio. Niemal każdy z Johnny'm Deppem. Gnijąca Panna Młoda było niezłe. Jeszcze trochę klasyki kinowej, np Audrey Hepburn oraz... nie wiem, Mroczny Rycerz?
Bękarty Wojny, głównie to brat mnie do tego zachęcił. I... Niepokonani.
Sherlock Holmes, achhhh. Tożsamość Bourne'a. Seabiscuit.

Podejrzewam, że ta lista za niedługo ulegnie zmianie.
    Sześć, regularnych kręgów otoczyło waderę grubą linią.

Kompan: sama sobie jest orężem.

ø The sound of iron shocks is stuck in my head,
The thunder of the drums dictates
The rhytm of the falls, the number of deads.
dsdfdsf

Odpowiedz do tematu