Wolfeslive - Stań się prawdziwym wilkiem. Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubione filmy
Autor Wiadomość
Zari 
Obcy
I make you pain

HP: pełne
Wygląd: chudy. wysoki wilk o zmierzwionym, wiecznie zjerzonym futrze i obłąkanym spojrzeniu.
Charakter: uważany za szaleńca. Nieufny, samotnik, nie ma przyjaciół...
Znaki Szczególne: blizn już nie liczy...
Umiejętności: walka o przetrwanie
Choroby: nie
Wysłany: 2008-10-20, 17:04   

Tak - wbrew pozorom nie jest to głupawe anime typu "Naruto" (do fanów nic nie mam), ale, choć może to zabrzmi zabawnie, pokazuje o różnych wartościach - choćby o przyjaźni.

Imię: prawdziwego - nie zdradza. Lecz mówią na niego Zari...
Wygląd: wysoki, czarny, bardzo chudy wilk, o żółtych oczach i spojrzeniu śmierci. Stojąc obok niego można mu policzyć wszystkie kości. Przez niektórych uznany za wrak lub śmierć...
Wataha: Samotnik. Nie potrafi żyć w grupie.
Charakter: jest ostrożny - w życiu spotkało go wiele złego. Bywa bardzo agresywny. Jest nieobliczalny - potrafi rzucić się na samicę lub szczenię. Zawsze skrywa cierpienie, nigdy nie skamle.

Been looking forward to the future,
But my eyesight is going bad,
And this crystal ball...
It's always cloudy,
Except for when you look into the past,
One night stand...

Kocha: spokój, bezpieczeństwo, lecz także ból, krew, cierpienie i śmierć...
Lubi: być sam
Nienawidzi: innych wilków, serdeczności, dzieci
Podoba mu się: księżyc.

Partnerka: nie ma jej. Być może nigdy nie będzie...
Rodzina: dawno zapomniana...
Przyjaciele: coś takiego nie istnieje. Przynajmniej dla niego.
Znajomi: Necrosis, Perła, Heidi... lecz co mu po nich...
Wrogowie: skryci w cieniu, lecz wciąż niebezpieczni...
Motto: Nie ma nadziei ani zguby. Jest tylko przyszłość...

Wayuu 
Pomocnik Szamana

Partner: Chciałbym, by była tu wpisana Clear... ale...
HP: 100/100
Charakter: Smutny, z dystansem... nie lubię tłoku...
Umiejętności: Brak
Choroby: Zdrowiutki... ale co z tego, jak serce mam złamane?
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-10-25, 22:48   

Moim najulubieńszym filmem jest "Phantom of The Opera".Kocham ten musical...od niego nauczyłem się słuchać opery ^^
Drugim z pośród ulubionych jest "Ring" i "Ring 2".Lubi horrory,a ten szczególnie mi przypadł do gustu.Nie potrafię tego tak dokładnie określić,dla czego,ale film jest zarąbisty!
Bardzo lubię komedie - np.: "Bruce Wszechmogący" XD
nigdy nie pocieszony...

Poznaj we mnie mistrza magii...

Plaga 
Szczenię
Szept Chaosu.

HP: 1oo
Choroby: brak.
Wysłany: 2008-11-02, 17:59   

Jak najbardziej lubię:
Wolf's Rain, Mustang z Dzikiej Doliny, Arashi no Yoru ni ( Pewnej Burzowej/Deszczowej Nocy ), Władca Pierścieni, Piraci z Karaibów, Seabiscuit, Zielona Mila - po prostu kocham te filmy o.O

Orli Wrzask 
Szaman

HP: Nieśmiertelna.
Wygląd: Dużych rozmiarów, dorównująca niejednemu basiorowi, wilczyca o szarej sierści. Barwa ta przechodzi od najjaśniejszej pręgi na grzbiecie, do ciemniejszego tułowia, kończąc na niemalże czarnych zakończeniach wyrzeźbionych, uzbrojonych w ostre pazury, łap. Smukły pysk, brzuch, wewnętrzna strona tylnych kończyn oraz spód ogona są białe. Wokół oczu, przy nosie i na uszach gości kolor czekoladowy, mocno kontrastując z monochromatycznym umaszczeniem wadery. W jej przydługie, nieco niechlujne, wiecznie potargane futro wplątane są ptasie pióra i nijak idzie się ich pozbyć. Dopełnieniem tego nietypowego wyglądu są bystre, jadowicie turkusowe, plujące jadem ślepia, które spoglądają na świat z dużą dozą pogardy.
Znaki Szczególne: Szpetna, potrójna blizna ciągnąca się od lewego oka do nasady nosa oraz długa, widoczna szrama na prawym udzie.
Choroby: Choroby się jej boją.
Wysłany: 2008-11-02, 20:07   
   Tytuły: MG, Pisarz, Stały bywalec, Pokemonowy Master, Łowczyni Wrednych Emotek, Alfons Śliczna mała Japoneczka

Król Lew 1-3, Mulan 1 <3

Gdyby tylko owoc Twoich przemyśleń zechciał się skrystalizować w postaci aforyzmu,
    wiersza lub opowiadania, pisz.
    W przeciwnym razie godnie milcz.
    Mowa jest srebrem, milczenie złotem
    • • •

~ z kwiatów jestem,
z ptasiego skrzydła, wiatr we mnie mieszka, kiedy rozwinięta, wiatr chłonę

Plaga 
Szczenię
Szept Chaosu.

Wysłany: 2008-11-02, 20:35   

Te też lubię Orlik ;) Ale jakbym miała wymieniać, to aż mi się pisać odechciewa xD

Famfara
Wilk podporządkowany

Partner: Czas pokaże
HP: 100
Choroby: 'zdrowa'
Wysłany: 2008-11-02, 20:41   

Piraci z Karaibów , Zielona mila, Seabiscuit *.*

Famfara - choć tak mało znane , dla wielu kochane imię , ale czy to tylko imię. Imię to nosi istota nadzwyczaj zgrabna i atrakcyjna , lecz niech cię to nie zwodzi bo potrafię być oschła i zimna , choć zdarzając się dni w których mogę mieć litość dla każdego.Nie miałam okazji kochać nikogo prócz natury , która od szczeniaka mnie otacza , więc jest równoznaczne to z tym że partnera nie znalazłam i jak na razie dobrze mi z tym.Podobać może mi się każdy , ale nie każdy może trafić do mego lodowatego i twardego niczym kamień serca.Przyjaciele , bez nich nie można żyć jak bez powietrza czy też wody , są wszystkim w życiu , bo bez nich nie osiągnie się niczego.Nie miałam szczeniaków i mieć nie chcę , nie bardzo lubię te małe bachorki , ale kto wie , może ktoś kiedyś odmieni moje postanowienie?
Kieruje się rozumem nie sercem , bo serce podpowiada mi emocjonalnie a nie rozważnie.
Liczę na to że zajmie miejsce w watasze jakie sobie postanowiłam i pokaże wszystkim na co mnie stać.

'Nie należę do nikogo , chyba że do śmierci'

Clear 
Umarły
(...)

HP: 1oo/1oo
Wygląd: Smukła i chuda wadera z czarną śerścią. Wczeniej miała białą barwe, lecz opętana przez szamana Ajukim zmieniła kolor sierści na czarny xD Jej oczy są zielone, delikatnie pobłyskują w świetle.
Charakter: Zła wilczyca która zawsze chodzi z pyskiem w górze. Jest wojenna, silna.
Umiejętności: Umie czarowć. A oprócz tego, potrafi wszystkich doprowadzić do szału ^^
Choroby: zdrowa
Wysłany: 2008-11-03, 14:55   

Mmm... Gwiezdne Wojny i Opowieści z Narnii. Coś jeszcze? Hmm... Król Lew i Camp Rock, High School Musical...

Opowiem Ci bajkę o samej sobie, wciągnę Cię w mój świat,
w którym
nie znajdziesz drzwi, bo stąd nie ma powrotu.

Zaryzykujesz?
Jestem:
Jedną z tych, co kochać umieją,
jedną z tych, co przyjaźń znają,
jedną z tych co łzy rozumieją
I jedną z tych, co serca oddają!

~ ~ ~ ~
Więc plotkuj, opluj, zbesztaj kotku.
Ja i tak się będę śmiała.

Narkoza 
Obcy
Koszmar Bree

Wygląd: Głowa uniesiona ku niebu, z przenikliwymi miodowozielonymi oczami, śledzącymi każdy Twój ruch.
Charakter: Niesamowicie dumna i wyniosła. Ma tendencję do przeceniania swoich umiejętności, z pewnością także jest nieuleczalną megalomanką ~ przez co często odnosi się chłodno, lub wręcz z brakiem szacunku do innych. Jest złośliwa, sarkastyczna, bezczelna, a jednak zagubiona w tym wszystkim co stara się zatuszować właśnie powyższym plikiem zachowań. Nie odzywa się nie mając do powiedzenia czegoś ciekawego. ~Lubi kiedy wokół coś się dzieje, jednak gdy jej to bezpośrednio nie dotyczy. Jest typem obserwatora. Straciła w swoim życiu wystarczającą ilość bliskich, by nauczyć się nie przywiązywać. Co do agresji; nie jest postacią która rzuca się na każdego z pazurami, jednak za bardzo kocha swoją osobę by pozwolić się obrażać.
Choroby: Zdrowa
Wysłany: 2008-11-03, 15:09   
   Tytuły: Pisarz || MG || Ranny ptaszek

Elizabethtown ( kiczowaty ale fajny o : ), Marzyciel, Marzyciele, Angielski Pacjent,
V jak Vandetta też w sumie D :
Requiem dla snu ~zwyczajowo, Tańcząc w ciemności

( więcej nie pamiętam D : Dopiszę później )
Ostatnio zmieniony przez Narkoza 2008-11-06, 14:21, w całości zmieniany 1 raz  

Plaga 
Szczenię
Szept Chaosu.

Wysłany: 2008-11-03, 20:55   

Gwiezdne Wojny i Opowieści z Narnii - Też lubię ;)

Camp Rock, High School Musical itp. młodzieżowe seriale czy filmy
- nienawidzę, denerwują mnie, samo życie, po co oglądać to co się dzieje na co dzień i to jeszcze naciągane i sztuczne, a ten dubbing to mnie dobija... Test głupi jak sam film i jego fabuła ;) Nie dziwcie się... Taka już jestem... Bajki oglądam, a to co niby jest na topie zostawiam... Nie podążam za modą... Robię to na co mam ochotę i co mi się podoba, i leje na co co inni sobie o tym myślą ;)

Shenda 
Umarły
Tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?

Partner: Doprawdy, nie kpij ze mnie.
Charakter: Ceni stałość i niezmienność, czasem jednak potrzebuje jakiś rozrywek. Lubi pobyć sama, i tak rzadko kto zwraca na nią uwagę. Zaciekła, zacięta i nieufna. Woli pogadać z tymi, których zna od dłuższego czasu. Dla wrogów wredna, choć wie, że w życiu, aby przetrwać, nie należy mieć zbyt wielu wrogów. Wśród przyjaciół kiedyś była wariacka i radosna, teraz już nie umie wyrażać swoich uczuć.
Znaki Szczególne: Poznasz ją po żółto-bursztynowych oczach.
Umiejętności: Shenda jest normalna, co nie znaczy, że gorsza.
Choroby: Co najwyżej tęsknota.
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-11-04, 19:56   
   Tytuły: Stały bywalec

Kto oglądał mój kochany "K-PAX"?

It's time to go away.

My Gallery.

Śnieżna Wichura 
Przywódca Wojowników
When you're strange.

HP: Sto.
Wygląd: Turkusowe ślepia - to jej znak rozpoznawczy. Przybierają one jaskrawy cyjanowy odcień, gdy Śnieżna Wichura jest zirytowana. Smukła sylwetka, jej ciało pokrywa szarobura sierść, mieniąca się setkami różnych barw i odcieni. Aż trudno określić jej barwę, więc niektórzy po prostu mówią na nią wielokolorowa lub po prostu Bura.
Charakter: Jej charakter ujawnia się najwyraźniej i najczyściej, kiedy zostaje odsunięta od swego codziennego otoczenia i zostaje postawiona przed czymś zupełnie nowym.
Znaki Szczególne: Charakterystyczne cyjanowe ślepia, nikt w tej krainie nie ma tak przenikliwych oczu jak ona.
Umiejętności: Doskonale włada kłami i pazurami. To jest jej sprawdzona broń.
Choroby: Zdrowa (oprócz psychopatycznych skłonności do odbierania facetów Adv)...
Wysłany: 2008-11-05, 19:58   
   Tytuły: Questgiver || MG, Pisarz, Stały bywalec, Zombiak, Autor reklamy WL gru 10, Posiadaczka najładniejszego podpisu - styczeń 2012 || Babcia Stasia || BEZCZELNA ZŁODZIEJKA ERICA (oskarżona: ŚNIEŻNA WICHURA; poszkodowana: ADVARIS; sędzina: ADVARIS, mwahaha) ;c

Popieram Plaga, HSM to po prostu ograniczona, przesłodzona bajeczka dla nastolatek spragnionych Zac'a i jego fryzurki al'a gej. *rzyg*
o.O

Mmm, Narko, Marzyciel. < 3

Płytki żal i płytka miłość żyją długo. Wielka miłość i wielki ból giną od własnego nadmiaru.

Wataha: Od wielu lat wiernie służy w Watasze Wiatru.
Kariera: Młoda Krew - Wojownik - Przywódca Wojowników - Alfa WW - Weteran.

Wiek: To tylko marne lata, przez które starasz się by być zapamiętanym.

zarezerwowane dla mojej postaci. 

Przyjaciele: Błękitna Kometa, Black Pearl, Kira, Shinen, Mglista Noc.
Wrogowie: Z wiekiem straciła ich i nie czuje po nich żadnej pustki.

......

......~ Rodzice: Złoty Brzask & Śnieżna Zamieć.
......~ Partner: Wszystko się skończyło.
......~ Ex: Nocny Szept, Ognisty Płomień, Chocolate. ERIC (teraz jest Adv)
......~ Szczenięta: Dorośli. Rozsypali się po świecie.

* I miot: Cherry, Amaretto, Capriz, Sunset, Night Run, Strawberry, Satine.
* II miot: Orli Wrzask, Stracona Nadzieja, Śmiertelny Pocałunek,
Niespełnione Marzenie, Jaskółcze Pióro, Poranna Rosa, Morska Bryza.

Dyplom. Snow Gale's theme.

Seth
Wilk podporządkowany
Wujek Parch

Partner: Biała... puchata... cudowna ;3 !
Wygląd: biały, puchaty, zółtozęby...
Charakter: Seth jest wilkiem "nieco" roztrzepanym x]
Znaki Szczególne: jeszcze się nie dorobiłem ^^' (i nie dorobisz)
Umiejętności: wyć, szczekać, warczeć, pyskować, opluwać innym pyski i bardzo szybko biegać...
Choroby: zdrowy
Wysłany: 2008-11-06, 13:40   
   Tytuły: Pisarz, Metal xDDD

Zastanawiam się, czy dociera do Was, że ktoś może poczuć się urażony takim zdaniem ?
Uogólniacie. Za bardzo zresztą.
Never felt so alive
In the beginning you"

# Imię: Seth
# Wiek: Po 10-ciu miesiącach przestałem liczyć ^^'
# Wataha: Gdzie mój zadek tam mój dom ! ^^ { Ognia }
##¤ Ranga: Nie liczy się pozycja, liczy się jakość ! ^^'
#
Takie jest realne życie...

# Lubię: Deszcz i błoto ! Ludzi, są tacy zabawni ! ^^'
# Nie Lubię: Różu i 'słodyczy', "RoOsHoWyCh MrOoHoOw", tajemniczych, latających, futrzanych "stokrotek" mających w zwyczaju wbijać się w zadek. Dziwnym trafem, gdy takowe widzę to aż mdleję z wrażenia...
# Wrogowie: "nie wku*wiaj mnie, bo zgłoszę Twój profil na naszej-klasie jako fikcyjny" XDDD
# Przyjaciele: To Ci co ich wszędzie pełno, a jak trzeba to żadnego ? XD
# Podoba mi się: długie nogi, smukła szyja, rzęsy i ach... te oczy. *plask* Żyrafa to nie twój gatunek ! XD
# Zakochałem się: w kimś i od tej pory serce mi się złamało z głośnym *trzask*
# Partnerka: przepraszam, możemy to ocenzurować ? Ma ktoś ten czarny paseczek ? XD :mrgreen:
# Rodzinka:
¤ Mamuśka Agresja, Tatko Avalanche
¤ Cała kupa rodzeństwa - Nivis, Perła, Nucana, Goplana, Cera, Cappucino, Dream, Nathaira
¤ Starszy brat Khota <3 XD
¤ siostra Krea xD
# Kariera:
¤ Wataha Księżyca: Szczenię
¤ Samotnik: --
¤ Wataha Ognia: Młoda Krew; Wojownik; Przywódca Wojowników; Samiec Betha; Wojownik.

Ekwipunek: - XD

Kocham Cię Gość ^^' Wiem, ze mną od dziecka było coś nie tak i teraz się objawia xD!

Puszysta Łapa 
Zwiadowca
Wartownik
Architect.

Wygląd: Potężnych rozmiarów basior o grubym, puszystym futrze, co wturuje jego mianu, barwami miotającymi się od jasnego brązu i kończąc na ostrej czerni, wiecznie wwiercające ciekawskie spojrzenie seledynowo-zielonych oczu w najmniej interesujący przedmiot.
Choroby: Zdrowy.
Wysłany: 2008-11-06, 13:45   
   Tytuły: MG, Grafik, Najciekawszy basior 12.09, autor bannerów 2011

Niee, ja to oglądam na Sharpey ^^ Nie nienawidzę Zaca, i tej Gabryjeli. To najgorsze postacie. Wolę Sharpejy, no Ashley kochanej, bo to moja ulubiona postać i zawsze byłam jej fanką *-*

I woke up the next morning and I didn't see it coming.

____________________Who do you think you are?

The shortest distance between two
points is the line from me to you

Naazir 
Obcy
~sukinsyn~

Wygląd: owy basior jest dosyć pokaźnych rozmiarów, o jedwabistym, dłuższym, puszystym futrze. Co dziwne, Naazir nie przykłada szczególnej uwagi do wyglądu. Być może dlatego natura obdarzyła go tak pięknym okryciem? Ponadto dosyć widocznym elementem jego wyglądu są oczy. Głębokie, w pełni nasycone bursztynem, których piękno najlepiej objawia się jesienią i zimą. Wtedy nabierają więcej kolorytu niż zwykle
Charakter: zimny drań. Dwa słowa dobitnie oddające jego wnętrze. Romantyk, uwodziciel, ciągle łaknący zainteresowania ze strony płci pięknej. Przy tym jednak bywa przyjazny i pogodny duchem. Bywa nieszczery, choć ma swoje zasady, które - nie ukrywając - zdarza mu się nagiąć. Mimo wszystko chyba da się go ścierpieć, a nawet mile spędzić czas w jego towarzystwie
Choroby: zdrów
Wysłany: 2008-11-06, 13:46   
   Tytuły: MG, Czarny Księżnik Kisziogór, Najciekawszy Basior

Każdy ma prawo do własnego zdania.
W moim obszarze żadna normalna osoba nie ślini się na widok Zaca.
Bo czy HSM nie jest wymysłem dla sweet 'nastolatkuff'?

•••

I never thought this could be me
I guess you never do until it's happening to you
Like all the fun turns into shame
And all the 'could have beens' rearrange
So little time, so many crimes
Guilt like a chain chokes my will away
Redemption never seemed so cruel
And all my gods never seemed so weak

•••

Puszysta Łapa 
Zwiadowca
Wartownik
Architect.

Wygląd: Potężnych rozmiarów basior o grubym, puszystym futrze, co wturuje jego mianu, barwami miotającymi się od jasnego brązu i kończąc na ostrej czerni, wiecznie wwiercające ciekawskie spojrzenie seledynowo-zielonych oczu w najmniej interesujący przedmiot.
Choroby: Zdrowy.
Wysłany: 2008-11-06, 13:52   
   Tytuły: MG, Grafik, Najciekawszy basior 12.09, autor bannerów 2011

Może.
Ale ja tam lubię tylko i wyłącznie Ashley, i Lucasa Grabella.

I woke up the next morning and I didn't see it coming.

____________________Who do you think you are?

The shortest distance between two
points is the line from me to you

Odpowiedz do tematu