Wolfeslive - Stań się prawdziwym wilkiem. Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze Zwierzaki
Autor Wiadomość
Felicius 
Obcy

Partner: wtf.
HP: 100
Wygląd: Na avie ^^
Charakter: Zależy od humoru. Lubi podporządkowywać sobie inne osoby.
Znaki Szczególne: Przyjrzyj się.
Umiejętności: Hmm. I tu się trzeba zastanowić.
Choroby: Zdrowy.
Wysłany: 2009-04-13, 20:43   

Tak, bo jak go zakopię w ogrodzie to go zue robaczki zjedzOm. XDD
Ostatnio zmieniony przez Felicius 2009-04-13, 20:43, w całości zmieniany 1 raz  

Kira 
Weteran
...::Diabeł z Aniołem idą w tan::...

Partner: Odnalazła swą miłość, ale czy on czuje to samo?
HP: 100/100
Wygląd: Czarno-srebrna sierść, oczy koloru krwi, tak samo ze znaczeniami w okól pyska.
Charakter: Jaka jestem? Nie pytaj, tylko mnie poznaj ;P
Znaki Szczególne: Blizna na karku przykryta kryzą, czerwone znaczenia na pysku, czarny kruk o imieniu Black.
Umiejętności: Chodzić po drzewach i doskonale pływać.
Choroby: Zdrowa
Wysłany: 2009-04-13, 20:43   
   Tytuły: Questgiver || Najciekawsza postać Wolfeslive // Władca Grilla // Konserwa

Brii, wiesz co to sarkazm? bo właśnie go użyłam ;P

| Kiedy się jest smutnym, kocha się zachody słońca. |
Imię:
Północny Wiatr szepcze Ci je do ucha. Kira.
Wataha:
Ta, która pozwala wilkom być sobą. Ognia.
Szczęśliwi czasu nie liczą, ale ona do nich nie należy. Pięć lat.
Wygląd:
Czarne futro z srebrnymi refleksami. Szkarłatne oczy i w tym samym kolorze runy wokół pyska. Oraz jej nieodłączny towarzysz - czarny kruk zwany Black.
Charakter:
Nieprzewidywalna jak pogoda, ale nawet ją da się przejrzeć... Ale czy będziesz wśród tych wilków, którym się to udało?

Wyrzeknij się światłości, w mrok wkrocz bez obaw.
Pysk swój skieruj w niebo,
by ujrzeć swe dziedzictwo prawe.
Biegając
pośród lasów, śpiewając wraz z wiatrami.
W księżycowym blasku stąpam
między makami.
Użyczam sił swych słabym, zło zwalczam ostrymi kłami.
Zwalczę potwory w sobie, i te na zewnątrz pokonam.
Ich
krew Cię oczyści, prawda to objawiona.
Braciom i siostrom
swym zaufaj, bądź Alphie miłą,
gdy do kręgu wstąpisz,
słabość stanie się siłą.

Breena 
Alpha Watahy Wiatru
Zdrajczyni Nocy

Partner: Okruch lodu zamiast serca, nie potrafi kochać.
HP: 100 %
Wygląd: Mała, drobnej budowy biało ~ kremowa wilczyca. Jej oczy są soczyście zielone nakrapiane złocistymi plamkami, które pojawiają się w zależności od nastroju Breens. Aksamitna sierść raczej krótka, w niektórych miejscach dłuższa, przykrywa kilka znaczących blizn - pamiątki z przeszłości ~ tej dawnej i tej całkiem bliskiej. Niech Cię jednak nie zmyli jej niepozorny wygląd Przyjacielu, w tym ciele kryje się wiele tajemnic, których być może nie potrafisz sobie nawet wyobrazić.
Charakter: Ostatnimi czasy stała się jedną, wielką zagadką. Zimna, sucha, nadzwyczaj spokojna i opanowana ~ zupełnie nie przypomina dawnej siebie ~ tej niedoświadczonej i łatwo ulegającej emocjom wilczycy, która jakiś czas temu zawitała do Wolfeslive. Czyżby podróż którą nie tak dawno odbyła zmieniła ją całkowicie? A może to tylko kolejna gra pozorów, jedna z jej licznych masek? Może właśnie Ty zdołasz ją rozgryźć.. Oczywiście jeśli Ci na to pozwoli.
Choroby: Cierpi jedynie na samotność, lecz sama jest sobie winna.
Urodziny: Pora Lodowych Okruchów
Wysłany: 2009-04-13, 20:47   
   Tytuły: Stały bywalec || MG || Groźna Woźna Głównodowodząca || Postowa Włamywaczka || Pisarz

Moja wypowiedź również była ironiczna ^^ Ta bez minek xD

Jakoś nie wyobrażam sobie przebywania w jednym pomieszczeniu z ciałem mojej zmarłej królicy. Nie chciałabym tego, choć bardzo za nią tęsknię.

~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~
• Znaki Szczególne: Na lewej łopatce mały znak wyglądem przypominający półksiężyc. Prawy bark zdobi blizna, w kształcie litery 'D' ~ podarunek od ‘czarnego Diara’ ~ aktualnie niewidoczna, zakryta futrem, z czego biało~kremowa jest niesamowicie zadowolona.
• Rodzina: Jak się niedawno okazało Breens posiada sporą rodzinę. Podczas wspólnej wędrówki z Diarem odnalazła rodziców, a także klan, z którego się wywodzi. Dowiedziała się, że posiada siostrę ~ Cienistą Zawieję ~ nawet spotkała ją tutaj, na terenach Wolfeslive, lecz wtedy nie miała pojęcia, kim owa wadera dla niej jest.
• Szczenięta:
~ Pierwszy miot: ~ Martwa Cisza, Cynamonowy Sen, Kokosowa Pokusa, Zbożowy Poranek, Pustynna Wichura, Ulotna Nadzieja, Szafirowy Świt, Turkusowy Trans, Śmierć; ~ Niestety, śmierć w czasie, gdy Breena powiła potomstwo zebrała ogromne żniwo. W wyniku dziwnej i szybko postępującej choroby skradła życie sześciu maleńkich kuleczek, sprawiając, że ich serca przestały bić..
~ Drugi miot: ~ Paranoja, Failvietté;
• Partner: W jej życiu przewinęło się sporo basiorów, lecz ona wybrała jednego, i tylko jemu zaufała ~ Diarmad, a on ją zdradził, zranił i oszukał. Lecz Breens tak łatwo się nie poddaje.. walczyła o swoją miłość i była pewna, że wygrała.. Diarmad dostał bardzo dużą ilość „drugich szans”, lecz pewnego dnia Breen po prostu zostawiła go samego, gdzieś na pustyni.
• Kocha: Wolność, piękne widoki, delikatny szum morza, przejrzyste wody górskich jezior, a także złocisty piasek pustyni i jej wszechogarniającą ciszę.
• Przyjaciele: Breen starannie dobiera swoich przyjaciół. Nie nadużywa tego słowa. Na to miano według niej w pełni zasługuje tylko Śnieżny Nów i Black Pearl.

• Historia: Bardzo długa i zawiła. Jeśli naprawdę chcesz ją poznać wsłuchaj się w szum wiatru..
    Możesz spotkać mnie tam, gdzie serce gra dla duszy..

Ouray 
Łowca
Przygłup na polowaniu

Partner: Raz się już zawiodłem, i przekonałem się, że nie lubię tego bólu...
HP: 100/100 pkt.
Wygląd: Jeśli chodzi o jego budowę, to nieco różni się od innych wilków. Jest bardziej drobny i szczupły. Szarobrązowa, krótka sierść oraz jasne, brązowo mleczne ślepia. Łapy ma nieco nie proporcjonalne do reszty ciała. Właściwie nic szczególnego.
Umiejętności: Cóż, jak na Łowce, ma niesamowity zmysł węchu i słuchu.
Choroby: Zdrowy
Wysłany: 2009-04-18, 19:24   

Mój kotecek x3 Jerry. Mój ukochany, zapchlony i zakleszczony kot. ^^
W domu znajduje się jeszcze kanarek, gekon lamparci i chomik. Kiedyś były jeszcze rybki i dwa żółwie. Ale ryby pozdychały, a żółwie przeniosły się do sadzawki znajomego mojego taty. XD

Imię: Ouray, co oznacza w indiańskim: "Strzała"
ranga: Łowca - ta to jest piękna.
umiejętności: Cóż, jak na Łowce, ma niesamowity zmysł węchu i słuchu. Poza tym to podejrzanie szybko biega. Nie, pakowanie się w kłopoty to tylko niewinne hobby...
wygląd: Jeśli chodzi o jego budowę, to nieco różni się od innych wilków. Jest bardziej drobny i szczupły. Szarobrązowa, krótka sierść oraz jasne, brązowo mleczne ślepia. Łapy ma nieco nie proporcjonalne do reszty ciała. Właściwie nic szczególnego.

Genialne Prawa:
¤ Wyjątki są liczniejsze od reguł.
¤ Jeżeli nie wiesz, co czynisz, rób to w sposób elegancki.
¤ Zawsze jest jakieś wyjście.
¤ Najlepsze wyjście jest zawsze zaminowane.

Nutella 
Obcy
Wilczyca

Partner: narazie brak
HP: 10
Wygląd: Czarna wilczyca z białą plamą na uchu.
Charakter: Silna i wojownicza
Znaki Szczególne: Biała plama na uchu
Umiejętności: Wysokie skoki
Choroby: Zdrowy
Wysłany: 2009-04-27, 16:39   

Saphira napisał/a:
Ja mam świnkę morską, Nutkę ^^

Ja też świnkę morską Nutkę :O

Cienista Zawieja 
Wygnaniec

HP: 100%
Wygląd: długie łapy; siwofiołkowe oczy; drobna sylwetka; miękkie, długawe, ciemnoszare futro
Charakter: ostatnio pogrążona w marazmie, pełna tęsknoty za dawną wizją świata, obezwładniona niemocą
Znaki Szczególne: wąska blizna na pysku
Umiejętności: ma doskonałą intuicję, zna się na astrologii i astronomii (potrafi wróżyć na różne sposoby i specjalizuje się w magii ognia, lecz po opuszczeniu Watahy tego nie praktykuje)
Choroby: zdrowa
Wysłany: 2009-07-10, 21:52   

hmm mam pytanie trochę nie na temat, ale takie mi zadano ostatnio i nie miałam pojęcia jak brzmi odpowiedź, więc zwracam się do was - wie ktoś może dlaczego chow chow ma niebieski język? :D

Enclave
Wilk podporządkowany
Słowem zbyt zimnym czyn gorący mrożę.

HP: 100
Wygląd: Czarno-srebrna wadera o szkarłatnych ślepiach. Czasami wydaje się, że jej oczy zmieniają barwę na głęboką czerń. Jej łapy są dziwnie, nienaturalnie długie co pozwala jej szybko biegać. Na szy znak ankch. Znak demona.
Charakter: Enclave jest raczej spokojną, opanowaną i chłodną wiaderą. Nieufna wobec obcych, szybko przystosowuje się do zmian.
Znaki Szczególne: Jest wampirem . Reakcje życiowe wadery są spowolnione. Jej serce nie bije. Jedynie 'przspiesza' do normalnego tempa w momentach wyjątkowo silnej ekscytacji. Jej oddech jest zimny, chłód emanuje również z jej ciała. Jej oczy zmieniają barwę. Zazwyczaj są ciemnoczerwone lub czarne. Wypisz, wymaluj - mutant.
Umiejętności: Potrafi tworzyć iluzje oraz różne twory z czterech żywiołów ziemi, porozumiewać się telepatycznie. Jest młoda i większość jej zdolności jest jeszcze nieodkrytych...
Wysłany: 2009-07-10, 22:50   

Ale jajo Oo
Nie mogę znaleźć na ten temat nic ponad tej legendy o psie, który polizał niebo.
Niebieski język mają też shar peie i eurasiery.
I teraz zacznijmy spekulacje >D
Może jakieś niedokrwienie czy coś w tym stylu ?

{"Jestem pierwszą i ostatnią,
Czczoną i nienawidzoną,
Jestem świętą i ladacznicą,
Małżonką i dziewicą.
Jestem matką i córką,
Ramieniem mojej matki jestem,
Bezpłodną, lecz moje potomstwo jest niepoliczone,
Zamężną i panną jestem.
Jestem tą, która daje dzień i która
Nigdy nie wydała potomstwa.

Pocieszeniem w bólach jestem.
I owych bóli przyczyną.
Jestem mężem i żoną,
Mąż mój do życia mnie powołał,
Matką swego ojca jestem,
Męża swego siostrą, on zaś synem moim odrzuconym.
Szanuj mnie zawsze,
Gdyż ja to skandal i dyskrecja."}

Gallery
[x] [x] [x][x]

by Vampir^^

Mglista Noc 
Samotnik
~Ruda~

Wygląd: Wyróżnia się nietypowym umaszczeniem. Jej sierść jest bowiem ogniście ruda, a na pysku, brzuchu i końcach łap oraz ogona przechodzi w biel. Sprawia to, że Noc przywodzi na myśl lisa. Efekt ten wzmacnia jej postura - jest dość niska i bardzo szczupła, niemal chuda. Mimo to na jej łapach wyraźnie zarysowują się mięśnie, dając dowód jej doskonałej kondycji. Wadera może poszczycić się także długim, puszystym ogonem, a przede wszystkim oczami w kolorze bursztynu, o bystrym, przenikliwym spojrzeniu. Na jej smukłym pysku gości zazwyczaj niemal niedostrzegalny cień nonszalanckiego, nieco nieobecnego uśmiechu. Na lewym uchu Rudej dostrzec można bliznę i lekki ubytek - pamiątkę po stoczonej w młodości walce z rysiem. Nadaje to jej nieco szelmowskiego wyrazu.
Znaki Szczególne: Nieco wyszczerbione lewe ucho; nietypowe umaszczenie
Wysłany: 2009-07-11, 11:12   
   Tytuły: Questgiver || Pomysłodawca || MG || Stały bywalec || Glistnik Złośliwy || Paskuda || Najciekawsza wadera

Kurde, bo tu trudno znaleźć 'biologiczne wyjaśnienie'...chyba, bo ze mnie taki biolog jak cholera xDD
Znaczy - równie dobrze można spytać, dlaczego dalmatyńczyki są w kropki... wytłumaczcie mi to biologicznie xP
    którego nigdy nie słyszałam

Bo znów pogański samum wieje
    w pędach, zawrotach, burzach, blaskach!

Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
    Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!

Nadira 
Weteran
~ szarańcza

HP: nieśmiertelna.
Wygląd: patrząc na nią, w ułamku sekundy poczujesz na sobie wzrok dwojga stalowo-niebieskich oczu, które doszczętnie przewiercają twoją duszę.
Charakter: kotłujące się miliony myśli i tez w zamkniętym umyśle, odizolowane od zgiełku jestestwo, o własnych nie raz chorych zasadach. Zawarta w niej prawda zazwyczaj objawia się przez rozmowę z wyselekcjonwianymi jednostkami, godnymi zdarcia jej strun głosowych. Dumna i cyniczna, nie jest w stanie odpuszczać grzechów; mściwa i drażliwa. Twardo stąpająca po ziemi, z duszą, gdzie zawarta jest kolebka agresji; jeśli się ją naruszy, wpada w potworny szał, uwalniając przy tym kłęby furii. Typ obserwatora - jednak gdy poczuje taką potrzebę potrafi się wtrącić nieproszoną. Nie pozwoli urazić swojej osoby,
Znaki Szczególne: na pewno je zauważysz.
Umiejętności: posiada perfekcyjną zdolność do wystawiania sztuk. Wciela się zarówno w reżysera jak i aktora.
Choroby: zdrowa.
Wysłany: 2009-07-11, 13:02   
   Tytuły: MG, Pisarz, Pogromca Pokemonów

niedokrwienie. xddd
nie ma na to odpowiedzi. :>
taka pigmentacja i już. (:

garbaty anioł zszedł na ziemię
powiedział: nigdzie stąd nie pójdziecie - to więzienie.
choć wierzeń to macie zatrzęsienie
jesteście sami jak swoi na antenie
od
dwóch tysięcy lat porządkujecie świat
według zasad, w herbie których jest topór i tasak
przez kraj długi i szeroki
płyną marzeń potoki
jak przeżyć życie bez większych obrażeń
powiedzcie mi ile jeszcze dni minie
zanim zobaczycie, że świat i wy ginie.

/kaliber 44, konfrontacje/

galeria:
× × × ×
× × ×× ×

Cienista Zawieja 
Wygnaniec

Wygląd: długie łapy; siwofiołkowe oczy; drobna sylwetka; miękkie, długawe, ciemnoszare futro
Charakter: ostatnio pogrążona w marazmie, pełna tęsknoty za dawną wizją świata, obezwładniona niemocą
Znaki Szczególne: wąska blizna na pysku
Umiejętności: ma doskonałą intuicję, zna się na astrologii i astronomii (potrafi wróżyć na różne sposoby i specjalizuje się w magii ognia, lecz po opuszczeniu Watahy tego nie praktykuje)
Wysłany: 2009-07-11, 13:11   

hm, ale to intrygujące xD

Nadira 
Weteran
~ szarańcza

HP: nieśmiertelna.
Wygląd: patrząc na nią, w ułamku sekundy poczujesz na sobie wzrok dwojga stalowo-niebieskich oczu, które doszczętnie przewiercają twoją duszę.
Charakter: kotłujące się miliony myśli i tez w zamkniętym umyśle, odizolowane od zgiełku jestestwo, o własnych nie raz chorych zasadach. Zawarta w niej prawda zazwyczaj objawia się przez rozmowę z wyselekcjonwianymi jednostkami, godnymi zdarcia jej strun głosowych. Dumna i cyniczna, nie jest w stanie odpuszczać grzechów; mściwa i drażliwa. Twardo stąpająca po ziemi, z duszą, gdzie zawarta jest kolebka agresji; jeśli się ją naruszy, wpada w potworny szał, uwalniając przy tym kłęby furii. Typ obserwatora - jednak gdy poczuje taką potrzebę potrafi się wtrącić nieproszoną. Nie pozwoli urazić swojej osoby,
Znaki Szczególne: na pewno je zauważysz.
Umiejętności: posiada perfekcyjną zdolność do wystawiania sztuk. Wciela się zarówno w reżysera jak i aktora.
Choroby: zdrowa.
Wysłany: 2009-07-11, 14:11   
   Tytuły: MG, Pisarz, Pogromca Pokemonów

wieeem. =dd

garbaty anioł zszedł na ziemię
powiedział: nigdzie stąd nie pójdziecie - to więzienie.
choć wierzeń to macie zatrzęsienie
jesteście sami jak swoi na antenie
od
dwóch tysięcy lat porządkujecie świat
według zasad, w herbie których jest topór i tasak
przez kraj długi i szeroki
płyną marzeń potoki
jak przeżyć życie bez większych obrażeń
powiedzcie mi ile jeszcze dni minie
zanim zobaczycie, że świat i wy ginie.

/kaliber 44, konfrontacje/

galeria:
× × × ×
× × ×× ×

Breena 
Alpha Watahy Wiatru
Zdrajczyni Nocy

Wygląd: Mała, drobnej budowy biało ~ kremowa wilczyca. Jej oczy są soczyście zielone nakrapiane złocistymi plamkami, które pojawiają się w zależności od nastroju Breens. Aksamitna sierść raczej krótka, w niektórych miejscach dłuższa, przykrywa kilka znaczących blizn - pamiątki z przeszłości ~ tej dawnej i tej całkiem bliskiej. Niech Cię jednak nie zmyli jej niepozorny wygląd Przyjacielu, w tym ciele kryje się wiele tajemnic, których być może nie potrafisz sobie nawet wyobrazić.
Charakter: Ostatnimi czasy stała się jedną, wielką zagadką. Zimna, sucha, nadzwyczaj spokojna i opanowana ~ zupełnie nie przypomina dawnej siebie ~ tej niedoświadczonej i łatwo ulegającej emocjom wilczycy, która jakiś czas temu zawitała do Wolfeslive. Czyżby podróż którą nie tak dawno odbyła zmieniła ją całkowicie? A może to tylko kolejna gra pozorów, jedna z jej licznych masek? Może właśnie Ty zdołasz ją rozgryźć.. Oczywiście jeśli Ci na to pozwoli.
Wysłany: 2009-07-11, 16:35   
   Tytuły: Stały bywalec || MG || Groźna Woźna Głównodowodząca || Postowa Włamywaczka || Pisarz

Mglista Noc napisał/a:
Znaczy - równie dobrze można spytać, dlaczego dalmatyńczyki są w kropki... wytłumaczcie mi to biologicznie xP

Zapytaj się madame N we wrześniu XD Strzeli ci niezły wykład XD

• Znaki Szczególne: Na lewej łopatce mały znak wyglądem przypominający półksiężyc. Prawy bark zdobi blizna, w kształcie litery 'D' ~ podarunek od ‘czarnego Diara’ ~ aktualnie niewidoczna, zakryta futrem, z czego biało~kremowa jest niesamowicie zadowolona.
• Rodzina: Jak się niedawno okazało Breens posiada sporą rodzinę. Podczas wspólnej wędrówki z Diarem odnalazła rodziców, a także klan, z którego się wywodzi. Dowiedziała się, że posiada siostrę ~ Cienistą Zawieję ~ nawet spotkała ją tutaj, na terenach Wolfeslive, lecz wtedy nie miała pojęcia, kim owa wadera dla niej jest.
• Szczenięta:
~ Pierwszy miot: ~ Martwa Cisza, Cynamonowy Sen, Kokosowa Pokusa, Zbożowy Poranek, Pustynna Wichura, Ulotna Nadzieja, Szafirowy Świt, Turkusowy Trans, Śmierć; ~ Niestety, śmierć w czasie, gdy Breena powiła potomstwo zebrała ogromne żniwo. W wyniku dziwnej i szybko postępującej choroby skradła życie sześciu maleńkich kuleczek, sprawiając, że ich serca przestały bić..
• Partner: W jej życiu przewinęło się sporo basiorów, lecz ona wybrała jednego, i tylko jemu zaufała ~ Diarmad, a on ją zdradził, zranił i oszukał. Lecz Breens tak łatwo się nie poddaje.. walczyła o swoją miłość i była pewna, że wygrała.. Diarmad dostał bardzo dużą ilość „drugich szans”, lecz pewnego dnia Breen po prostu zostawiła go samego, gdzieś na pustyni.
• Kocha: Wolność, piękne widoki, delikatny szum morza, przejrzyste wody górskich jezior, a także złocisty piasek pustyni i jej wszechogarniającą ciszę.
• Przyjaciele: Breen starannie dobiera swoich przyjaciół. Nie nadużywa tego słowa. Na to miano według niej w pełni zasługuje tylko Śnieżny Nów i Black Pearl.

• Historia: Bardzo długa i zawiła. Jeśli naprawdę chcesz ją poznać wsłuchaj się w szum wiatru..

Mglista Noc 
Samotnik
~Ruda~

Wygląd: Wyróżnia się nietypowym umaszczeniem. Jej sierść jest bowiem ogniście ruda, a na pysku, brzuchu i końcach łap oraz ogona przechodzi w biel. Sprawia to, że Noc przywodzi na myśl lisa. Efekt ten wzmacnia jej postura - jest dość niska i bardzo szczupła, niemal chuda. Mimo to na jej łapach wyraźnie zarysowują się mięśnie, dając dowód jej doskonałej kondycji. Wadera może poszczycić się także długim, puszystym ogonem, a przede wszystkim oczami w kolorze bursztynu, o bystrym, przenikliwym spojrzeniu. Na jej smukłym pysku gości zazwyczaj niemal niedostrzegalny cień nonszalanckiego, nieco nieobecnego uśmiechu. Na lewym uchu Rudej dostrzec można bliznę i lekki ubytek - pamiątkę po stoczonej w młodości walce z rysiem. Nadaje to jej nieco szelmowskiego wyrazu.
Wysłany: 2009-07-11, 22:53   
   Tytuły: Questgiver || Pomysłodawca || MG || Stały bywalec || Glistnik Złośliwy || Paskuda || Najciekawsza wadera

Hmmm... chyba nawet ja nie umiałabym tego zrobić... za bardzo się jej boję xDD
Właśnie zdałam sobie sprawę, że madame jest jedyną nauczycielką, której się boję xP Naprawdę, jakbym stanęła przed taką szafą z Pottera (pamiętacie? co tamto coś w środku przybierało formy tego, czego stojący przed szafą bał się najbardziej) - no to gdybym ja stanęła przed taką szafą, to wyszłaby z niej niewątpliwie Madame N. z moją klasówką w ręce i wielkim napisem 'niedostateczny' na niej xPP Co tam śmierć czy inne straszydła, wsystko się chowa xPP

Ale off... no ale teraz wiecie, czego a raczej kogo boi się Glista xDD

Breena 
Alpha Watahy Wiatru
Zdrajczyni Nocy

Wysłany: 2009-07-12, 08:23   

Tego samego boi się Breenka xDD
Zwłaszcza napisu 0% takim wielkim czerwonym długopisem. Brr. ^^

• Szczenięta:

Mglista Noc 
Samotnik
~Ruda~

Wysłany: 2009-07-12, 08:47   

I tego jak się uśmiecha... tak niby przyjaźnie, a człowiekowi drżą kolana xDDDDDD

Odpowiedz do tematu