Wolfeslive - Stań się prawdziwym wilkiem. Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wolf's Rain
Autor Wiadomość
Eternal Dream 
Obcy
Szukająca...

Partner: Sama...
HP: 100
Wygląd: Śnieżnobiałe, wręcz nierealne futro, puszysty i długi ogon o raz piękne zielone ślepia.
Charakter: Jest dość tajemnicza i cicha, a zarazem ostrożna przez co czasami agresywna. Nie może znieść ''wesołych'' wilków i woli się od nich trzymać z daleka... Zdecydowanie pasuje jej towarzystwo basiorów, gdyż do wader w przeszłości straciła zaufanie. Innym sposobem na zdobycie jej zaufania jest... Zgaduj.
Znaki Szczególne: Zielone ślepia przyciągające uwagę.
Umiejętności: Poznaj ją, a się przekonasz.
Choroby: Zdrowa
Wysłany: 2009-05-30, 20:40   

nie lubię...nie przypadło mi zbytnio do gustu...
sama nie wiem dlaczego?!
może kiedyś mi się jeszcze zdanie zmieni, ale póki co noł...
♣ Partner: Sa
ma, jednak chciała by to zmienić... {Brak}
Ko
chałam: Snapper, Naazir
♣ Nienawidzi: b
ezczelności i ignorowania jej...
♣ Wrogowie: bycie tu jest prostsze niż myślisz...{0}
♣ Przyjaciele: Znaczy problemy? Nie... Ja ich unikam.... {1}
♣ Rodzina: Znaczy, że co? Proszę o inny zestaw pytań!
♣ B. Lubię: Snapper, Dębowe Serce, Wanilowy Obłok, Powiew Północy {Ci, których uwielbiam towarzystwo}

Kiedyś

Ragnarok 
Wilk podporządkowany

Partner: czy którejkolwiek uda się poruszyć jego kamienne serce? A jednak pewnej Czarnej się udało.
Wygląd: basior wysoki i mocno zbudowany. Pod względem wyglądu niewiele się różni od innych wilków - ot, zwykłe, szaro-rdzawe futro, nieduże uszy, puchaty ogon. Poznać go można po dwukolorowych oczach; jedno z nich jest zasnute mgłą - ślepe. Nikomu nie wolno podejść od strony chorego oka, którego historię wolałby zachować dla siebie. Ta niedogodność nie przeszkadza mu jednak w polowaniu.
Charakter: wilk o wielkiej dumie, wiedzący co to honor i lojalność. Jest nerwowy, łatwo traci opanowanie i wpada w szał, lecz jego furia to nie zabawa - wówczas potrafią się w nim obudzić pewne najgorsze cechy, ściśle powiązane z krwawym piętnem przeszłości, jakim jest jego ślepe oko. Zazwyczaj egoistyczny, myśli głównie o sobie, lecz nawet bardziej niż siebie ceni tą, którą ukochał. Trudno się w nim doszukać pozytywnych emocji, takich jak sympatia, przyjacielskość i pogoda ducha. Typ dominanta, wielki indywidualista, on zawsze wie najlepiej. Ale mimo to niektórym wilkom udało się stworzyć z nim jako tako dobre stosunki.
Znaki Szczególne: ślepe oko, zasnute błękitną mgłą. Jest to jego mała osobista obsesja.
Umiejętności: gdy wpada w furię, staje się wręcz potworem. Krwawa mgiełka zasnuwa jego umysł, czyniąc zeń oszalałe, lecz i straszliwie niebezpieczne zwierzę.
Choroby: to nie ciało jest chore, lecz umysł.
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-09-22, 10:55   

Temat stary, ale co tam ^^
Ja b. lubię Wolf's Rain, tylko że moi znajomi nabijają się z nazwy >D
Jest to jedyne anime, jakie toleruję (niestety, pewna osoba której szczerze nie cierpię raz na zawsze obrzydziła mi wszelkie inne anime, mangi i nawet Japonię - może oprócz sushi). Ma specyficzny klimat...
Ten klimat po prostu ko-cham. Wydaje się być maksymalnie beznadziejny, ale jednocześnie napawa optymizmem i nadzieją. Idealnie pokazuje obraz szarej rzeczywistości i świata, w którym człowiek jako jednostka niewiele znaczy.
Sama fabuła czasami nieco mdława. Wszystko kręci się wokół ciągłego tracenia i odzyskiwania Chezy. Ale ostatnie 13 odcinków było moim zdaniem bardzo udane.
Co do postaci... może wymienię.
- Kiba - szczerze go nie znoszę! Taki biedny główny bohater, co ciągle cierpi, ojej. Na siłę jest kreowany na tego najfajniejszego; on zawsze mówi najważniejsze kwestie, nie zwraca nigdy uwagi na swoje obrażenia, a dodatkowo inne postacie ciągle komentują jaki to on dziki i nieokrzesany. Jeśli chodzi o Kibę, zdecydowanie jestem na nie. W dodatku ta jego miłość do Chezy taka cienka, bez żadnego ognia. Ciągle tylko "Kiba! Cheza! Kiba! Cheza!" itd.
- Hige - nie przepadam za nim, ale może być. Dodaje serii nutki humoru, która jest potrzebna w każdym anime. Nie rozumiem tylko, dlaczego się sprzedał dla Jagary; to jedno z wielu niedociągnięć.
- Tsume - mój ulubiony spośród głównej czwórki. Co prawda nie jest idealny, ale w pewien sposób przypomina mojego Ragnaroka - nieufny, zawsze czujny, nie wierzy w bujdy. Smaczku dodaje mu to, że jak dla mnie definitywnie jest gejem (zauważcie, że jako jedyny nie interesuje się Chezą, nie lubi Blue, wcześniej zadawał się tylko z facetami, no i jego wygląd też o tym świadczy).
- Toboe - taka mała sierotka, wpatrzona w Tsume'go. Czasami bywa uroczy, ale też myślałam że to dziewczyna xD urzekło mnie w nim to, że ma dobre serce i jest najczulszy na czyjeś cierpienie z całej czwórki. Ta walka z morsem dowiodła, że jest gotowy poświęcić swoje życie dla przyjaciół.
- Blue - bardzo ją lubię, wielka szkoda że udziela się niewiele i przez większość odcinków jest jedynie pod postacią psa Quenta. Wydaje mi się bardzo sympatyczną postacią.
- Cheza - bleeee. Nie udała się zbytnio. Po pierwsze, taka z niej lalka i to dosłownie - ciągle trzeba ją nieść, ratować, bo nic sama nie zrobi :c mogłaby chociaż próbować uciec od zagrożenia, a nie stać jak kołek. Po drugie, co ona ma na sobie? Ten strój to jedna wielka porażka, nie wiem kto wymyślił jej ten idiotyczny kaftanik. Twórcy wzięli za bardzo do siebie, że to "kwiatowe dziewczę" - bo jest durne i bezwładne jak pierwsza lepsza stokrotka.
- Darcia - uwielbiam :diabelek: nie wiem co do niego macie, facet jest doskonały jako czarny charakter. Co więcej, nie wykreowali go na totalnie złego, jak to często bywa. On tak samo jak inni chce dobra swoich najbliższych, a to nie jest złe. Gdyby zmienić punkt widzenia, mogłoby się okazać że to główna czwórka jest po złej stronie, bo ciągle kradnie jego Chezę i chce ją samolubnie wykorzystać do własnych celów. Fakt, na końcu trochę ześwirował, ale ten wielki i masywny wilk był niesamowity :> to właśnie jego oczy zainspirowały mnie, żeby zrobić takie Ragnarokowi.
- Hubb i Cherr - są sympatyczni. Zwykli, przeciętni ludzie, których żyje pełno, a jednak wprowadzają w świat właśnie takich codziennych problemów, na które nikt z zewnątrz nie zwraca uwagi. Szczerze mówiąc, prawie się rozpłakałam, jak Cher zginęła.
- Jagara - ją też lubię, jej postać mnie zaintrygowała, mimo że żyła tylko trzy odcinki :> choć w tej jej miłości do Darcii było coś niezdrowego.

No i tyle. Choć sporą wadą serii jest to, że tak wiele wątków jest niewyjaśnionych. Np. czemu Hige się sprzedał, co ty była za kuleczka Darcii, czemu "on również został wybrany"... trudno to zrozumieć, musiałam obejrzeć serię ponad trzy razy żeby się we wszystkim połapać.

Btw. jeśli ktoś chciałby pooglądać w dobrej jakości i z dobrymi napisami, to już niedługo ;-) sama tłumaczę japońskie odcinki (z angielskimi napisami), które są o wiele lepsze niż te przetłumaczone na polski, których poza tym nigdzie nie można obejrzeć.
Jak skończę, to udostępnie wszystkie na Chomiku, dla przyszłych pokoleń ;3

Hatred obsessing me
Hatred possessing me
Anger burning me
Anger turning me
Into someone I don't know
Rage that's shaking me
Rage that's making me
Into someone I don't know

I'll kill you tonight
Yeah, I'll kill you tonight

~ Miano: Ragnarok. Zmierz Bogów.
~ Wiek: ok. 3-4 lat
~ Wataha: jedyna, która rozpala w duszy żywy Ogień.
~ Ranga: waleczny i nieustraszony Wojownik.
~ Rodzina: spłonęła.
~ Ukochana: a spróbuj włos jej z głowy strącić... Jamahry Arisha.
~ Przyjaciele: nikt nie wkradł się w jego łaski w takim stopniu.
~ Znajomi: niewiele znaczące, ubogie znajomości. Mglista Noc, Gloria, Black Pearl, Melissa.
~ Znienawidzeni: póki co, nikt nie zdążył sobie tak nagrabić. Lecz uważaj! Trafić tu jest prościej niż myślisz...

Dinthius 
Samiec Betha
Est Sularus Oth Mithas

Partner: Najkrótsza droga do obłędu wiedzie przez samotność.
HP: 1oo/1oo
Znaki Szczególne: Sylwetka okalana licznymi bliznami o budowie podobnej do psów rasy Alaskan malamute co jest zapewne zasługą półkrwistości owego wilka, który choć to wiadome z jego wyglądu, panicznie przed innymi to skrywa. Tajemnicze bielmo na jego lewym to oku, wynik prawdopodobnie druzgocącego ciosu.
Umiejętności: Ogromna siła i bezwzględność czy odwaga oraz zuchwałość to cechy ów weterana wprawionego w bojach, potrafiącego czasami zniwelować sam zaś ból zadawany jego cielesnej okowie, by kosztem swojej witalności urosnąć w jeszcze większą to siłę, igrając tym samym z własną czarą gasnącego płomyka jego życia.
Choroby: ~
Urodziny: Pora Śnieżnego Puchu
Wysłany: 2010-09-24, 23:14   
   Tytuły: Questgiver || Grafik, Wielki Pomocnik Pani Puszkowej xD, Najmroczniejsza postać 12.09', Najlepszy pisarz stycznia 2012r.

Co do tego anime (bo nie wiem czy już się wypowiadałem) to na szybko mogę rzecz że ogólnie to jedyne (oprócz Ghost in the Shell) odcinkowe które wytrwałem do końca całej serii - Nie wiem czemu ale tak jak Ragnarok'a, tak i mnie urzekł cały klimat i rzeczywistość tamtego świata, który nasuwał mi postnuklearne światy takie jak Fallout czy MadMax, co do samych bohaterów to w szczególności jestem za ludzkimi pierwowzorami, które znacznie więcej według mnie wnieśli przesłania do anime, aniżeli główni bohaterowie "wilki" - którzy według mnie były za bardzo "Podrasowane" Sceny takie jak walka z cyborgiem, czy z laserami ze statku Darci, no jakoś mnie nie urzekły a wręcz wywołały uśmiech na twarzy :-) Skoro tacy oni byli terminatory, czemu znaleźli się na wymarciu co ? :-D
Hubb Lebowski, Quent Yaiden (Hehe zapomniałeś o nim cosik wyskrobać Rag :-P ) i Cher Degre, to byli moi faworyci, a sceny walki szeryfa ze swoja napietnowana przeszloscia, czy smierc Cher, czy nawet późniejsza przemiana Hubb'a który nie będąc nawet owym tytułowym "terminatorem" nie poddał się i do końca postanowił wytrwać - to były moim zdaniem prawdziwe perełki wnoszące wiele do owej serii :-)

Waniliowy Obłok 
Wilk podporządkowany
Wasza Waniliowość

HP: 100 hp
Znaki Szczególne: (zbyt)długi ogon, błękitne ślepia
Choroby: Zdrów
Urodziny: Pora Chylących się Kłosów
Wysłany: 2011-08-15, 21:12   
   Tytuły: Misster WL (I, IV '10) || Najzabawniejsza postać (IV '10) || MG

Jaaaa, ten temat stoi tu tak długo i wgl i wgl, a ja dopiero teraz go widzę.

Wolfs Rain<3 Cudne. Oglądałam kilka lat temu i zamierzam obejrzeć ponownie.
Moją ulubioną postacią był Highe >D
O, i Blue była fajna

Seth
Wilk podporządkowany
Wujek Parch

Partner: Biała... puchata... cudowna ;3 !
Wygląd: biały, puchaty, zółtozęby...
Charakter: Seth jest wilkiem "nieco" roztrzepanym x]
Znaki Szczególne: jeszcze się nie dorobiłem ^^' (i nie dorobisz)
Umiejętności: wyć, szczekać, warczeć, pyskować, opluwać innym pyski i bardzo szybko biegać...
Choroby: zdrowy
Wysłany: 2011-08-17, 09:26   
   Tytuły: Pisarz, Metal xDDD

Ragnarok napisał/a:
czemu Hige się sprzedał

Sprzedał ? Hige nie był po prostu od szczeniaka tam trzymany, programowany(jakkolwiek to brzmi), a potem wypuszczony świat ? A ta obroża jakoś go nie kontrolowała ? Bo mam wrażenie, że on nie był do końca świaodmy tego, że prowadzi wszystkich swoich przyjaciół (i Blue! Przecież on ją kochał) w pułapkę bez wyjścia.
Ragnarok napisał/a:
czemu "on również został wybrany"

Przecież na rodzinie Darcii ciążyła klątwa, był wilkołakiem.
Ragnarok napisał/a:
co ty była za kuleczka Darcii

oglądałam już dawno i nie pamiętam żadnej kuleczki xd
Ragnarok napisał/a:
choć w tej jej miłości do Darcii było coś niezdrowego.

Niezdrowego ? Niezdrowego ?! Ta kobieta jak dla mnie była chorym psychopatą. Mordowała dla samej przyjemności mordowania.
Never felt so alive
In the beginning you"

# Imię: Seth
# Wiek: Po 10-ciu miesiącach przestałem liczyć ^^'
# Wataha: Gdzie mój zadek tam mój dom ! ^^ { Ognia }
##¤ Ranga: Nie liczy się pozycja, liczy się jakość ! ^^'
#
Takie jest realne życie...

# Lubię: Deszcz i błoto ! Ludzi, są tacy zabawni ! ^^'
# Nie Lubię: Różu i 'słodyczy', "RoOsHoWyCh MrOoHoOw", tajemniczych, latających, futrzanych "stokrotek" mających w zwyczaju wbijać się w zadek. Dziwnym trafem, gdy takowe widzę to aż mdleję z wrażenia...
# Wrogowie: "nie wku*wiaj mnie, bo zgłoszę Twój profil na naszej-klasie jako fikcyjny" XDDD
# Przyjaciele: To Ci co ich wszędzie pełno, a jak trzeba to żadnego ? XD
# Podoba mi się: długie nogi, smukła szyja, rzęsy i ach... te oczy. *plask* Żyrafa to nie twój gatunek ! XD
# Zakochałem się: w kimś i od tej pory serce mi się złamało z głośnym *trzask*
# Partnerka: przepraszam, możemy to ocenzurować ? Ma ktoś ten czarny paseczek ? XD :mrgreen:
# Rodzinka:
¤ Mamuśka Agresja, Tatko Avalanche
¤ Cała kupa rodzeństwa - Nivis, Perła, Nucana, Goplana, Cera, Cappucino, Dream, Nathaira
¤ Starszy brat Khota <3 XD
¤ siostra Krea xD
# Kariera:
¤ Wataha Księżyca: Szczenię
¤ Samotnik: --
¤ Wataha Ognia: Młoda Krew; Wojownik; Przywódca Wojowników; Samiec Betha; Wojownik.

Ekwipunek: - XD

Kocham Cię Gość ^^' Wiem, ze mną od dziecka było coś nie tak i teraz się objawia xD!

Odpowiedz do tematu