Wolfeslive - Stań się prawdziwym wilkiem. Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wzgórze Smutku
Autor Wiadomość
Szkarłatna Mgła 
Obcy
Sumienie

HP: 100
Wygląd: Niepozorna wilczyca o drobnej budowie, dość wysoka przez dłuższe łapy, posiada też wyjątkowo długi ogon i bystre spojrzenie dwóch bursztynowych oczu. Całe jej ciało przykrywa wyjątkowo długie futro otulające zapadnięte boki. Tylko tam, gdzie sierść jest krótsza, czyli na pysku, głowie, uszach oraz łapach, można dopatrzeć się wielu blizn - są one jednak bardzo stare.
Charakter: Zmienny, jak pogoda. Nie należy też do wylewnych.
Znaki Szczególne: Odsłonięte od futra miejsca pokrywają blizny. Jest też nadzwyczaj chuda i drobna. Mówi ze specyficznym akcentem.
Umiejętności: Zwinność i szybkość, to jej zdecydowane zalety. Za dawnych czasów była też doskonałą wojowniczką.
Choroby: Zdrowa
Wysłany: 2015-03-22, 00:23   

- Oh, ja, wydaje mi się, nie zabawię tu zbyt długo. Wiele wilczych kłów czeka, by kłapnąć mnie w mój wychudły zadek. - Uśmiechnęła się ironicznie, przewracając oczami.
-Myślę, że moja wędrówka nie skończy się tutaj. - Dodała ze smutkiem. Chwilę zamarła w swego rodzaju medytacji, z zamkniętymi ślepiami. Uśmiechnęła się raz jeszcze i przeciągnęła, rozprostowując kręgosłup.
- Czy wyleczyłeś złamane serce, mój drogi?

Pustelnik 
Obcy

HP: 100
Choroby: zdrowy
Wysłany: 2015-03-22, 00:27   

Z czasem utwierdziłem się w przekonaniu, że niektórych ran nie można wyleczyć. Zostają jedynie blizny, które przypominają jakich sytuacji należy unikać.
Wygląda na to, że oboje długo tu nie zostaniemy. Ja nie lubię stać długo w miejscu, no chyba, że mam dobry powód by zostać, ale nie zdziwię się jeśli kiedyś znów na siebie wpadniemy.

Odpowiedz do tematu