Wolfeslive - Stań się prawdziwym wilkiem. Strona Główna
 Album   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zatoka Hydry
Autor Wiadomość
Necro 
Szpieg
Hyc, o podłogę, i dziecko bęc!

HP: 100
Wygląd: Jestem. I co? Widzisz, czyś może ślepy. Podróżniczka ze mnie. Czarne futro, lśniące, w niektórych miejscach wymiętolone, ale to tylko dodaje mi uroku. Wątpisz? Błyskam jadowicie turkusowymi oczętami, w których zawsze widnieją emocje. Popatrz na ogon. Kita, wielka, puszysta, jedwabista, długa, ciągnęła by się po ziemi, ale ogon zawsze przy końcówce mam elegancko wywinięty. Pazury przydałoby sie podciąć, za to zębom nie można niczego zarzucić! Ach, no i uszy, wielkie uszy, które często są miętoszone.
Charakter: Jedyna w swoim rodzaju. Albo się mnie lubi, albo nienawidzi.
Znaki Szczególne: Nie widać? Przecie mnie się nie da zapomnieć! Tych blizn na łapie już prawie nie widać... ale za to trochę szram mam na policzku, to po walkach.
Umiejętności: Talent do zabijania nudy. Poza tym, jestem całkiem dobrym taktykiem. Nie będę wspominać o moim przepięknym chodzie i skokach pełnych gracji. I o talencie do polowania i zgadywania czyiś imion. A to ostatnie rzadko się objawia.
Choroby: zdrowa... chyba
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-09-20, 19:45   
   Tytuły: Najzabawniejsza postać lipca 2011

Wadera biegła z nosem przy ziemi, zmartwiona do tego stopnia, że jej oczy powróciły do zwykłej, jadowicie turkusowej barwy. Wypadła na otwarty teren, patrząc na wodę. Coś jej mówiło to miejsce, gdzieś z tyłu głowy szeptał cicho instynkt. Już miała się cofnąć, kiedy do czujnych uszu dopłynął plusk. Niewiele się zastanawiając, podeszła ostrożnie do krawędzi i spojrzała w dół. Natychmiast jednak odskoczyła na krok, odwracając głowę. TO było na pewno złe. Co gorsza był tam jej syn i... porzucony, ale jednak... drugi syn.
Skok do wody mógł się skończyć źle. Szybka kalkulacja i Nec odsunęła się jeszcze na krok.
-Fawooorku! Synku! Chodź do mnie! Chodź do mamusi!-jej ton był przyjemny, ciepły i matczyny. Po chwili wahania, myśląc, że musi pomóc, mimo, że może jej nie posłuchać, zaczęła cicho przemawiać do drugiego szczenięcia.-Anuuubis! Anubis... Chodź do mnie, chodź.

~*~Gdy życie przystawi ci nóż do gardła, uśmiechnij się. Na pewno je wkurzysz.~*~

Imię , zawsze was to interesuje. Wiedz więc, że mam na imię Necro.
Wiek? Jak nawet śmiesz pytać?! |siedem wiosen.
Partner Zawsze jemu wierna.
Rodzina Jest jak sufitowy kot - pojawia się i znika. |Dzieci: Pierwszy miot: Srebrna Tafla, Zapomniana Przepowiednia, Morelowy Deszcz
Drugi miot: Faworek, Anubis
siostra: Shatria
Były: Sakudoshi

Przyjaciele Było, minęło, ona pamięta... |Shatria, Paradoks, Paili, Sezur, Mleczny Sen, Sakudoshi.
Wrogowie Niech mi nawet się na oczy nie pokazują!
[color=LightPink]Wataha
Druga rodzina. [i]|Ognia

Kocham Takie piękne słowo, tak rzadko używane... | 2

Sing it from the heart, sing it till you're nuts!
Sing it out for the ones that'll hate your guts
Sing it for the world, sing it for the
world!

Odpowiedz do tematu